מחפש פד לG400 ובעיה קטנה איתו - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פד לG400 ובעיה קטנה איתו

yellow acid

Recommended Posts

שלום לכולם!

לפני חודשיים קניתי G400 של לוג'יטק ואיתו פד זול ב20 שקל, כמו שהבטיחו לי בחנות הוא נהרס תוך חודשיים (במרכז שלו העכבר כבר לא זז חלק, כאילו שהמשטח מחוספס מידי) ואני עכשיו רוצה לקנות לו פד איכותי שיחזיק המון זמן.

אני אשמח לקבל המלצות עד 150 שקל.

בנוסף בקשר לבעיה שיש לי:

אני משחק SC2 וגולל את המסך ע"י לחיצה על הגלגלת. הקטע המוזר הוא שפעם בכמה זמן קורה שלחיצה על הגלגלת מקפיצה לי את המסך כאילו גללתי למקום ממש רחוק, למרות שלא עשיתי את זה. למישהו יש מושג מה גורם לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון כשאתה אומר שאתה מגולל את המסך ע"י לחיצה על הגלגלת ?

לא נשמע לי הגיוני.. כשאני משחק סטארקראפט אני מזיז את העכבר לאחת הפינות כדי לגולל את המסך (או שאני לא מבין אותך נכון..)

בכל מקרה ניתן להשיג את המשטחים המאוד פופולריים steelseries qck ו razer goliathus במחירים הרבה יותר זולים ממה שאתה מוכן להוציא. דרך לפחות.

רק אתמול הזמנתי את ה qck mini, מקווה לתוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש רוצה איבי כי זה ממש מבאס אותי לשחק ככה אז רוצה לקבל את זה כמה שיותר מוקדם.

אלו 2 הדגמים שאתה ממליץ לי לעכבר הזה?

יש אפשרות לגלול ע"י לחיצה עם הגלגלת. בעיקר קאסטרים עושים את זה. אבל אני גם עושה ככה כי זה יותר יעיל מאשר להזיז את העכבר לקצה המסך מבחינת הזמן שצריך לשהקיע בלגלול אם פועלים בצורה הזאת. זה לא קריטי יותר מידי, אבל זה בהחלט חוסך כמה רגעים שבהם אפשר להשקיע את הAPM שלך בדברים אחרים אז עדיף ככה. (חוץ מזה שעכשיו להתרגל לגלול את המסך בצורה הרגילה כמו שאתה מתאר יהיה פשוט עינוי בשבילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שני סוגים עיקריים של משטחים לעכבר. משטחים מאריג (qck) ומשטחים מפלסטיק (goliathus), אצל כל אחד מהם התחושה שונה כאשר אצל המשטחים של goliathus יש שני גרסאות שנותנות תחושה שונה (speed or control), השם שלהם טיפה נוגד את האינטואיציה כאשר ה goliathus control edition יהיה חלק יותר או פחות "דביק" והעכבר שלך ירחף עליו, ל goliathus speed edition יש קצת יותר חיכוך. שמתי לב שהרבה אנשים מעדיפים את ה control.

אני ממליץ לך להסתכל על סרטונים ביוטיוב והשוואות לפני קנייה - במיוחד אם אתה מתכנן לקנות פה בארץ שזה טיפה יותר יקר בלי שום סיבה ממש.

יש כאלה שאומרים שיש משטחים שעדיפים לסוגי עכברים כאלה וכאלה אבל לפי דעתי זה לא ממש קריטי. כרגע אני משתמש ב MX518 כאשר מעולם לא השתמשתי במשטח לעכבר ואני משחק משחקי מחשב מאז שאני זוכר את עצמי. אז גם לי הייתה התלבטות גדולה בין השניים אבל בסוף פשוט הטלתי מטבע והזמנתי את ה qck (עדיין לא הגיע..).

כמובן שיש עוד משטחים לעכבר אבל שני אלה הם בין הבולטים לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מסרטוני היוטיוב אנשים מסבירים קצת על ההבדלים ביניהם ואתה גם יכול לקבל תחושה של איך המשטחים נראים + גודל.

אריג\פלסטיק פשוט שני סוגי חומרים שונים. התכונות בגדול הם שהאריג יותר מחוספס והפלסטיק יותר חלק. אבל לגבי התחושה לא התנסיתי איתם יותר מדי אז אני לא באמת יודע מנסיון.

אני מקווה שמישהו עם טיפה יותר נסיון עם המשטחים האלה יכול לשפוך קצת אור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שני סוגים עיקריים של משטחים לעכבר. משטחים מאריג (qck) ומשטחים מפלסטיק (goliathus), אצל כל אחד מהם התחושה שונה כאשר אצל המשטחים של goliathus יש שני גרסאות שנותנות תחושה שונה (speed or control), השם שלהם טיפה נוגד את האינטואיציה כאשר ה goliathus control edition יהיה חלק יותר או פחות "דביק" והעכבר שלך ירחף עליו, ל goliathus speed edition יש קצת יותר חיכוך. שמתי לב שהרבה אנשים מעדיפים את ה control.

אני ממליץ לך להסתכל על סרטונים ביוטיוב והשוואות לפני קנייה - במיוחד אם אתה מתכנן לקנות פה בארץ שזה טיפה יותר יקר בלי שום סיבה ממש.

יש כאלה שאומרים שיש משטחים שעדיפים לסוגי עכברים כאלה וכאלה אבל לפי דעתי זה לא ממש קריטי. כרגע אני משתמש ב MX518 כאשר מעולם לא השתמשתי במשטח לעכבר ואני משחק משחקי מחשב מאז שאני זוכר את עצמי. אז גם לי הייתה התלבטות גדולה בין השניים אבל בסוף פשוט הטלתי מטבע והזמנתי את ה qck (עדיין לא הגיע..).

כמובן שיש עוד משטחים לעכבר אבל שני אלה הם בין הבולטים לפי דעתי.

GOLIATHUS אלה משטחי בד. אולי התכוונת ל4HD ודומיו שהם מפלסטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשבתי לכם והבאתי QCK. בנתיים זה מרגיש מעולה!

אם כבר יש נושא פתוח על העכבר שלי, אני יכול לשאול שאלה קטנה?

בדרייבר שלו אני יכול להגדיר שאחד הכפטורים יפתח את המדיה פלייר, וזה מעלה לי את הוייאנמפ במקום. ממש אין לי בעיה עם זה, אבל האופציה של להעיר שיר קדימה או אחורה או סטופ ופלי לא מגיבה, ואם אני מנסה להגביר או להנמיך את הווליום מה שקורה זה שהווליום הכללי של המחשב משתנה ולא של הנגן.

מישהו יודע איך לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, אבל אני לא יודע איך מגדירים. אני בספק אם הוא בכלל מותקן לי (לא התקנתי בעצמי, או שזה מגיע עם הוינדוס 7 או שאין לי).

כאן המקום לשאול את זה או לפתוח נושא בתת פורום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה וזה עובד. אני יכול להעביר שירים עכשיו במהלך המשחק שזה אדיר(וגם לעצור ולהמשיך).

הבעיה היא שעדיין להנמיך ולהגביר משפיע על הווליום הכללי של המחשב במקום על זה של המדיה פליר.

יש אפשרות לתקן את זה?

אני משתמש ב gaming software

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...