19" CRT 1600x1200@85 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

19" CRT 1600x1200@85

The Ripper

Recommended Posts

לא יאומן, אבל פשוט אי-אפשר להשיג מסך נורמלי, כזה אם יכולת טובה ברזו' 1600x1200@85.

959NF לא זמין והיבואן ממש גרוע,(יש פה נושא על זה).

P95f+ ו- Iyama 454 לא זמינים וגם לא יהיו זמינים!

Mag 810FD2 ו- CTX960 לא מייבאים.

F900P סתם מסך ונוטה לבעיות גרפיות מה טכנולוגיה ה"חדשה" שלו, ואת Philips 109P40 לא ממש אהבתי בגלל טישטוש בולט בפינות.

סוני?- יקרים רצח!! 2800 ש"ח הדגם הכי פשוט. סוני=עוני!

נו? אז מה נשאר?

להתפשר על ViewSonic G90f+ שהוא בכלל shadow mask ולא נותן את הרזו' שאני רוצה, אבל מסך אם ביקורות מצויינות ומחיר טוב,בערך 1600 ש"ח. הוא עדיין לא זמין, כל שבוע היבואן אומר "עוד שבוע שבועיים".

האפשרות השניה היא כמובן Mitsubishi 930SB מסך מצויין אבל יקר כמעט 2700ש"ח (שזה תוספת של כ- 1000ש"ח בשביל רזו' לעומת G90f+ ובעולם הוא עולה כמו F900P ) ומגיע רק אחרי חודש מיום ההזמנה.

גם מסכים "בסדר" כמו יונדאי והיטאצי לא זמינים!

מישהו יודע על איזשהם אלטרנטיבות נוספות? אני ממש קשה לי להחליט בין G90F+ ל930s

קדימה אנשים, תגובות!

תעזרו לי פה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מדובר בתופעה. המסך בכללי יכול להיות מצויין אבל התופעה הזאת,שקיימת אגב בכל מסךת קיימת במסך זה באופן מורגש הרבה יותר וחבל, אחרת מדובר במסך מוצלח. יכול להיות שיש מסכים שבהם אולי לא רואים את זה. אני ראיתי את הבעיה הזאת וגם קראתי עליה באיזשהי ביקורת אבל אני לא ממש זוכר איפה אז ברגע שאני אמצא אני אצרך לינק.

משתמשי G90f איך המסך עובד על 1600x1200 ב-75? האם כשמושכים אותו ל-85 הוא עדיין עובד טוב ברור וחד (בעיקר במשחקים)?

יש לכם רעיונות למסכים שלא חשבתי עליהם או שאתם יודעים איזשהו מסך שציינתי מקודם שזמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בדקתי שם, ואין שום דבר חדש או משהו כזה, תודה.

יש רעיונות נוספים?

אולי קצת דעות על F900P, שנכון אני לא כל-כך אוהב אבל הוא היחיד שזמין. מישהו יודע איפה ניתן לראות אותו?

שוב- משתמשי G90f , אתם אוהבים את המסך? איך הביצועים שלו לעומת AG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הiiyama כן נמצא במלאי בכמה מקומות , אני ממליץ לך ללכת ל www.iiyama.co.il ולהתקשר לחנויות שם. חבר שלי קנה לפני 3 ימים מksp ...

את בטוח שזה 454??

אני לא חושב שהוא קיים שם,חיפשתי בעבר ואין לאף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

454 הוא מסך מצויין אבל מתקלל יחסית מהר ויש לא בעיות באופן שכיח, לכן RCM הפסיקו לייבא אותם, הם נתנו שירות טוב ולא יכלו לעמוד בזה ו KSP נותנים שירות גרוע וממש מוסכן לקנות מהם מסך כזה.חוץ מזה שהוא לא זמין אצלם גם ככה. אני חושב ש חבר שלך קנה 455

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...