משחקי MOBA - רשימת שחקנים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי MOBA - רשימת שחקנים

HuGeMouTh

Recommended Posts

לצורך קידום קהילת משחקי ה MOBA בפורום אני פותח דיום מרוכז לכל המשחקים שיכלול רשימת שחקנים לכל משחק :)

אני אשתדל לעדכן את הרשימה בשביל שלא יהיה צורך לחפש כינויים בהודעות.

אני אוסיף ואוריד משחקים מהרשימה בהתאם להתעניינות במשחק ומספר השחקנים.

Dota 2:

*המשתמשים במשחק הם משתמשי STEAM

משתמש בפורום: HuGeMouTh , משתמש במשחק: HuGeMouTh

משתמש בפורום: Kak , משתמש במשחק: Hubris

משתמש בפורום: IlanF , משתמש במשחק: BujBuj

משתמש בפורום: Dima67 , משתמש במשחק: Dima

משתמש בפורום: TheReaper , משתמש במשחק: TheReaper

משתמש בפורום: rngkay , משתמש במשחק: NidNik

משתמש בפורום: TomL94 , משתמש במשחק: TomL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SMITE:

משתמש בפורום: HuGeMouTh , משתמש במשחק: HuGeMouTh

משתמש בפורום: Kak , משתמש במשחק: yehudar87

משתמש בפורום: IlanF , משתמש במשחק: BujBuj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LoL:

משתמש בפורום: IlanF , משתמש במשחק: BujBujon

משתמש בפורום: R4diohead , משתמש במשחק: Radiohead

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STEAM טיפה מפגר וחיפוש חברים עובד לפי הכינוי שלכם ולא המשתמש שלכם בתוכנה :angry: מי שיאשר אני אכניס קישור לפרופיל שלו ב , מי שלא אני ארשום כינוי ותאלצו לדבר אחד עם השני בפרטי בשביל לסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יעיל ולא נכון לכתוב "בלי ילדים בבקשה" ולקוות שהדבר אכן יהיה כך.

אם אנחנו באמת רוצים ליצור קהילת שחקנים בוגרת ואיכותית, אנחנו צריכים שיצטרפו שחקנים בוגרים ואיכותיים.

הצורה הטובה ביותר היא של "חבר מביא חבר", שכול אחד שנרשם כאן ומכיר אנשים נוספים שמשחקים יתחיל להפעיל "לחץ חברתי מתון" ולגרום להם להצטרף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הרשימה. טיפה עצוב, ציפיתי ליותר עניין...

זאת המציאות גבר , זה מצב הגיימינג בארץ , או ילדים קטנים בלתי נסבלים או חבר'ה בוגרים שלא מעוניינים לקחת חלק בקהילה כלשהי , אין אמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שאתה צודק, ב COD הייתה לנו קבוצה מאוד טובה פה בפורום, התפרקה רק כי מאז NW2 כל המשחק לא היו משהו. גם ב BF3 יש קבוצה לא קטנה והיא כנראה תשמור על הגודל שלה ב BF4.

נראה כאילו אין מספיק עניין במשחקי MOBA...לפחות לא פה. גם נראה כאילו מספר האנשים שנכנסים לפורום משחקים ירד :(

אני חייב להודות שגם אני לא הכי פעיל במשחקים האלה, יצא לי לשחק פעמיים אם Dima67 (שהוא גם זה שהזמין אותי ל DOTA 2, תודה רבה) ואז עשיתי הפסקה מאוד ארוכה עד שלאחרונה חזרתי לשחק ומאז אני משחק רק עם Kak.

צריך לזכור גם שהמשחקים האלה טיפה בעייתיים, יחסית קשה להתחיל לשחק ומשחק בדרך כלל דורש חצי שעה - שעה. לא לכולם יש את הזמן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלך לפחות יותר טוב משלי...

בLOL אני משחק אולי פעם-פעמיים בשבוע, DOTA גם די נדיר, וגם כשכן אני עדיין מנסה ללמוד את הדמויות ומשחק בעיקר משחקי אימון עם בוטים, עדיין לא יצא לי לשחק באמת.

SMITE אני משחק בעיקר בARENA, יותר קזואלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול ליהיות מהנה גם בזמן הלמידה, אבל אתה צריך או לשחק עם חברים, או לפחות שהשחקנים איתך יתנהגו כמו שצריך.

לפחות מאיך שאני מכיר את LOL אחרי 20-15 דקות משחק פתאום כולם שוכחים מהמשחק ומתחילים לרדת אחד על השני כמה ההוא לא יודע לשחק, השני פידר, זה מהקבוצה היריבה בחר דמות OP, כמה הקבוצה גרועה וכו'...

וזה הדבר הכי נורא בקהילה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...