נעליים לחדר כושר (משקולות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעליים לחדר כושר (משקולות)

MasterDK

Recommended Posts

היי,

היו לי נעלי ספורט של ריבוק אבל הם נקרעו. אני מחפש נעליים חדשות, זולות יחסית (סביב 200 ש"ח) לאימונים בחדר .

התרגילים שאני עושה הם: סקוואט, דדליפט, בנצ' פרס ומיליטרי פרס. אני יודע שיש אנשים שיגידו שהכי טוב זה בלי נעליים, אבל זה לא אופציה בחדר שלי.

אשמח להמלצות (וכמובן מקום לקנות).

תודה והמשך שבוע מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני עונה לא כמאמן ולא כאיש מחשבים אלא כמי שרץ מרתון בעבר ועדיין רץ/הולך בהווה)

כל "נעלי ספורט" יתאימו.. אני יודע שאני לא מחדש כאן כלום

הייתי בכ"ז מציע לך לקנות נעליים שמתאימות לפעילות אירובית כמו ריצה/הליכה כדי פשוט לא להגביל את עצמך אם תרצה לרוץ קצת על המסילה.

בכל מקרה מה שהכי חשוב בקניית נעל הוא שהיא תהיה נוחה ותתאים לך כמו כפפה כבר בחנות... אין דבר כזה "הנעל תתפוס את הצורה של הרגל". ההתאמה צריכה להיות מושלמת עוד לפני שאתה משלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעלי רגילות לא טובות למטרה. בשביל אנארובי באופן כללי צריך נעליים ללא בולמים למיניהם, סולייה "דחוסה". בשביל סקוואט צריך נעלים עם עקב מוגבה, בשביל דד ליפט צריך נעליים שטוחות לחלוטין. אם צריך לבחור בניהם אז לך על סולייה שטוחה ודחוסה שיש בנעליים כמו אולסטאר, אדידס (לא ספורט) וואנס וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך ורק אולסטאר!

Converse by chuck taylor, אין טוב יותר מזה.

משומשות ע"י גדולי הפווארליפטרים.

קניתי לפני כמה ימים זוג, זה פשוט תענוג, והמחיר גם כן מצויין, מומלץ לקחת גבוהות, הן יותר נוחות לדעתי וגם יש לך תמיכה לקרסול שזה אחלה.

אם אתה מחפש לעשות השקעה ארוכת טווח, אתה יכול לקנות נעליים יעודיות להרמות, זוג טוב עולה באיזור

ה-600 ש"ח אבל בהנחה וסיימת לגדול ותשמור עליהן- זו השקעה לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...