המלצה למחשב נייד למשחקים עד 3000 ש"ח - יש חיה כזאת? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד למשחקים עד 3000 ש"ח - יש חיה כזאת?

Recommended Posts

שלום לכולם, החלטתי לקנות לעצמי מחשב נייד, עקרונית אני לא מוגבל בתקציב אבל אני לא רוצה גם להוציא הרבה כסף על פיל לבן אז החלטתי על 3000 ש"ח, ההתלבטות היא כזאת:

המחשב יהיה לכל סוגי השימושים שיש אבל כל מחשב מספיק לי לשאר השימושים, משחקים הם הצרכן הרציני של חומרה שיש לחשוב עליו.

אני בדר"כ לא משחק במשחקים חדשים ועם דרישות חזקות אבל לפעמים כן יוצא לי לשחק באחד כזה וכשזה יוצא, אני לא ממש חייב את ההגדרות הגרפיות הכי טובות, אני יכול להסתפק בהגדרות בינוניות ומטה.

אם בכל זאת נראה לכם שהתקציב לא יספיק אני אגדיל אותו.

אז הנה התשובות לשאלות מהדביק:

* מטרות המחשב? הכל מכל וכל אבל יש להתחשב רק במשחקים.

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? 15.6, אין חשיבות לגימור אם כי הסיכוי שהמחשב יהיה בשימוש מחוץ לבית הוא אפסי.

* רזולוציית המסך? לא משנה כהוא זה.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? NOPE.

* משקל רצוי? לא משנה.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? לחלוטין לא משנה.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? USB 3 חובה (יש בכלל בלי היום?), יהיה בונוס.

* Bluetooth? עדיף, אבל אם לא אני אקנה מתאם.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לא משנה לחלוטין, אפילו 128GB יספיק לי אם לא תהיה ברירה.

* כונן אופטי? הייתי מעדיף קורא בלו ריי אבל אם יהיה מחשב עם חומרה יותר טובה ובלי כונן אופטי אני אעדיף אותו.

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא ואפילו עדיף בלי, אני אוהב להתקין את שלי.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא ממש.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם: 8GB חובה - המחשב לא חייב לבוא עם 8GB אבל צריך להכניס הוספה של לתקציב (אני אקנה באיביי וארכיב בעצמי).

איכות בנייה לא חשובה לי, אני מאוד שומר על המכשירים שלי. הייתי מעדיף מעבד I5 מהמהירויות שעון הגבוהות (או משהו מקביל מAMD, אם יש) אבל בטח עם כרטיס מסך טוב זה לא יכנס בתקציב, נכון?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עונה על מה שרשמת....

- - - תגובה אוחדה: - - -

רק שנה אחריות, ואני לא משתגע על הסדרה הזאת, אבל אם הוא לא יוצא מהבית... אז תחבר לו מסך מקלדת ועכבר ותהנה ממנו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תוודא שהזכרון מגיע בתצורה של סים אחד ולא שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שנה אחריות, ואני לא משתגע על הסדרה הזאת, אבל אם הוא לא יוצא מהבית... אז תחבר לו מסך מקלדת ועכבר ותהנה ממנו.
מה לעשות, לא מצאתי משהו יותר טוב מזה, אולי את זה עם שלוש שנים אחריות:

http://www.18comp.co.il/prodtxt.asp?id=3261

אבל המעבד יותר חלש וישן, והכרטיס מסך רק בטיפונת יותר חזק, לדעתי לא שווה את ה635 ש"ח הפרש.

אם יש לך הצעות למשהו אחר כולי אוזן.

ועכבר ומקלדת אני בהחלט מתכוון לחבר אבל אין לי אופציה לחבר מסך. המסך שלו באמת גרוע עד כדי כך?

תוודא שהזכרון מגיע בתצורה של סים אחד ולא שניים

גם אם הזכרון במחשב מגיע בתור שני SODIMM עדיין יוצא לי יותר משתלם לקנות 8GB קומפלט או בשני סטיקים של 4GB. לפחות ממה שאני מצאתי.

