איך הקוסמים מעקמים כפיות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הקוסמים מעקמים כפיות?

love-its-my-name

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מה אתכם אבל ראיתי תוכנית לייב עם אורי גלר והוא אמר לשים שעונים שלא עובדים ליד הטלוויזיה אז שמתי אחד והוא התחיל לעבוד!!!

אני לא הייתי מאמין לזה אם היו אומרים לי שזה קרה!אבל אז ראיתי את זה במו עיניי!

מי שבוחר להאמין שיאמין ומי שלא לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתכם אבל ראיתי תוכנית לייב עם אורי גלר והוא אמר לשים שעונים שלא עובדים ליד הטלוויזיה אז שמתי אחד והוא התחיל לעבוד!!!

אני לא הייתי מאמין לזה אם היו אומרים לי שזה קרה!אבל אז ראיתי את זה במו עיניי!

מי שבוחר להאמין שיאמין ומי שלא לא....

זו הייתה הפעם היחידה ששמת שעון שלא עובד ליד הטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה הפעם היחידה ששמת שעון שלא עובד ליד הטלוויזיה?

חחחחחחחחחח

דוגרי אולי לטלוויזיה יש השפעות על שעונים...................

או שאורי גלר גילה שיטה מיוחדת להחייאת בטריות דרך גלי קול.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום חשמל סטטי ושום בטיח

אני זוכר שפעם אורי גלר היה אצל דודו טופז וביקש מכל מי שצופה לשים את השעון המקולקל מול הטלויזיה ומי שעובד לו שיתקשר לתוכנית

כמובן שכל המטומטמים שרצו קצת זמן מסך התקשרו ואמרו כן כן עבד לי אתה פשוט ענק וחרטה מהסוג הזה גם אם בכלל השעון אף פעם לא היה מקולקל

הוא פשוט הסתמך על זה שיש מלא אנשים מטומטמים שיהיו מוכנים להגיד הכל רק בשביל קצת זמן טלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקטע עם השעון...

שמתם לב שהוא מבקש להחזיק את השעון ביד ולהתרכז?

הרבה שעונים מכניים נתקעים לא בגלל שהם שבורים, אלא שחלק בתוכם נתקע

לפעמים כתוצאה של שמן שהתערבב עם אבק, לפעמים סתם חלקים שצריכים מכה קטנה כדי לחזור לעבודה

פיזור שמן לא אחיד וכו'

עכשיו, כשמחזיקים את השעון ביד מחממים אותו, שמן שמתחמם בדרך כלל גם נעשה יותר נוזלי ושומני

ופחות כמו גריז, החום גם משפיע מבחינה מכנית מכיוון שמתכת מתרחבת בחום (אולי ממש קצת, אבל לפעמים זה כל מה שצריך..)

ואפילו אם רק לחלק קטן זה עבד, הם ירוצו לספר את זה לחברים שלהם שיספרו את זה לחברים שלהם ......

ואם זה לא עובד להם הם בדרך כלל ישתקו כדי לא לעשות מעצמם צחוק שהם מאמינים הכל הנונסנס הזה..

סתם עוד נקודה למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שום זמן ושום כלום וגם לא התקשרתי (בתוכנית של יורם גאון)

אני מבין את הצד של אלה שלא מרמינים כי גם אני לא הייתי מאמין....

ואני מקווה מאוד שביום כלשהו זה יקרה גם לכם ואתם תראו שזה נכון! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מקווה שאתה תבין מתישהו שזה שטויות במיץ

מה שאני שונא אצל אורי גלר זה שהוא אומר שיש לו כוחת על טבעיים

אפילו הודיני שהיה קוסם הרבה יותר טוב מאורי גלר אמר שאין לו שום כוחות ופשוט היד זריזה מן העין

לפחות הודיני היה ישר והודה באמת

אורי גלר הזה סתם נוכל כי הריי ברור שיש איזשהו טריק

אם זה היה אמיתי הבן אדם היה סותם את הפה ועושה מליונים בלוטו או טוטו או כל דרך אחרת שהרבה יותר רווחית ולא היה מופיע מול ילדים קטנים ופתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה אמיתי הבן אדם היה סותם את הפה ועושה מליונים בלוטו או טוטו או כל דרך אחרת שהרבה יותר רווחית ולא היה מופיע מול ילדים קטנים ופתיים

אורי גלר עשה את המליונים שלו מהממשלה של ארה"ב. אם אני זוכר נכון אז הוא הצליח למצוא מקומות מתאימים לקידוחי נפט בארה"ב, ותאמין לי שאם הממשל של ארה"ב משלם לו בשביל זה, זאת לא סתם שרלטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי גלר עשה את המליונים שלו מהממשלה של ארה"ב. אם אני זוכר נכון אז הוא הצליח למצוא מקומות מתאימים לקידוחי נפט בארה"ב, ותאמין לי שאם הממשל של ארה"ב משלם לו בשביל זה, זאת לא סתם שרלטנות.

אני יברר ויגיב על זה בינתיים לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי גלר לא מופיע בכלל....

לפעמים הוא מדבר כמה דקות באיזה תוכנית וזהו...

ולידיעתך שהוא מאוד מאוד עשיר! ויש לו גם אחוזת ענק....באנגליה אם אני לא טועה.....

יש לפעמים תוכניות עליו בערוץ 8...יצא לי לראות פעם אחת, הם מראים שם איך הוא נחקר על ידי סוכנויות אמריקאיות וכאלה דברים...

שמו אותו בחדר סגור עם מצלמות ומומחים והוא עדיין הצליח לעשות דברים מדהימים!

אני ינסה להשיג את התוכנית הזו איכשהוא....

אל תהייה כזה קשה הבנה...הרי אם היו אומרים לפני מאץיים שנה שהיום יהייה מחשבים ומכוניות היו צוחקים עלייך!

וככה היום מתחיל להתפתח כל נושא האנרגיות (טאי צי', זן וכו'....)וכשזה יהייה יותר מפותח עוד כמה שנים אתה כבר תתחיל לראות הוכחות.......

ואז נדבר! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...