ראשון. USB OVER WIFI, שני: הגדלת טווח. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראשון. USB OVER WIFI, שני: הגדלת טווח.

Samnet

Recommended Posts

1.

רציתי לדעת אם יש מישהו שמכיר שרת שמתחבר לראוטר דרך LAN או דרך WIFI? שמאפשר חיבור רגיל של כל אמצעי הUSB של המחשב, כלומר במקום לחבר את כל הUSB למחשב מחדש כל פעם אני יחבר את זה לשרת הזה וזה תמיד יהיה מחובר לראוטר שתמיד פועל גם ככה.

2.

יש לי בית מעצבן ארבע קומות, המודם ADSL ראוטר של מחובר בקומה 1, שם הכל עובד,

מקומה 1 לקומה 2 חיברתי דרך מתאם חשמל בקיר שמחובר לראוטר נוסף באותה קומה,

בקומה 3 יש ראוטר נוסף מאותו דגם TPLINK 941 שמחובר דרך WDS מ2 ל 3.

גם שם בינתיים הכל בסדר, אני נמצא בקומה 4 ואני מתחבר כרגע לראוטר בקומה שלוש אבל שגורם לי לחוסר קליטה במקומות מסויימים בקומה 4.

אני מחפש עוד איזה מוצר שישדר לי בקומה 4 . חשבתי על ראוטר שיתחבר עם WDS לראוטר בקומה 3, אך האם זה יתן לי ביצועיים טובים .? חשוב לי אם כבר אני משקיע כסף אז שיהיה במוצר גם חיבורי לשרת מדפסות וUSB STORAGE (כלומר 2 יציאות USB) מה שאאין בTPLINK 1041, האם מוצר מDLINK יתחבר טוב לTPLINK דרך WDS בקומה 3 ?

attachment.php?attachmentid=3136&stc=1&d=1372325004

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה מחפש משהו כזה -- http://www.ebay.com/itm/USB-Network-Storage-Nas-FTP-Samba-Print-Server-BT-DLNA-DDNS-Download-Client-CJ-/380663223545?pt=US_Print_Servers&hash=item58a14bd4f9

יש עוד הרבה דגמים כאלה ב- - חפש תחת SERVER

2. למה לא תרכוש עוד יחידת מתאם חשמל וככה הנתב שמחובר בקומה 3 גם יהיה מחובר קווית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות את הנתב הזה

נתב (ראוטר) D-Link DIR685

האם אני יוכל להוסיף אותו בתור wds או רפיטר בקומה 4?

בקשר לUSB. זו לא הייתה הכוונה. השאלה שלי אם יש משהו שיקשר לי ממש כמו המחשב ולא דווקא או דיסק און קיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי שימוש ב-WDS הוא אופציה אחרונה אם אף אחת משיטות הכבילה האלטרנטיביות אינה מתאימה. למה שלא תרכוש עוד מתאם HOME PLUG?

לגבי - מה עוד אתה מעוניין לחבר לרשת שהוא אינו דיסק או מדפסת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1. החיבור חשמל HOMEPLUG גרוע הוא מתנתק כל יום כמעט למרות שהמרחק לא גדול. אני חשוב ללכת לבזק ולהחליף את זה

לחיבור על גבי קווי הטלפון, או בכלל לנסות להעביר כבל LAN .

2.דווקא הWDS עובד לא רע בכלל עם שני TPLINK כבר יציב כמה חודשים.

3. האם יש עוד דרך לא חוטית לחבר שני ראוטרים בצורה איכותית ?

4. יש לי מתאם שיוצר לי חיבור דיגיטלי אופטי מהUSB לאודיו של הרסיבר הייתי רוצה לחבר אותו למשל . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...