iOS 7 עוד צעד לכיוון אנדרואיד ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iOS 7 עוד צעד לכיוון אנדרואיד ?

LazyCat

Recommended Posts

אנשים באמת שאתם מגזימים .. לטענתכם אפל מעתיקה הכל מאנדרואיד/גוגל ברור..

AirDrop "הפיצ'ר של סמסונג" ,קיים בOS X עוד מLion שהוצגה בWWDC לפני שנתיים, אז כן הם העתיקו מסמסונג..

הToggles הגיעו לאנדרואיד רשמית רק ב4.2, ,באייפון היה אפשר להשיג אותם דרך SBSettings לפני שנים,וכבר שנה לפחות קיימים בכל Rom צד שלישי של היצרניות הגדולות.. אז ממי אפל העתיקו ? חוץ מזה שהמימוש שונה לגמרי מזה של אנדרואיד..

Multitasking, אנדרואיד לא המציאה את זה.. מה עם Mac OS ? או Windows ? מה עם Linux ? גם הם העתיקו את זה מאנדרואיד ? iOS תמיכה שנים ברמת הקוד .. זה שזה לא היה נגיש למפתחים לא משנה את זה.

פילטרים ? גוגל המציאו את התראנד ? מה עם ?

נכון יותר להגיד שiOS מושפעת יותר מMac OS מאשר ,אגב יש סוג של Quick Settings בStatus Bar העליון של OS X .. ככה שבקיצור אפל מעתיקים מעצמם ,כן ?

גילוי נאות: יש לי ואני לא מתחרט על כך שעברתי מiOS לאנדרואיד ..אבל באמת שאנשים קצת הגזימו בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David, הקטע הוא שאפל נשפטים על ידי רוב האנשים באופן מחמיר יותר, בגלל שהם מתגאים בכך שהם כל כך מקוריים ושכל השאר רק מחקים אותם. הוגן לדעתי לשפוט אותם בצורה מחמירה יותר בגלל זה.

לגבי ה Toggles: חלק מהפונקציונליות הזו קיימת עוד מאנדרואיד 2.3. כל השאר קיים מ 4.0 שיצא דיי מזמן. זה שהיה אפשר להשיג אותם בדרך כלשהי באייפון על ידי פיתוח צד שלישי זה לא רלוונטי, כי אנחנו כרגע שופטים את הפיתוח של אפל. המימוש לא שונה לחלוטין. לעשות סוויפ מלמטה ולא סוויפ מלמעלה זה לא "שונה לחלוטין".

ניהול ריבוי משימות: בהחלט לא רק מאנדרואיד, אלא גם מ WIN, WP וסימביאן. כך אני ציינתי. אחרים קצת מתעלמים ממה שהוא לא , נכון. כך או כך, זה לא כזה מקורי. שוב - אני לא שופט חוסר מקוריות באופן מוחלט, אלא חוסר מקוריות אצל חברה שמתהדרת בחדשנות שלה.

דרך אגב, כשאומרים "אנדרואיד", מתכוונים גם למעטפות הנפוצות של היצרניות הגדולות. TouchWiz, Sense וכו'.

בקיצור, נכון, לא הכול מועתק מאנדרואיד. אבל הרוב כן מועתק. הכול כן קיים במערכות אחרות. איפה או מאיפה? זה לא כזה משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, היה פיאסקו די גדול לגבי העתקת הslide to unlock, כך שאם פעולת החלקה היא קניין רוחני, גם השינויים האחרונים בios נחשבים העתקה בוטה.

הגיוני להתאים את עצמך לשוק ע"י אימוץ פיצ'רים יעילים של המתחרים, פשוט א"א לזעוק חמס ולטעון שכולם מעתיקים ממך ואז להסתובב ולעשות בדיוק אותו דבר, לכן אנשים נוטים להתרגז יותר כשאפל עושה זאת. (אגב, זה קורה גם למפתחים של אפליקציות פופולריות בapp store.)

עדיין, לי אישית צורם שמדברים המון על השינויים האסתטיים, כשבאנדרואיד כל מה שצריך כדי לשנות את המראה לחלוטין זה לאנצ'ר סביר וUCCW, אין צורך לחכות שיעשו זאת עבורי.

בשלב הזה, 2 המערכות ברמה כה גבוהה שהעדפה של אחת תלויה יותר בגישה שלך לטלפון ולרמת השליטה שאתה מעוניין להשיג בו. מי שירצה למקסם את הניצול וההתאמה של הטלפון יתקשה לעשות זאת עם לעומת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, אין מה לצפות כל הזמן לאיזה פריצת דרך בתחום הסמארטפונים, שום חברה לא הביאה חידוש מהפכני בתקופה האחרונה.

לאפל בתחילת דרכה היה יתרון משמעותי על פני המתחרים. הם פשוט עשו את הכל טוב יותר, מה שאז נראה בעיני כולם כמושלם.

היום באמת שאני לא רואה שום יתרון של מכשיר האייפון מול מכשירי אנדרואיד, אני אפילו חושב שיש חיסרון מבחינת גודל המסך וחומרת ה high-end הקבועה. האמת היא שהיום לכל אחד חשוב משהו אחר ומגוון מכשירי האנדרואיד פשוט עונה על הדרישה. זה מגוחך לחשוב שעדיין קיים מכשיר אחד שיהיה מושלם לכולם.

לעניין ה 7, ללא ספק שום דבר מעניין במיוחד. נראה שגם הם פנו קצת לאנדרואיד לקבלת השראה. בעיני למרות שהעיצוב נראה יותר מודרני, הוא מעט מצועצע וחסר אלגנטיות.

וכפי שאמר The Avatar במדויק: "

David, הקטע הוא שאפל נשפטים על ידי רוב האנשים באופן מחמיר יותר, בגלל שהם מתגאים בכך שהם כל כך מקוריים ושכל השאר רק מחקים אותם. הוגן לדעתי לשפוט אותם בצורה מחמירה יותר בגלל זה." - זאת הבעיה עם , היא לא מוכנה להיות עוד חברה מהשורה, כשלמעשה זה מה שהיא כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...