prime95 עובר אבל הסקייפ מתקשקש עם tRead נמוך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

prime95 עובר אבל הסקייפ מתקשקש עם tRead נמוך

11GnR

Recommended Posts

שמתי בביוס PERFORMANCE ENHANCE על (יש NORMAL, טורבו שזה הדיפולט, ואקסטרים ), זה אמור להדק את התזמוני tRead למינימום. הרצתי PRIME95 האחרון (27.9 עם AVX) על BLEND עם 5500MB למשך כ24 שעות , הפעלתי את שני הסימונים לבדיקת שגיאות (ROUND OFF ועוד משהו), ולא היו שגיאות .

אחר כך השתמשתי במחשב והסקייפ התחיל להתחרש לי , האיזור של הפרסומות התחיל להציג את הדסקטופ במקום את הפרסומות, וכל מיני דברים כאלה . זה קרה לי פעמיים ומאז החזרתי לNORMAL (הדיפולט זה טורבו) וזה לא קורה .

יש הסבר ? זה קשור בכלל ? אפשרי בעיות בסקייפ אם פריים עובר? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מסביר יותר במדויק על מה אתה מנסה לעשות OC הייתי מבין...אתה יכול להעלות את המפרט שלך?

אני אישית כשעשיתי OC עליתי ל4.8 חופשי עברתי את הPRIME95 אבל אני יכול להגיד לך עכשיו כשהורדתי את זה ל4.3 זה הרבה יותר מהיר בגלל שכנראה לא עשיתי את זה כמו שצריך ואני לא מיומן בOCing מספיק כמו שהחומרה שלי מסוגלת להחזיק כי אני יכול להגיד לך בוודאות שהמעלות שהמעבד שלי היה מקבל היו 35-40 ו70 בבדיקות ולא יותר מזה ככה שהוא היה סבבה.

אני לא שמעתי על T-read מעולם אתה מתכוון לRPM? לVRAM?לRAM עצמו? אני ממש לא מבין...

יום נעים,

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tRead זה אחד התזמונים של הזכרונות

אני לא עושה OC כרגע למעבד

ועשיתי בדיקה עם PASSMARK ויש לי ציון טיפ טיפה יותר גבוה לזכרונות עם מאשר NORMAL , ואותו ציון למעבד, אז אין בעיה כמו שאתה מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...