Humble Bundle - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Humble Bundle - הדיון הראשי

שניצל

Recommended Posts

• תגובות 619
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

HUMBLE STORE קיים דיי הרבה זמן, פשוט רק עכשיו הם הקימו אתר מסודר. המחירים רגילים, המבצעים שיש לכבוד הפתיחה אפילו דיי טובים. למה בדיוק ציפית שמחיר הבסיס ב HUMBLE יהיה נמוך יותר במחנויות אחרות? אף מפתחת לא הייתה משתפת עם זה פעולה וגם אם כן בספק אם HUMBLE מעוניינים לפתוח חזית מול החנויות הגדולות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chivalry נראה טוב! העניין שמשחקי המולטיפלייר הללו חיים על ידי כמות השחקנים שמשחקים את המשחקים הללו... והמשחק באוויר כבר די הרבה זמן

קניתי את זה לפני איזה שבוע שבועים גם שהיה ב 6 דולר

משחק טוב רק הבעיה שאני ממש גרוע בזה וכל הזמן יוצא שאני עושה RAGE QUIT

אני פוגע רק באוויר שם פעם שעברה מתתי 9 פעמים בלי הריגה ויצאתי

יש הרבה שחקנים לא חושב שאתה צריך לדאוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chivalry מעולה :D

קניתי אותו כשהוא יצא ואני עדיין משחק בו מדי פעם. לא חסר אנשים שמשחקים.

דרך אגב, טיפ קטן, אתה יכול לראות את מספר השחקנים במשחק מסוים דרך ה-Community Hub בסטים. למועד כתיבת הודעה זו מספר השחקנים עומד על 2226, שזה די מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר המשחק היה בהנחה דומה בסטים לא מזמן וגם ב GMG (ב GMG אולי המשחק עוד במבצע). רוב המבצעים האלה הם ל 24 שעות אז אם אתם רואים משהו שמעניין אותכם תחשבו מהר.

הוסיפו Planetary Annihilation ב 33% הנחה, יקר יחסית ב 40$ אבל המשחק רק הגיע ל BETA אז זה נחמד לראות הנחות בשלב הזה של הפיתוח (זה גם המחיר שהיה לגישה ל BETA ב , עותק של המשחק היה 20$ בהשוואה ל 60$ למוצר הסופי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוסיפו משחקים נוספים לכל מי ששילם מעל הממוצע לHumble WB Games Bundle‏

Mortal Kombat Arcade Kollection, Guardians of Middle-Earth with "Smaug's Treasure" DLC, F.E.A.R., The Lord of the Rings Online Steely Dawn Starter Pack, ​Gotham City Impostors Professional Kit and the Millennium Skins Pack for Batman: Arkham Origins.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם השני היה מאוד טוב, רק השלישי לא משהו (ולא פותח על ידי MONOLITH). הבאנדל הזה מראה כמה WB לא יודעים מה הם עושים, ההצלחה של BATMAN גרמה להם לעשות הרבה שינויים לא טובים. עשו ל MONOLITH בערך מה ש עשו ל RAVEN וכמה מפתחות נוספות...

קניתי בשביל ה FEARים ובשביל לתת ניסיון יותר לעומק ל Guardians of Middle-earth (ובשביל MK כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...