רכישת מחשב ב KSP או ב TMS - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב ב KSP או ב TMS

omer672

Recommended Posts

את המחשב שלי קניתי אצל TMS בירושלים. שירות טוב והבחור שהיה אחראי על הסניף (די צעיר ומבין עניין) מאוד עזר לי והיה סובלני . בקיצור אין לי תלונות עליהם .

TMS פשטו את הרגל בעיקר כי עשו להם עקיצה. אבל עכשיו TMS נמצא בכלל בבעלות של חנות אחרת שהיא יציבה כמו סלע, הסיבה היחידה שלא שמעת על זה זה כי החנות החליטה לשמור את השם של TMS.

בנוסף לכך, בוא נניח שTMS עכשיו נופלים, מה הבעיה? היבואן שלהם נשאר קיים ויש אחריות כל מוצר.

מצד שני, KSP ידועים היטב בשירות הגרוע שלהם, הייתי כמה פעמים בסניף שלהם בתלפיות, ירושלים, והשירות שם כ׳כ גרוע שראיתי את המוכר מאיים על לקוח שזה לא ייגמר יפה הניצול אחריות שלו. הסיבה היחידה שKSP עדיין קיימים זה בגלל לקוחות טיפשים שלא טורחים לעשות סקר שווקים.

ולנושא - ממש אבל ממש לא הייתי עושה נסיעה כ׳כ ארוכה לאילת בשביל לקנות מחשב בכמה שקלים פחות, ואז להוביל את זה באוטובוס חזרה הביתה.

אם משהו היה קורה בדרך והמחשב היה ניזוק, תהיה בטוח שרק אותך יאשימו.

דווקא בתלפיות לא היה לי שם בעיות (אבל קניתי רק ציוד היקפי ומגנים לפלאפונים..) - מה שכן, לוקח 3 שבועות לבדוק כבל שנהרס של אזניות אבל חפיף.. הביאו החזר מלא (אזניות שמתו חודש לפני סיום אחריות בגלל הכבל ..) המוכר אחלה והכל אבל המחסנאים... חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS .... הסיבה היחידה שKSP עדיין קיימים זה בגלל לקוחות טיפשים שלא טורחים לעשות סקר שווקים.

ו.

הסיבה העיקרית שבגללה הם קיימים היא שיש להם מבחר סביר, במחירים מאוד סבירים, פריסה מעולה של סניפים עם זמינות מלאי מעולה, שנוח לברר דרך האינטרנט.

אם אני רוצה לקנות עכשיו משהו, לא בהכרח שיש לי כוח לבצע הזמנות למיניהן. ב KSP פשוט בודקים באינטרנט, אם מתאים, קופצים לסניף וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי זה נכון, אבל לחבר שלי היה נסיון מאוד רע עם העניין הזה בKSP. אחרי שהוא בדק זמינות, הגיע לסניף, ביקש מהמוכר שיבדוק זמינות שוב, קיבל תשובה חיובית, שילם בכרטיס אשראי והלך לאשנב, נאמר לו אחרי בדיקה של המחסנאי שחלה טעות בניהול המלאי ובעצם הרכיב אינו במלאי, ואז האנשים הנחמדים שעובדים שם סרבו לבטל את העסקה ולהשיב לו את כספו (שלא בצורת זיכוי למימוש בחנות), ונאותו לכך רק אחרי ויכוח לא קצר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...