E3 2013 - דיון ראשי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E3 2013 - דיון ראשי

HuGeMouTh

Recommended Posts

E3 מתחיל ביום שלישי הקרוב, עם מבט מעמיק לדור הבא של הקונסולות ושלל משחקים חדשים. בניגוד לשנים האחרונות השנה הולך להיות מעניין

:biglaugh:

כרגיל יום לפני כל אחד מהחברות הגדולות מקיימת אירוע של שעה-שעתיים, הינה הזמנים לפי שעון .

Press Conferences Schedule:

COD GHOSTS ALL ACCESS Sunday, June 9, 2013 at 21:00:00

Microsoft Press Conference Monday, June 10, 2013 at 19:30:00

EA Press Conference Monday, June 10, 2013 at 23:00:00

Ubisoft Press Conference Tuesday, June 11, 2013 at 01:00:00

Sony Press Conference Tuesday, June 11, 2013 at 04:00:00

Nintendo Direct Tuesday, June 11, 2013 at 17:00:00

שוב בחרו שעה שמאוד לא נוחה לאירופה ואסיה, לא מבין למה הם עושים את זה...

KONAMI ומפיצות נוספות התחילו להציג דברים בימים האחרונים, מומלץ לראות. נשתדל לעדכן בהמשך כל פעם שמשהו מעניין יצוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינטנדו הכי מענין אותי

לראות עם תיהיה ירידת מחיר לWIIU ,ומודל חדש ל3DS

אני מעונין לקנות את שתי הקונסולות האלו

ב3DS את הגירסה המוגדלת ,אבל רוצה לראות מה יקרה בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 20 דקות עד ש MS מתחילים, ניתן לראות באתרים הבאים:

http://www.xbox.com/en-US/hub

http://www.gametrailers.com/netstorage/e3/live.html

http://www.ign.com/events/e3

יכול להיות שגם http://www.gamespot.com/e3/

החדשות הטובות: הרבה משחקים.

החדשות הרעות: לא התיחסו לכל הדברים הרעים שאמרו עד היום. רוב התוכן מגיע מצד שלישי, MS פשוט שילמו מאות מליונים בשביל למנוע הוצאה של משחקים ל ובחלק מהמקרים גם למחשב (או הגבילו ל WIN8).

הרבה פשלות, טריילר בלי , DICE בקושי הצליחו להפעיל את הדמו של BF4 (היו מאוד קרובים ללרדת מהבמה בלי להראות את הדמו). מוזר...

500$ או 500 יורו...כמובן שעובדים של MS מחאו כפיים למחיר הזה...שוד באירופה ובכללי מחיר מוגזם. כשסוני הציגו מחיר כזה התגובה לא הייתה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המניה של נינטנדו הולכת ליתפוצץ

נינטנדו בטח גם תוריד את המחיר ב50$ ,והWIIU תעוף מהמדפים

בנוסף לזה המון בלוקבסטרים הולכים לצאת לXBOX ONE שנה ראשונה ,וליתחרות על שוק מאוד קטן

של הXBOX ONE שנה ראשונה והPS4 שנה ראשונה שגם בטח יהיה יקר

הWIIU לא תקבל הרבה תמיכה צד שלישי ,אבל במחירים האלו של המיתחרות נינטנדו תתחיל להדפיס כסף בקרוב

בגדול יש לי מישחקים ,לאותם מישחקים שיצאו בXBOX ONE וPS4

ככה שאני מעדיף WIIU \3DS \וויטה לצד הPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... אחרי לילה היסטרי וכמעט נטול שינה הגיע הזמן לסיכום:

מיקרוסופט:

האירוע הפתיע אותי לטובה. לא גימיקים, לא טלוויזיה, לא קינקט, אלא רק משחקים ומשחקים. נכון שרוב המשחקים היו multiplats וחלק גדול מהאקסקלוסיבים הם shooters - ז'אנר שגם ככה נחשב מוצף ולא מקורי, אבל ביחס לגישה שלהם בשנים הקודמות ובהשקה הזוועתית לפני כמה שבועות גם זה שינוי כיוון מרענן. חצי הכוס הריקה היא שהקונסולה עדיין חלשה משמעותית מה-, והמשחקים עוד רצים על מכונה וירטואלית - מה שמצמצם מאוד את אפשרויות האופטימיזציה של הקוד לחומרה הספציפית של הקונסולה. גם המחיר - 500$ היה גבוה יותר ממה שאנשים ציפו. להגבלות הדרקוניות לא התייחסו, ואפילו ביטלו את הפגישות עם העיתונאים אח"כ כדי להימנע משאלות.

לסיכום: התחלה טובה מבחינת משחקים לקונסולה גרועה מבחינה חומרתית וצרכנית. לא ראיתי שום דבר שישכנע אותי לרכוש קונסולה עד כדי כך מגבילה, אבל אם בעתיד המגבלות יוסרו ומיקרוסופט תמשיך להשקיע במשחקים כמו עכשיו - אני אקנה את הקונסולה הזאת בשמחה.

EA ויוביסופט:

בחיאת, תנו לישון קצת...

סוני:

ללא ספק האירוע המצופה ביותר ב-. אחרי 15 דקות של ייבוש מול מסך ריק, מתחילים. התחלה משעממת ומאכזבת עם טריילרים למשחקי PS3 שכבר יצאו / יוצאים עוד מעט - לא משהו מרענן במיוחד ב-4:30 בבוקר. סוף סוף מראים את העיצוב - לא נפלתי ממנו, במיוחד לא מהשליש המבריק שיצבור טביעות אצבעות, אבק ושריטות. אחרי זה עוד טריילרים מאכזבים למשחקי שכבר הוכרזו בפברואר - וכך חלפה לה שעה משעממת במיוחד, ונראה היה שסוני עושה את הבלתי יאמן ודופקת לעצמה את ההייפ המטורף שמיקרוסופט הגישה לה על מגש של כסף.

