כמעט שנתיים אחרי שהוצג, מגיע ספריי neverwet לחנויות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמעט שנתיים אחרי שהוצג, מגיע ספריי neverwet לחנויות

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד לא יצא לי לחפש פרטים על החומר הזה, מישהו כבר יודע כמה זמן זה מחזיק? מה מסיר אותו? האם הוא רעיל (למשל האם ניתן לרסס אותו בבטחה על כלי מטבח, על הגוף)?

אפשר להזמין את הערכה בכ- $75 מאיביי, די יקר, אך מתגמד לעומת האפשרויות שהוא נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לחפש פרטים על החומר הזה, מישהו כבר יודע כמה זמן זה מחזיק? מה מסיר אותו? האם הוא רעיל (למשל האם ניתן לרסס אותו בבטחה על כלי מטבח, על הגוף)?

אפשר להזמין את הערכה בכ- $75 מאיביי, די יקר, אך מתגמד לעומת האפשרויות שהוא נותן.

בדיוק השאלות שצצו גם לי. אם החומר הזה מדהים כל כך למה אין בו שימוש נרחב בתעשיות? לא בדקתי לעומק בגוגל אך קראתי שהוא נהרס באלכוהול וסבון וכמו כן דורש שימוש חוזר לאחר תקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מדהים לראות את זה בפעולה

ראיתי מישהו רושם בקשר לשמשות של מכוניות מעניין שלא שילבו דוגמא כזאת בסרטון

ולא רק שמשות אלא אפשר להשפריץ את זה על מכוניות בכללי...לא שמכונית רטובה זה כזאת בעיה...

אבל בעצם לא רק רטיבות גם לכלוך ובוץ זה מונע אפשר לשמור על מכוניות נקיות בעלי מכונים לניקוי צריכים לדאוג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הכיור כדי שיהיה ממש קל לנקות אותו...

ואם כבר אז צלחות וכוסות שכלום לא יידבק אליהם ובשטיפה של שניה הכלים נקיים.

לא חושב שהייתי אוכל בראש שקט מצלחת עם החומר הזה.. אבל הרעיון עם הכיור נשמע מגניב.

טלפון \ כהגננה ממים.

רק אני לא מבין איך ה"סעיף" העצום הזה לא קיבל ת'רד שלם משל עצמו? זה פשוט אדיר!!!! ב-20$ עלובים אתה הופך את הטלפון שלך למוגן ממים!

יש ביקורות של אנשים שבאמת ניסו את את זה? ראיתי את הוידאו של היצרנים, אבל אני לא יודע כמה אפשר לסמוך עליו.. יש תגובות גולשים שניסו לצפות בזה את הטלפון שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם זה פשוט נדבק על הממברנה עצמה של הרמקול אז היא תמשיך לעבוד כרגיל ולדחוף אוויר, זה לא כמו ציפוי עם מרווח כלשהו שעוצר את ה"סאונד" (את האוויר) ומונע ממנו להתקדם.. במקרה כזה אין ממש סיבה שזה יאטום את הסאונד, נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם זה פשוט נדבק על הממברנה עצמה של הרמקול אז היא תמשיך לעבוד כרגיל ולדחוף אוויר, זה לא כמו ציפוי עם מרווח כלשהו שעוצר את ה"סאונד" (את האוויר) ומונע ממנו להתקדם.. במקרה כזה אין ממש סיבה שזה יאטום את הסאונד, נראה לי.

זה יוריד מהגמישות של החומר ממנו היא עשויה, היא עדיין תעבוד והויברציות יתרחשו אך הסאונד לא יהיה אותו דבר, שלא נדבר על מה זה עלול לעשות לחומר במשך הזמן, אם אתה מוריד לו את הגמישות לה הוא נועד, הוא עלול גם להתפורר מתי שהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...