סיימתי להרכיב מערכת קירור מים למחשב - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיימתי להרכיב מערכת קירור מים למחשב

battlemas

Recommended Posts

היי

הוספתי לשלט (משמאל מתחת ל XBEE), למעלה ברכיב הכתום יש שני נגדים בשביל מחלק מתח כדי לקרוא מתח סוללה, הוספתי LED ומנוע רטט, כאשר מנוע רטט מחובר ליצאה של PWM של כדי שיהיה ניתן לשחק עם זה בעתיד.

20130707_011616.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי

1. בקשר לL יש לי רק אנציסטרוסים (זכר ושני נקבות).

2. בקשר לצבע שוקולוד, מסיבה שאני לא יודע מאוד מהר הצינורות החליפו צבע, אבל ב reservoir ניתן לראות שזה מים בלי צבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, בקשר לצבע דווקא כשהצינורות היו שקופים מאוד ביאס אותי כי לא היה הכי יפה עם UV, עכשיו הצינורת ממש יפים עם ה UV וגם לא צבעתי את המים (שהבנתי שזה פוגע במערכת לאורך זמן), ניראה לי ממש סבבה, רק דואג שהצינור לא יפגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בהרבה מקומות שתאורה בכלל (UV או רגילה) גורמת לתופעה הזו בצנרת לא יודע אם בכל הצנרות של כל החברות כי לא נראה לי שמישהו באמת ישב והחליף פעם בחודש\חודשיים צנרת בשביל הניסוי הזה.

אבל מסתבר שתאורה + צנרת PVC בגדול זה לא הכי בריא מבחינה אסתטית כמובן כי בביצועים זה לא יפגע לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזכיר לי את ה NUKE הזה..

מניסוי שעשיתי אצלי בזמנו ה NUKE גרם להעכרה של הצנרת תוך חודש בערך , ניסיתי את זה רק עם מוצר אחד אז יכול מאוד להיות שאולי הוא הבעיה.

למדתי שאם אתה רוצה 100% צנרת שקופה שלא תעכיר לעולם רק צנרת אקרילית תעמוד בציפיות , תראה מערכות שהצנרת העכירה אם יש שם מיכל שקוף הוא נשאר שקוף ולא מעכיר כמו הצנרת גם אם השתמשת בתאורה , אז צנרת שעשויה מהחומר שהמיכל עשוי היא נראה לי הפתרון היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזכיר לי את ה NUKE הזה..

מניסוי שעשיתי אצלי בזמנו ה NUKE גרם להעכרה של הצנרת תוך חודש בערך , ניסיתי את זה רק עם מוצר אחד אז יכול מאוד להיות שאולי הוא הבעיה.

למדתי שאם אתה רוצה 100% צנרת שקופה שלא תעכיר לעולם רק צנרת אקרילית תעמוד בציפיות , תראה מערכות שהצנרת העכירה אם יש שם מיכל שקוף הוא נשאר שקוף ולא מעכיר כמו הצנרת גם אם השתמשת בתאורה , אז צנרת שעשויה מהחומר שהמיכל עשוי היא נראה לי הפתרון היחיד.

משתמש בניוק שנה+ בצנרת פרימוצ'יל LRT וב-R3400 של טייגון. שום דבר בינתיים. בכמה NUKE השתמשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...