היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי?

chenrp

Recommended Posts

זה נראה כמו מועמד טוב. תשאל את המוכר :

- המעגל הוא לחיצה להפעלה / לחיצה לכיבוי (מה שאנחנו צריכים) או הפעלה רק בזמן שמחזיקים לחוץ (לא מתאים)

- המגעים של הממסרים הם dry contact (מה שאנחנו צריכים אם רוצים שליטה על המהירויות) ? כלומר האם המגעים של כל ממסר מחוברים לחיבור המתאים שלו בלבד, ולא לפאזה של כניסת המתח למשל

http://www.ebay.com/itm/4Ch-220V-Controller-Wireless-Remote-Control-Switch-Board-/130669926846?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e6c88d9be

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממה שנראה לי המעגל שהבאתי אליו לינק ל מקבל כניסה של 240V ומכיל חיבור "נקי" למגעים של 4 ממסרים. השאלות שאני שואל הן שאלות שאני ממליץ לשאול את המוכר ב לפנייש אתה קונה, על מנת לוודא שהמעגל הזה מתאים למה שאנחנו רוצים

לפאנל של מזגן מהסוג של הפאנלים הגנריים כמו בתמונה שלך בדרך כלל מגיעים 240V, בכבל שיש בו 7 חוטים, כשחלק מהם יוצאים מהפאנל ומתחברים לרכיבים שונים במזגן עצמו

את המעגל ממסרים ניתן לחבר על הכבל בין הפאנל והמזגן - כך שהוא ינתק לו את המתח הראשי לכיבוי המזגן, "יתערב" בשליטה על המהירות של המאוורר וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לפרק את הפנל שלי על מנת שאוכל לראות כיצד לחבר כזה מעגל בנוסף.

יש לי שם קיר גבס וצריך לחשוב אם אפשר לחבר מעגל כזה.

בכל מקרה בעמוד המכירה כתוב

• Maintain the state of the corresponding level. Remote data changes until the next time change.
  • שזה מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המעגל הזה ניתן להחביא בתוך המזגן / התקרה, הוא לא חייב להיות צמוד לפאנל

בכל מקרה, התשובה לשאלה השניה (מה הדרך שבה הממסרים מחוברים) תקבע אם ניתן להשתמש בו רק לפעולה פשוטה של on/off - מה שמשאיר 3 ממסרים לא מנוצלים, או גם לשינוי מהירות המאוורר ביחידה הפנימית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקתי הפנל.

ניתן לראות אות לטמפ' שכנראה מופעלת ע"י טרמיסטורים.

ואות כניסה גם לחום/קור/OFF ועוצמת מאוורר.

אם כך,

כיצד אוכל להתחבר בטור למעגל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן בכלל כניסות "מידע" לפאנל. 2 החוטים הראשונים הם 240V מהשקע, היתר הם 240V לרכיבי המזגן

1 - כניסת מתח פאזה

2 - כניסת מתח ניוטראל

3 - יציאה למדחס + מאוורר ביחידה החיצונית (עובדים דרך ממסר נוסף)

4 - יציאה להחלפת קור/חום

5 6 7 - יציאות למאוורר ביחידה הפנימית

על ידיי מודול הממסרים החיצוני אתה יכול :

לחבר את חוט 1 (פאזה ראשית) דרך ממסר, וכך להדליק ולכבות את המזגן דרך מעגל הממסרים, כשהמפסק על הפאנל עצמו נשאר קבוע ב 1

לחבר את החוטים 5 6 7 (מהירויות מאוורר) דרך 2 ממסרים לחיבור 7, וכך לשלוט במהירות של המאוורר דרך מעגל הממסרים, כשהמפסק על הפאנל עצמו עומד קבוע על מצב כלשהוא (נניח על high)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח למאווררים בינתיים.

אז אני שם על מצב קור בפנל, ושולט על חוט 1 ע"י הממסר.

השאלה איך לחבר אותו, כי אני אמור לחבר את הממסר בטור לפין שמתחבר לנק 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

היי שוב ממשיך את הדיון (מסיבות אישיות).

אתה צריך צילום איכותי או שבעצם אפשר לחבר את המודול לכבל הלבן וזהו?

ד.א. צריך גם 220V לצורך תפעול כרטיס המיתוג אז אצתרך לפצל את הכבל הלבן או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...