ראוטר WR1043ND מוביל לניתוקים מרגיזים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר WR1043ND מוביל לניתוקים מרגיזים?

apelzig

Recommended Posts

אהלן, כולם,

צריך אנשים שמבינים יותר ממני (לא כזה אתגר...).

המצב הוא כזה - מידי כמה ימים או שבועות או שעות, אני חווה ניתוק של האינטרנט. כדי להפעיל אותו מחדש כל מה שאני צריך לעשות זה לנתק את ראוטר מהמודם, לחבר את המחשב ישירות למודם, לחכות דקה עד שהחיבור יחזור ואז להחליף חזרה ולחבר את הראוטר למודם ואת המחשב בתורו לראוטר... וכול זה חוזר חלילה עד הניתוק הבא...

אני מניח שזה קשור לקבלה של IP או משהו שהראוטר לא עושה והמחשב כן, אבל איך אפשר לתקן את זה

הסביבה היא כזאת - אני מחובר לאינטרנט (כבלים כתשתית, 014 ספק) עם ראוטר (TP-Link WR1043ND) כאשר המחשב הנייח מחובר בכבל לראוטר.

אשמח לעצות,

אסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תסתכל אם נורית הסינכרון במודם נכבית או מהבהבת כשקורה הניתוק.

תנסה לחכות כמה דקות בלי לגעת בכלום ולראות אם החיבור חוזר לבד.

יכול להיות שיש לך ניתוק והאינטרנט חוזר לעבוד ללא קשר למה שאתה עושה עם הכבלים.

אם נורית הסינכרון נשארת קבוע ואחרי כמה דקות החיבור לא חוזר לבד. שווה לאפס את הראוטר ולהגדיר מחדש.

מעבר לזה אין לך עוד אפשרויות (אלא אם כן הוא עדיין באחריות ואז תוכל לבקש שיחליפו לך אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים החיבור חוזר ללא שעשיתי משהו מצידי לפעמים לא, מצד שני, בכל פעם שעשיתי את המשחק הזה החיבור חזר מיד...

הנורית מהבהבת בזמן הניתוק, כמו בזמן פעולה רגילה.

מה זה אומר, שהראוטר דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק לאורך זמן של לפחות 8 ימים רצופים חיבור מודם ישירות למחשב ורק אז תוכל לדעת האם הניתוק הוא מהנתב או מהתשתית.

צריך לשים לב שהמודם לא מאבד סינכרון בזמן הזה.

אם לאורך התקופה הזו האינטרנט מחובר ועובד תקין ללא הפרעות אזי התקלה בנתב, תנסה להתקין עליו גירסת קושחה צד שלישי או שתממש אחריות עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים החיבור חוזר ללא שעשיתי משהו מצידי לפעמים לא, מצד שני, בכל פעם שעשיתי את המשחק הזה החיבור חזר מיד...

הנורית מהבהבת בזמן הניתוק, כמו בזמן פעולה רגילה.

מה זה אומר, שהראוטר דפוק?

איזה נורה? אם זאת הנורית סינכרון במודם אז אין לך יותר מדיי מה לבדוק. התקלה בתשתית. בכל המכשירים של רשום על הנורה DSL חוץ מנתבים של נטגיר ששם זה ציור דומה לשני X צמודים.

ואני מדגיש בגלל ששאלת מה זה אומר לגבי הראוטר, אני מדבר על המודם של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Illectronic, על איזה מודם או נורית DSL אתה מדבר? לא ידעתי שללקוחות הכבלים יש מודם .

apelzig, כמו שכבר אמרו, סביר להניח שהתקלה במודם או בתשתית.

תנסה לחבר לאורך זמן את המחשב ישירות ולראות אם התקלה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...