יש סיבה לא לקנות Optoma HD20 (מקרן) מAmazon? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש סיבה לא לקנות Optoma HD20 (מקרן) מAmazon?

nissim tr

Recommended Posts

שלום חברים :)

לאחרונה נכנס לי ג'וק חדש בדמות המקרן הנ"ל לראש.

לצערי עם נסיון העבר ג'וקים כאלה בדרך כלל משיגים את מטרותיהם...

מבחינת כל ה"מסביב" אז הכל מסודר, הסלון ניתן להחשכה כמעט מוחלטת וגם ככה 95% מהשימוש יהיה בלילה,

HTPC יש, מערכת סטריאו יש, מקום יש, מסך ידני אני אקנה ולא אני לא מתכוון לחצוב בתקרה אני פשוט אעביר את הHDMI בתוך תעלת פלסטיק או משהו.

אז אפשר לקנות בארץ כאשר המחיר הזול ביותר הוא בסביבות 5500, או בארצות הברית כאשר האופציה המתאימה למפונקים כמוני זה השירות של BUY2USA שקונים מ- משלחים ודואגים לכל הפרטים, בסך הכל יוצא בסביבות ה4200.

בנושא האחריות החנות שהגעתי אליה דרך Zap מציינת במפורש שניצול אחריות זה ע"י משלוח לארה"ב על חשבוני - שזה אותו דבר כאילו קניתי משם בעצמי....

אז בעצם, אילו סיבות יש לא להזמין מחו"ל???

סה"כ אני מאמין שאם כולם היו עושים את זה החנויות בארץ לא היו מוכרות יחידות כאלה במחירים האלה, אז מה אני מפספס?

הרי מדובר בהפרש של ~1300 ש"ח, זה כמעט רבע מחיר פחות מהארץ??

אולי ישנו סיכוי מוגבר שבמשלוח שכזה יינזק המקרן?

ועוד דבר, בקשר למסכים, אני לא רואה סיבה לקנות מסך ממונע יקר, יש הבדלים בין המסכים? יש הנמכרים ב500 ויש ב800...

אני חייב מסך כי הקיר שלי בסלון לא לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמעט עשר שנים הבאתי מחו"ל וחסכתי סכום רב (כמעט חצי מחיר). במקרה שלך, החסכון אינו כה גדול - ואולי זו גם הסיבה להצטמצמות הפער כי אנשים הביאו מחו"ל כשהפער היה משמעותי מאד. ייתכן ועדיף לקנות בארץ כי בכל זאת מדובר במוצר מורכב ועדין שעשוי לדרוש מימוש אחריות (למזלי לא הייתי צריך עד כה). אם אתה בכל זאת שולח מחו"ל תבקש שיארזו אותו היטב היטב ושידביקו מדבקות FRAGILE גדולות.

אני העדפתי לחסוך ולצבוע את הקיר בלבן. יש הבדלים בין המסכים כי הם משנים את ה-gain, אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...