אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one? - עמוד 13 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one?

tgen

Recommended Posts

ממה בדיוק הבנת את זה? מתמונות של סמארטפון בחדר חשוך כמו שאמרת?

יש הרבה שמועות על עניין הרזולוציה במשחקים כמו COD החדש וBF4 אבל נראה בדיוק עוד 18 יום.

בכל מקרה, אם מה שמעניין אותך בקונסולה זה רק הגרפיקה, בלי צל של ספק, PS4 עדיף. בשבילי, אם אני רוצה גרפיקה, יש לי שעדיף על הכל.

לקונסולה אני רוצה משחקים אקסלוסיבים טובים, פונקצנאליות מגניבה (כמו הקינקט, snap-in, חיבור לקופסת כבלים וכו), ביצועי , שלט וכמובן גם, מחיר.

לא אומר שכרגע הבחירה שלי היא XB1 אבל היא גם בטוח לא PS4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחיר ה מנצח בקלות, גם השלט אומרים שהפעם סוני עשו עבודה טובה יותר, החומרה ב גם טובה יותר (מהיום הראשון אין אפילו משחק אחד ב XB1 שהוא 1080P, לסוני היו כאלה ל PS3 ויהיו הרבה כאלה ל PS4). השאר מוקדם עוד לדעת, ל MS יש יתרונות של גימיקים אבל כרגע לא ברור אם הם יעבדו מחוץ לארה"ב או אם הם שווים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהXbox One Tour, המסקנות שלי הם אחרי כמה שעות עם הקונסולה אתמול, בכל מקרה עם המבחר הקטן של המשחקים ביציאה והמחיר הגבוהה, זה בזבוז מוחלט של כסף לקנות את הקונסולה בשנה-שנתיים הראשונות, עד שיורידו את המחיר ויהיה מבחר משחקים ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה עם המבחר הקטן של המשחקים ביציאה והמחיר הגבוהה, זה בזבוז מוחלט של כסף לקנות את הקונסולה בשנה-שנתיים הראשונות, עד שיורידו את המחיר ויהיה מבחר משחקים ראוי.

עם זה אני מסכים 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר ה מנצח בקלות, גם השלט אומרים שהפעם סוני עשו עבודה טובה יותר, החומרה ב גם טובה יותר (מהיום הראשון אין אפילו משחק אחד ב XB1 שהוא 1080P, לסוני היו כאלה ל PS3 ויהיו הרבה כאלה ל PS4). השאר מוקדם עוד לדעת, ל MS יש יתרונות של גימיקים אבל כרגע לא ברור אם הם יעבדו מחוץ לארה"ב או אם הם שווים משהו.

לא חושב שמנצח בקלות במחיר ,כי הXBO אתה מקבל 2 בקופסא ואולי גם משחק ריטל

אבל כן באופן כללי ,ניראה לי שהPS4 ינצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

call of duty :

PS4 - 1080P

XB1 - 720P

BF4:

PS4 - 900P

XB1 - 720P

ראיתי כמה סרטוני השוואה גראפית בינהם- לא ניראה אמין במיוחד..

ניראה מה יהיה..

אחרי כמה שנים עם XB360 אני חוזר לPS כרגע..

אקנה אותו בחול בסילבסטר במחיר הגיוני

ולא 3-4 אלף שח כמו שביבי ויאיר רוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה סרטוני השוואה גראפית בינהם- לא ניראה אמין במיוחד..

זה מאושר כבר ,העניין שיש גם אופסקל ,וזה רק פרמטר אחד

העניין שכבר בהתחלה רואים שיש משחקים שהקונסולות האלו לא מריצות FHD 60 פרימים לשניה

וזה לפני הקפיצה האמיתית ,רוב המשחקים האלו נכתבו לרוץ גם על הדור הקודם

תחשבו מה יקרה שתיהיה קפיצה רצינית

אולי גם בדור הבא ניראה 720P ו30 פרימים לשניה ,כדבר נפוץ

אומנם שיפור בפרמטרים אחרים ,אבל בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ל MS יש רק משחק אחד שעובד על 60FPS, כל המשחקים הבלעדיים שלהם הם 720P 30FPS.

אצל עד כמה שאני יודע הבלעדיים כולם 1080P אבל ה FPS נע בין 30 ל 60 (ל KILLZONE נגיד זה בסביבות ה 40 לשחקן יחיד ו 60 קבוע ל MP).

מה שמציק אצל MS זה שכל המשחק 720P 30FPS והם אומרים שזה לא חיסרון ושזה טוב ככה, 30FPS זה חרא וחוסר יכולת להגיע ל 1080P (או לפחות ל 900P) זה פשוט עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם באמת יש סיבה למה MS בחרו ללכת על 720P יציב, כהימור בטוח?

על מנת לחסוך מראש בעיות של לאגים, והתחממות של הקונסולה?

אני חושב שזה מאוד קשור לESRAM שMS בחרה לישתמש בזה במקום

הESRAM זה מאוד מהיר ,אבל מאוד מאוד יקר יחסית לנפח ,ובגלל זה משתמשים בו בדרך שונה

גם נינטנדו נידפקה עם הESRAM בWIIU

לXBO יש 32 מגה ESRAM ,על הנייר זה צריך להספיק בגלל המהירות ,בפועל מפתחים צריכים ללמוד לעבוד עם זה

בלי שימוש נכון בזה הם משתמשים רק בזיכרון הרגיל בXBO ,שהרבה יותר איטי

בPS4 אין בעיות כאלו ,כי יש מספיק GDDR5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...