אני עדיין אשמח לשמוע אם למישהו יש הצעה אחרת, אפילו עם חריגה מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על המחשב הזה:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10234

Lenovo G580 2189-99G MBB99IV

נראה מתאים בול לצרכים שלי, לא?

גם אני רציתי לקנות בול כזה

אבל נראה לי שהוא מגיע אך ורק בצבע חום כהה שזה צבע ממש מבוגר זקן ולא מודרני מעניין אם יש אפשרות לקבל אותו גם בשחור מה אתה אומר ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אומר על מה? על הצבע? אני אוהב אותו אבל אני זקן אז מה אני מבין? :s0403:

למה שפשוט לא תתקשר לאייבורי ותשאל כמו שהציעו לך בדיון הקודם שלך? הם אומנם אף פעם לא עונים בסניף (לפחות בשלי) אבל על שאלה כזאת יכולים גם לענות לך במוקד הארצי לדעתי.

אז מה, אין אף אחד שיכול להמליץ לי על משהו אחר? Chevy? אין לך המלצה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אומר על מה? על הצבע? אני אוהב אותו אבל אני זקן אז מה אני מבין? :s0403:

למה שפשוט לא תתקשר לאייבורי ותשאל כמו שהציעו לך בדיון הקודם שלך? הם אומנם אף פעם לא עונים בסניף (לפחות בשלי) אבל על שאלה כזאת יכולים גם לענות לך במוקד הארצי לדעתי.

אז מה, אין אף אחד שיכול להמליץ לי על משהו אחר? Chevy? אין לך המלצה בשבילי?

היום 18/6

רכשתי בהצלחה את המחשב נייד

אתה יכול לקנות אותו בלב שקט הצבע שלו הוא חום כהה כהה כהה אני כמעט ולא מבדיל בינו לבין השחור...

אין בכלל הבדלים זה נראה שחור לכל דבר....

אני מאוד ממליץ לך לקנות את המחשב הזה כל הכבוד ל-Chevey שהמליץ לי עליו באשכול שלי פשוט מלך !

מחשב עם מפרט כזה של למשל יכול להגיע לסכום של 3500-4000 ש''ח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את המחשב בסוף, אני איתו כבר כמה ימים ודי מרוצה אבל אני מניח שאם יהיו בעיות הן יקרו בעתיד ולא ישר איך שקניתי.

הצבע הוא שחור, לא חום כהה ולא בטיח. לא שזה משנה, הכל מלבד ורוד נוצץ זה בסדר לי.

לפני הקנייה שאלתי אם המחשב מגיע עם מודול אחד או שניים וכמה חריצים יש, ענו לי שהם לא יכולים להתחייב כי זה לא תמיד מגיע אותו הדבר אבל יש שני חריצים לזכרון והמקסימום האפשרי הוא 8 ג'יגה.

המחשב הגיע עם סטיק אחד של 4G וכבר הזמנתי מאיביי אחד זהה ב120 ש"ח.

התקנתי עליו חלונות ביחד עם 7 והייתה לי בעיה להתקין את במצב AHCI מצאתי פתרון ברשת והייתי רוצה לחלוק אותו:

העברתי בביוס מAHCI ל-COMPATIBLE והתקנתי את XP רגיל. אחר כך הורדתי מהאתר של לנובו את הדרייבר של AHCI, זה נקרא Rapid Storage Technology ואז הלכתי למנהל ההתקנים והחלפתי את הדרייבר שנקרא:

Intel 4 port Serial ATA Storage Controller

בדרייבר intel® 7 Series Chipset Family SATA AHCI Controller מתוך ההורדה של

Intel Rapid Storage Technology

וזהו, הפעלתי מחדש ומיד שיניתי בביוס לAHCI וזה עבד.

אחר כך הייתה לי בעיה שחלונות 7 לא רצתה להתקין על הכונן הקשיח עם MBR כי היה מוגדר UEFI בביוס. כיביתי את UEFI והתקנתי ואחר כך הדלקתי מחדש וחלונות 7 לא התלוננה.

אז זהו, אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי, או במילים אחרות: לי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...