בעיה בדיסק קשיח חיצוני . - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדיסק קשיח חיצוני .

NoobSAviv

Recommended Posts

אז ככה בהמחשב שלי יש לי 4 דיסקים קשיחים:

אחד של 1tb מחובר ישירות למחשב

עוד אחד של 150 גיגה (ישן)מחובר ישירות למחשב (עם חשמל של הלוח הכוונה)

עוד אחד 232 גיגה מחובר למחשב ישירות

עוד אחד חיצוני של 1tb

.

הבעיה היא שהבאתי עוד אחד בנוסף לכל של 1tb חיצוני..ברגע שאני מחבר אותו הנורה שלו נדלקת והמחשב מזהה אותו..אבל הוא לא נמצא ברשימת הכוננים..מה שכן..שאני מנתק את כל הכוננים החיצוניים אחד אחד הם עולים בנפרד..חבר שלי אמר לי כנראה זה יכול להיות בספק..או בלוח..אשמח לעצות אני עובד עצות..תודה אביב !!

מה שכן נסיתי לבדוק את עניין האות של הכונן..הוא לא מופיע בכלל..ד"א מדובר בדיסק קשיח חדש מהניילון..וכמו שאמרתי בנפרד הם עולים אבל לא ביחד \:..יש מצב שזה איזשהי מגבלה או עומס?? תודה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הבאתי לפני שבוע western digital 1tb portable הוא מתחבר עם ,חיברתי אותו הכל טוב ויפה עובד.

היום הבאתי אחד כזה נוסף..ושחיברתי אותו החשמל עובד המחשב מזהה אותו אבל הוא לא עולה לי. עשיתי בדיקה..נתקתי את שתי הכוננים החיצוניים..ושחיברתי בנפרד כל אחד לחוד הם עלו..שאני מחבר אותם ביחד הם לא עולים.השאלה אם זאתי בעיה חומרתית..ספק או מגבלה של לוח..אם כן איך אני בודק זאת?

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש לציין שזאתי לא בעיה של כניסת ניסיתי את כולם..והכוונה ששניהם מחוברים ביחד למחשב הוא מזהה את שניהם..אבל יש לי גישה רק לאחד.אם אני מחבר אותם בנפרד..יש לי גישה לשתיהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מכוונה שאתה רואה טוב..מצד שמאל למטה אתה יכול לראות ששני ההתקנים מחוברים ומזוהים..בתכלס רק אחד מהם מופיע "במחשב שלי" ויש לי גישה אליו..גם כתוב למטה בזיהוי שהוא כונן "m:" הכונן השני מזוהה אבל כאילו רק מזוהה אני לא יכול לעשות איתו כלום..שוב פעם על דגש..אם אני יחבר אותם בנפרד תהיי לי גישה אליהם..משום מה ביחד אין. ד"א זה ונדוס 7 מי שדיבר קודם על הגדרות או משהו..אשמח להדרכה אנשים ..תודה !2wps38y.jpg

- - - תגובה אוחדה: - - -

שניה מנסה לארגן תמונה יותר ברורה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצלם את 2 הכוננים כמו שמופיעים איפו סימנתי באדום.

(ואולי רק צריך לתת אות לכונן שלא מזוהה בגלל שניהם מאותו מודל בדיוק ? (עם קליק ימין עליו בניהול דיסקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישששש תודה לכולם הסתדרתי !!!

בניהול דיסקים הכונן היה למטה לא מקוון...פשוט שיניתי למקוון ועכשיו מזוהה(== !!!!

ד"א ivan לזה התכוונת שמתי לב ושיניתי תודה גם לך .

רק שאלה אחרונה..כמות הכוננים הקיימת שיש לי אמורה להפריע או להעמיס\להזיק למשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...