אז מגיע הזקן החביב מהדמו של פברואר, וכבר עולה התקווה למשחק תפקידים אפי ופורץ גבולות, אבל גם היא נגוזה מהר מאוד. בין לבין האירוע רצוף בכמה אקסקלוסיבים ומולטיפלטים, קטנים וגדולים, שבכל זאת משאירים את האירוע בתור משהו שווה צפייה. ואז...

מגטון!

מאיפה זה הגיע?! מישהו ראה את זה בא? בשתי דקות מתוקות במיוחד הסירה את כל החששות והסיוטים שהיו לי לגבי הדור הנוכחי - חופש צרכני מוחלט בלי הגבלות מיותרות שמנצלות לרעה את חיבור האינטרנט שלי למטרות קפיטליסטיות אפלות. כל העייפות נעלמת, אני משחרר אנחת רווחה, ומהרגע ההוא העתיד שלי בדור הקונסולות הבא מובטח.

במהלך כל האקסטזה הם כן מרשים לעצמם לדפוק אותנו קצת מהצד בדמות אונליין בתשלום, אבל ניחא. גם כך שירות ה-PS+ שלהם פנומנלי ומעניק לא מעט משחקים בחינם וגם גיבוי שמירות בענן.

מחיר - 400$. לא מספיק שמפילים את מיקרוסופט על האדמה עם חבטת נוק אאוט עוצמתית, עכשיו גם דורכים לה על הגרון. מחיר מצויין עבור קונסולה מצויינת, חזקה מהמתחרה, שמכבדת אותך בתור צרכן ובתור .

סיכום: מבחינת משחקים האירוע קצת איכזב, כי ציפיתי שסוני תפגיז בהרבה יותר באקסקלוסיביים (שאני בטוח שיש לה המון), אבל יכול להיות שהיא שומרת כמה אסים בשרוול כדי לתחזק את ההייפ עד ההשקה. לגבי כל השאר - פשוט לא יאמן כמה חברה יכולה להיות קשובה, מכבדת ומחוברת לקהל היעד שלה. בדור הבא אני בוחר בסוני, ואני סומך עליה בעינים עצומות, כי היא הוכיחה גם במהלך הדור הזה, וגם באירוע ההשקה שאני נמצא בידיים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אנחנו יודעים על פרוייקטים של חצי מהמפתחות של סוני, יש להם עוד הרבה מה להראות. אם אני זוכר נכון MS אמרו 16 בלעדיים ו 8 מהם סדרות חדשות, סוני אמרו 20 משחקים בלעדיים ו 12 סדרות חדשות. ל MS קשה לי להאמין, לסוני מצד שני קל להאמין, יש להם באמת את יכולות הפיתוח לעשות דבר כזה.

נכון לרגע זה SCE Japan Studio מסיימים פיתוח של מספר משחקים ל PS3 ועוזרים לפיתוח של KNACK, עד סוף השנה נראה מהם עוד משחקים ל .

מ Naughty Dog עוד לא ראינו משחק (הסטודיו מפתח 2 משחקים כל פעם וכרגע אנחנו יודעים רק על TLOU).

SCE Santa Monica Studio עוד לא הראו משחק שבפיתוח (רק ידוע שהם עוזרים ל READY AT DAWN עם ה IP החדש אבל זה סטודיו ענק, בטוח יש להם משהו בפיתוח).

SCE San Diego Studio כנראה עובדים על MLB.

ידוע ש Guerrilla עובדים על IP חדש שעוד לא ראינו.

Insomniac Games עובדים על R&C חדש. כמובן שיש עוד הרבה...

נראה לי ש MS צריכים יותר מלפזר כסף ל 3RD PARTY אם הם רוצים ללכת ראש בראש עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS -הראו המון מישחקים ,הרבה מאוד מהם הם מולטיפלטפורם ,המון מהם את אותם "סירטי אקשן הוליוודים " ,שאנחנו ראינו ב7 שנים אחרונות

רק הפעם בFHD בימקום 720P

התצוגה לפחות היתה הרבה יותר טובה משנים קודמות

המחיר של 500$ לדעתי כבר את הקונסולה שנה ראשונה ,והרבה חברות צד שלישי יפסידו המון כסף ,פשוט כי יצאו המון מישחקים שמיתחרים על אותה מישבצת

בקונסולה שאני לא חושב תעשה 10 מיליון שנה ראשונה במחיר הזה

סוני -מה שהפתיע אותי מאוד זה המחיר והגודל הפיזי של הPS4 -גנבו את ההצגה

אני לא חושב לקנות לא ולא ONE שנה ראשונה ,בגלל המחירים והDRM בXBOX והעובדה שרוב המישחקים זמינים לי בPC בזול יותר

אבל בכל זאת

נינטנדו-אכזבה ,לא הורידו מחיר לWIIU ,לא מודל חדש ל3DS

כמה מישחקים שאני רוצה אבל הם היו צפוים

אתמול קניתי WIIU פרימיום יד שניה -ואני לא מיתחרט על זה לשניה ,אני יאכיל אותו בילעדים של

אבל בכל זאת ציפיתי ליותר

נו טוב נחכה לפיקמין 3 בסוף יולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...