היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי? - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזרם של המדחס נשלט על ידיי ממסר גדול שנמצא בדרך כלל ביחידה החיצונית. הפאנל מעביר את הזרם הקטן לסליל של הממסר

חוץ ממנו הפאנל מעביר זרם של המאוורר ביחידה הפנימית שהוא כמה A בודדים מקס' ואלקטרומגנט להחלפת חום/קור שהוא פחות מ 1A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

סוף סוף הגיע המעגל.

תמונות באיכות טובה אפשר לדעתי לראות בדף המכירה

http://www.ebay.com/itm/221513192967?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

כמו שאני מבין, אפשר לחבר את הממסר הראשון בטור (לחוט הלבן) ואוכל לשים את כל המעגל ליד המעבה ולא ליד הגבס בסלון.

עכשיו אני רואה שצריך גם 220V בכדי לתפעל את המעגל, והשאלה מהיכן כדי לחבר לו את המתח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני עדיין רוצה תמונות מלאות מ 2 הצדדים

ותמונה מקרוב יותר של החוטים שנכנסים לפאנל הקיים (כך שניתן לראות ברור יותר את הצבעים) + אותם חוטים בנקודה שהם הולכים למקומות שונים או למחבר במזגן עצמו

אתה לא רוצה אפשרות שליטה על המדחס לבד - אם הוא יישאר דולק בזמן שהמאוורר ביחידה הפנימית כבוי, המזגן יקפא ויכול לקרות לו נזק. לכיבוי והדלקה ראשי, תשלוט על החוט של הפאזה הראשי שהולך לפאנל הבקרה

אכן כל התוכנית היא שהמודול יעמוד על המעבה בקופסת חשמל אפורה, ובחוץ יישאר רק הפאנל הקיים כמו שהוא

יש 240V בחוטים שמחברים את הפאנל הקיים למזגן - מהם תחבר במקביל את המודול ממסרים. כמו במעגל שציירתי בעמודים הקודמים של הדיון

אם זאת ניתן לראות מהתמונות של המכירה שבמעגל אין פיוז - יש נגד-פיוז שלא ברור מה זרם הניתוק המקס' שלו. המזגן מחובר מהלוח ממפסק של 16A לפחות ויכול להיות 20-25A, שיכול לאפשר זרם של 200A+ לפניי שהוא קופץ

לכן הייתי מוסיף פיוז בכניסת הפאזה לספק של מודול הממסרים - כזה שיכול לנתק זרם בסדר גודל של 200A. המשמעות היא - פיוז קראמי ולא מזכוכית. הזרם שהמעגל לוקח הוא פחות מ 1A, שים פיוז של 1A או דומה

פיוז :

http://www.ebay.com/itm/10-pieces-250V-1A-Quick-Fast-Blow-5x20mm-Ceramic-Tube-Fuses-/181411728562?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a3cfb4cb2

בית פיוז מתאים (שים אותו בתוך הקופסה האפורה יחד אם המודול) :

http://www.ebay.com/itm/1-x-AGC-5-x-20mm-5x20-Fuse-Holder-Case-In-Line-Screw-type-with-22AWG-Wire-Cable-/151333741704?pt=US_Car_Audio_Video_Fuses_Fuse_Holders&hash=item233c31a488

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יתאים - הקווים של הממסרים אינם מחוברים ליתר המעגל

אני לא אוהב את זה שכל הצד האחורי של המעגל הוא משטח מוליך שלם - הוא קרוב לקווים של ה 240V, ובכללי המרחקים שם קצת קטנים מידי. במצב כזה הייתי שם לא רק פיוז 1A לספק של המודול אלא גם 10A ראשי על כל הפאזה של מערכת הפיקוד (ספק של המודול, הפאנל הקיים, ומערכת הממסרים)

הייתי מוסיף מפסק אוטומטי 10A לפניי הפיקודים (אפשר לשים פיוז מתאים, אבל אני לא מוצא ב בית פיוז שהייתי סומך עליו בשביל 10A... עובי החוטים בבית פיוז שהבאתי בשביל הפיוז של ה 1A הוא 0.3mm2, הם מספיקים בערך ל 3A)

כמו כן :

תביא של צבעי החוטים בכניסות לפאנל הקיים (טובה יותר מהקודמת, כך שניתן באמת לראות את הצבעים) ושל החוטים לאן שהם הולכים ביחידה של המזגן מעל התקרה

בדוק אם כשהמעגל אינו מקבל מתח, בכל ממסר מחוברות הנקודות B-D או K-D (כלומר האם B או K הם NO או NC). לא הייתי מסתמך על הציור מאחורי המעגל כי הוא תמונת מראה ממה שמופיע ב datasheet של הממסרים עצמם כך שלא הייתי סומך עליו לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...