Nexus 4 vs Xiaomi Mi2S - הבחירה החכמה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 4 vs Xiaomi Mi2S - הבחירה החכמה

Syrex

Recommended Posts

Nexus 4 - נמכר בארץ ב 1750 (זאפ) דגם ה 8GB שמספיק לדעתי

Xiaomi Mi2S - נמכר ב 1600 - במפגש עם המכס (2000)

Nexus 4 - העדכונים של - רומים ללא סוף - מכשיר נפוץ - חומרה טובה - מובטח שקט נפשי ללא תקלות מוזרות

Xiaomi Mi2S - מותג סיני נפוץ - רומים בספק - מקבל סקירות טובות ברשת - קפיצת מדרגה בחומרה - אפשרות לתקלות מוזרות

כמו שאמר איש עם שיער אפור,

מה אתם הייתם עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדע-לרוב הXIAOMI לא נתקל במכס-הקופסה שלו היא חומה ויש עלייה רק את הסמל של ברוב המקרים,ובנוסף,רוב המוכרים רושמים לבד שהמכשיר הוא MP4 שעולה 30$....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nexus 4 - העדכונים של - רומים ללא סוף - מכשיר נפוץ - חומרה טובה - מובטח שקט נפשי ללא תקלות מוזרות

Xiaomi Mi2S - מותג סיני נפוץ - רומים בספק - מקבל סקירות טובות ברשת - קפיצת מדרגה בחומרה - אפשרות לתקלות מוזרות

החלק המודגש הוא לא מדוייק, ואם כבר אז בדיוק הפוך.

לנקסוס יוצאת גירסה חדשה מידי פעם, כשגוגל מחליטה.

ל-MIUI יוצאת גירסה חדשה כל שבוע - ביום שישי באופן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה היתה לרומים חלופיים, לא של היצרן.

במקרה הזה, לנקסוס יש אכן כמות גדולה מאוד של רומים, שמבוססים על קוד שונה כמו AOSP, AOKP ועוד.

ל Xiaomi, לא בטוח שיהיו רומים חלופיים חוץ ממה שמגיע איתו - עם כל הכבוד ל MIUI, מי שחשובה לו המהירות של המכשיר ולא רוצה UI שנראה כמו , יעדיף להחליף אותו לרום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שזאת טענה מטומטמת, כי מי שקונה קונה אותו בשביל MIUI - זה בדיוק כל הפואנטה של המכשיר הזה.

חוץ מזה, MIUI הוא רום מצויין, ולמעשה הכי מהיר והכי יעיל (מבחינת הכל - ניהול משאבים, צריכת ..) שיצא לי לנסות - וניסיתי בערך כל רום שמתאים למכשיר שלי, כולל את המובילים כמו AOKP וכו'. כך שהטענה שלך לא ברורה ותמוהה עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, ה-MI הוא טלפון שנבנה סביב מערכת ההפעלה שלו ולא להפך, כלומר מוצר מאוד נישתי שמיועד לאנשים שיודעים מראש מה הם רוצים (בדומה לאפל ו-iOS). אף על פי שמדובר בסמארטפון מצויין (עולה ברמתו על הנקסוס לדעתי) ובמחיר עממי, אם לאחר הרכישה תגלה שאתה לא מתחבר לממשק שלו, חוץ מלאכול את הכובע אין הרבה מה לעשות. הכי טוב יהיה להתרשם מ-MIUI על טלפון אחר (עדיף כזה שמקבל עידכונים רשמיים ולא פורטים) ולהחליט בעצמך. למרות שאחוז המתאכזבים מהרום הזה הוא אפסי

(מדובר בפיסת תוכנה מצויינת כמו שמילפורד ציין) עדיף ללכת על בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי, אבל אתם טועים: ה-MI2 אינו טלפון שנבנה סביב מערכת ההפעלה שלו וגם אינו מיועד רק למי שרוצה רום של MIUI. החומרה של ה-MI2 היא לא זבל סיני עלום שם, אלא המעבד הכי חזק כיום בשוק, של Qualcomm. כלומר, מבחינת "ברזלים" מדובר במטוס שמנצח את מכשירי הדגל של סמסונג ו- בבית שלהם.

בנוסף, קהילת הפיתוח של ה-mi2 מציעה רום נקי (AOSP) למי שנמאס לו מה-MIUI ורוצה סגנון "של נקסוס". כמו כן, ישנם רומים מקוסטמים מבוססים על MIUI.

