שילוב רמקולים, האם כדאי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב רמקולים, האם כדאי?

Gray Druid

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני משתמש היום במחשב במערכת 5.1 ישנה של קריאייטיב (דגם inspire 5200) שסחבה איתי יפה כבר כמעט עשור. לאחרונה הזמן כנראה עשה את שלו והרמקול הימני-קדמי הפסיק לפעול. מבדיקות שעשיתי גיליתי שהיציאה של הרמקול דרך הסאב היא הלא תקינה.

השימושים שלי ברמקולים הם מוזיקה\סרטים\משחקים ואני ניצב בצומת דרכים עכשיו, מצד אחד אני יכול לרכוש מערכת 5.1 ולהמשיך לקבל תמיכה בסראונד (על חשבון האיכות) ומצד שני הביקורות שקראתי על ה solo6 מעוררות תאבון לסאונד צלול ואיכותי.

השאלה היא כזאת, האם יש אפשרות כלשהי לעשות שילוב מערכות ולהנות מ2 העולמות? (הרעיון הוא לרכוש צמד בשביל הפרונט ולהשתמש בנותרים הישנים בשביל להשלים לסראונד). או שאולי מדובר ברעיון מופרך.

מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. אתה יכול לחבר את המערכת הנוכחית בצורה אנלוגית לכרטיס הקול כך שרק הרמקולים האחוריים יפעלו, לצד הסאב. מקדימה חבר את הסולו - או כל מערכת 2.0 אחרת - ויש לך 4.1 (כמובן שבהאזנה לסטריאו תכבה את הרמקולים של קריאטייב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה, כבר חיכיתי לתשובה שזה לא יעבוד\כדאי מסיבה זו או אחרת. אגב, הזכרת בתגובה מערכת של 4.1, יש מניעה להשתמש בסנטר?

דבר נוסף, אני עובד היום עם כרטיס קול מזדקן audigy. האם מומלץ לעבור לכרטיס חדש בהנחה שאני רוכש את הsolo6? אם כן מה ההמלצות? באמת שווה להשקיע 700 ש"ח על xonar d2x?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי, זה אכן 5.1 (הסאב שלך הוא בתפקיד LFE והוא והסנטר יחד מהווים ערוץ "סטריאו" אחד). יצא לי לעבוד עם ה-audigy, אבל התברר לי שהוא הרבה פחות טוב מכרטיס הקול שהיה לי מאז 2001. מצד שני, הציוד שלי איכותי בהרבה ממה שאתה מתכנן עליו, כך שאולי אצלך לא ישמע כזה הבדל.

אולי מישהו עם הסולו יוכל לתת תשובה לשאלתך. אני רוצה להאמין שגם הסולו ישקפו הבדל בין הכרטיס הנוכחי שלך לבין האסוס, אבל אני לא יכול לומר זאת מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. הרבה תודה על המידע.

אם יש מישהו כאן שיכול לתת חוות דעת לגבי כדאיות רכישת כרטיס קול לשימוש עם solo6 אני אשמח.

אני שאלתי את אותה שאלה וענו לי שאין צורך ממשי להחליף. אני משתמש באון-בורד והכל בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לשים את האצבע על הנקודה בה יש צורך בכרטיס קול כזה או אחר. בנוסף לצרה הזאת, זה עניין סובייקטיבי.

תמיד ההמלצה היא לנסות את הכרטיס המובנה (אלה משתפרים כל פעם, הגענו לסטנדרטים מרשימים) ולשדרג רק במידה וזה לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...