Humble Bundle - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Humble Bundle - הדיון הראשי

שניצל

Recommended Posts

• תגובות 619
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מומלץ לשחק קודם בראשון, ואז ב- infinite ולוותר על 2 :P

חח אבל האמת לא ניסיתי בכלל את 2, אז אין לי מושג למה כולם שונאים אותו

ביושוק 2 משחק טוב מאד, לדעתי האישית יותר טוב מ infinite (ויסלחו לי המעריצים).

יש כמה סיבות ל"שנאה" (כביכול) נגדו. האחת היא הציפיות הגבוהות שהראשון השאיר, אחרי דבר כזה קצת קשה לא לאכזב. סיבה נוספת היא העובדה שהיוצרים של המשחק הראשון (במיוחד כותבי הסיפור/תסריט) לא השתתפו בשני, וזה גרם להרבה לפסול אותו אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שאתה כותב "לא נהניתי ממנו כמו מהראשון" מראה שאתה בוחן אותו לא רק בפני עצמו או בהשוואה למשחקים אחרים, אלא בעיקר בהשוואה לראשון. אלה ה"ציפיות" שאליהן התכוונתי.

צריך לזכור שלמרות השם, ביושוק 2 הוא לא משחק המשך לראשון, והקשר ביניהם מסתכם בעובדה שהסיפור שלהם מתרחש באותו עולם. ההשוואה הישירה ביניהם היא לא הוגנת וראוי להתייחס אליהם בנפרד.

צריך לזכור גם שביושוק הראשון נחשב בעיני רבים למשחק המחשב הטוב ביותר בכל הזמנים (או לפחות בעשיריה הפותחת). הרבה משחקים טובים מאד יפסידו בהשוואה מולו. כשם שלא תגיד למשל "קרייסיס (או איזה משחק אחר שתרצה) הוא משחק גרוע כי הוא לא טוב כמו ביושוק", אין הצדקה לטעון את אותו הדבר על ביושוק 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crysis באמת לא משחק כזה טוב, הוא מיצג גרפי מרשים והעולם שלו מאוד פתוח אבל המשחק עצמו לא מדהים וארוך מידי (אני חושב שבשלוש השעות האחרונות אני כל איזה רבע שעה חשבתי שהוא סוף סוף נגמר רק בשביל להגיע לעוד קטע שהיו צריכים להוריד בעריכה).

גם הראשון היה ארוך מידי (יחסית לגיוון במשחקיות שלו) אבל לפחות העלילה החזיקה אותו. לשני לא התחברתי כל כך, היו בו הרבה דברים שהיו יותר טובים מהראשון (או מ INFINITE) אבל משהו בו פשוט לא הצליח להחזיק אותי. יכול להיות שזה כי היתחלתי אותו צמוד מידי לזמן שסיימתי את הראשון.

נ.ב.

גם את CRYSIS וגם את ביושוק שיחקתי באיחור כי לא קניתי את ההייפ סביבם, גם היום אני חושב ששנייהם זכו ליותר הצלחה ממה שהגיע להם ורחוקים מלהיות משחקי ה FPS המדהימים שאומרים שהם. תנסו לשחק בהם במקביל ל HL2 ומהר מאוד תיראו את ההבדל בין משחק מגוון למשחקים שחוזרים על אותם טריקים שוב ושוב במשך יותר מידי שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לעניין של ציפיות, אני יכול להגיד גם שלא נהניתי ממנו כמו שנהניתי מ-Half Life.

ושוב, ההשוואה לא הוגנת, כי שוב בחרת כדוגמה משחק שנחשב באחד המובילים ברשימת "המשחקים הטובים ביותר". אין טעם בהשוואה כזו. האם באמת לא תמליץ לאף אחד לשחק במשחק שלא מגיע לרמה של half life? זה משאיר לך ממש מעט משחקים, אתה יודע..

חוץ מזה, אין כזה דבר שהגעת "בלי ציפיות", כל עוד שיחקת במשחק הראשון, זה אומר שהגעת עם ידע מוקדם כלשהו למשחק השני, ובמילא עם ציפיות כלשהן - בין אם במודע או בתת מודע. הידע המוקדם הזה והציפיות שהגיעו איתו יכולים לשנות במידה רבה את רמת ההנאה שלך מהמשחק, גם אם איכשהו שכנעת את עצמך שאין לך ציפיות.

לצורך העניין אתן כדוגמה את החוויה שלי ממשחקי פורטל - הראשון והשני. הרבה יטענו שפורטל השני הרבה יותר טוב מהראשון, וברמה מסויימת אני יכול להסכים עם זה. אבל החוויה שלי מפורטל הראשון היתה פשוט ברמה אחרת, מהסיבה הפשוטה שלא ידעתי עליו לפני כן ממש כלום. לא הז'אנר, לא החברה המפתחת, ובטח שלא שום דבר על תוכן המשחק. הציעו אותו פעם בסטים בחינם, אמרתי יופי, משחק בחינם, למה לא? התוצאה היתה חווית משחק שאני לא חושב שאף משחק אחר יוכל לחזור עליה אי פעם, לא חשוב כמה טוב הוא יהיה, כי אין מצב שאגיע שוב לאיזשהו משחק (ובטח משחק ברמה כזו) עם ממש אפס ציפיות. לכן, אם תשאל אותי ואענה לך ש"לא נהניתי מפורטל 2 כמו שנהניתי מהראשון" זה לא יגיד שום דבר על איכות המשחק אלא אך ורק עלי, על רמת הציפיות שאיתה ניגשתי למשחק, וההשפעה של זה על החוויה שלי בפועל.

וסליחה על החפירה, למי שזה מפריע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש

FLASH BUNDLE

כרגע ל 24 שעות

משחקים שהיו בעבר

חבילה ממש משתלמת ל 1 דולר מינימום

511c4ff786046e40b3b30318043cb5fea2acce43.jpgOverlord

• [*=center] !Redeem for Windows
    Not available for Mac
    Not available for Linux

d0a481ccd31201482093fca0eff6e4e480d89186.jpgOverlord: Raising Hell DLC

Not available for Mac
    Not available for Linux

b6416cbefb8f187fc6681604f54ca3806bc7e553.jpgOperation Flashpoint: Red River

Not available for Mac
    Not available for Linux

ae2f93176242bbca0fb6d432f9c680c58bbf27cd.jpgOperation Flashpoint: Dragon Rising

Not available for Mac
    Not available for Linux

23cbc6cbc1b3669c56e80272145deff844d58939.jpgRise of the Argonauts

Not available for Mac
    Not available for Linux

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מוריד את הxcom complete pack דרך steam?

גם אותי זה עניין אם זה מגיע בתור משחקים נפרדים או חבילה אחת אם אני מרוויח פה 5 משחקי סטים או 1 בעצם באיך שסטים קורא אותם

את האמת נראה לי בסוף אני יוותר על כל הבאנדל

חשבתי כבר לקנות ב 20 דולר אבל זה יותר מידי

ו 8 דולר זה גם קצת גבוה אני ישחק רק ב SPEC OPS כמעט כל המשחקים האחרים יש לי עותקים פיזים על המדף

בסוף נקנה בדולר וזהו ונקבל 3 משחקים לסטים

אם הייתי תופס את הבאנדל ב 5 דולר הייתי קונה מיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...