מה שכתבתם זה בערך כמו לכתוב שמי שקונה קונה אותו בגלל TouchWiz, או שגלקסי הוא טלפון שנבנה סביב ה-TW. כמובן שזה לא נכון לגבי הגלקסי, כפי שזה לא נכון לגבי ה-MIUI.

החומרה של ה-Mi2S היא כיום הטובה ביותר שתמצאו בסמארטפון כלשהו, והיא מבוססת על רכיבים של החברות המובילות בשוק, בדומה לרכיבים שיש ב-S4 או ב-one. בנוסף, ככל שהמכשירים הסיניים תופסים נפח מכירה במערב, כך גם גדל היצע הרומים, מודים ותמיכה.

החיסרון העיקרי של ה-mi2s הוא שנכון להיום אין מכירה רשמית שלו במערב, אלא רק בסין. זה אומר שגם תחזוקה ותיקונים מתבצעים רק בסין. כלומר, יש לשלוח את הטלפון לשם לצורך תיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שזאת טענה מטומטמת, כי מי שקונה קונה אותו בשביל MIUI - זה בדיוק כל הפואנטה של המכשיר הזה.

חוץ מזה, MIUI הוא רום מצויין, ולמעשה הכי מהיר והכי יעיל (מבחינת הכל - ניהול משאבים, צריכת סוללה..) שיצא לי לנסות - וניסיתי בערך כל רום שמתאים למכשיר שלי, כולל את המובילים כמו AOKP וכו'. כך שהטענה שלך לא ברורה ותמוהה עבורי.

אפשר לדעת איזה מכשיר יש לך?

פעם היה לי גלאקסי 1, ואני זוכר טוב מאוד ש MIUI היה הרבה יותר כבד, איטי וצריכת הסוללה שלו פחות טובה מרומים מבוססי CM.

נשארתי איתו לכמה זמן בגלל שאהבתי את ה themes שהיה אפשר לשים עליו. אבל בסופו של דבר החלטתי לחזור ל CM והמכשיר עבד הרבה יותר מהר.

עכשיו יש לי נקסוס 4 ואין לו MIUI לכן אני לא יכול להשוות.

ובכל מקרה, אם אכן ל יש אפשרות להתקין נקי, זה הופך את המכשיר ליותר אטרקטיבי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי, אבל אתם טועים: ה-MI2 אינו טלפון שנבנה סביב מערכת ההפעלה שלו

הוא כן.

קח 5 דקות עם MIUI על MI2 לעומת כל מכשיר רשמי אחר. אפילו בפעולות פשוטות כמו פתיחת תיקייה ההבדל מורגש מייד.

בנוסף, קהילת הפיתוח של ה-mi2 מציעה רום אנדרואיד נקי (AOSP) למי שנמאס לו מה-MIUI ורוצה סגנון "של נקסוס". כמו כן, ישנם רומים מקוסטמים מבוססים על MIUI.

אני מצטער לאכזב אותך אבל אין קהילת פיתוח ל-MI , אלה עצמם שמציעים AOSP (להזכירך MIUI זה לא קוד-פתוח), והגרסה הזאת לא חפה מבעיות. רומים מקוסטמים של MIUI? אני מכיר רק אחד, ואין הרבה הבדל בינו לבין המקור. מה גם שהמכשיר הזה קיבל ברקס ענק ב-XDA בגלל "הבגידה" של המפתחים כביכול בקהילה. כיום משחררת באופן רשמי עידכונים רק ל4-5 מכשירים, השאר זה פורטים medium-well.

החומרה של ה-Mi2S היא כיום הטובה ביותר שתמצאו בסמארטפון כלשהו, והיא מבוססת על רכיבים של החברות המובילות בשוק, בדומה לרכיבים שיש ב-S4 או ב-one. בנוסף, ככל שהמכשירים הסיניים תופסים נפח מכירה במערב, כך גם גדל היצע הרומים, מודים ותמיכה.

אין ספק שמדובר במכשיר מצויין, אבל קשה להמליץ עליו באופן גורף לכולם, במיוחד לכל מאוכזבי למיניהם שמאסו בלוק של האייפון.

עם כל המעלות שלו, MIUI זה רום שצריך להתנסות בו לפני, בדיוק בגלל ההיצע המוגבל (מאוד) של אלטרנטיבות במידה ולא יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרה התייחסות לתיקונים אפשריים בעתיד. MI2S לא הושק בארץ (ככל הידוע לי) ולכן אין בארץ מעבדות תיקון

הנקסוס מגיע מבית ,חברה ידועה שפרסה מעבדות תיקון בכל העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...