FSP RAIDER 650W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FSP RAIDER 650W

koby100

Recommended Posts

TMS מציעים באנדל נחמד לרוכש מחשב חדש

Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W ב 745 ש"ח http://www.tms.co.il/product/12472

המארז לבד עולה 573 ש"ח והספק לבד 378 ש"ח (ס"ה 951 ש"ח) כך שיש פה הטבה משמעותית.

המארז ידוע כמארז מעולה עם הרבה ביקורות חיוביות, אבל אני מתלבט לגבי הספק.

ראיתי מספר ביקורות אבל אשמח לקבל חוות דעת ממומחי הפורום, במיוחד בדגש על שקט.

היתרון הגדול של R4 זה השקט, ולא הייתי רוצה שהספק יפריע.

תודה,

קובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודולריות לא משפיעה על הנצילות, פשוט בדרך כלל ספקים עם נצילות גבוהה יקרים אז רובם מגיעים מודולריים. בכל מקרה הספק מבוסס על ה Aurum (שהוא 80PLUS GOLD). לא ספק מושלם אבל אפשרות מאוד טובה במחיר הזה :)

גם ל יש ספקים לא מודולריים עם נצילות מאוד גבוהה (וגם הם מיוצרים על ידי FSP אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת זה הפוך.

הרבה יותר קל לייצר ספקים נצילים יותר לא מודולריים, אבל לא עשו את זה, כי ברגע שכל עניין הנצילות תפס תאוצה, כבר הספקים המודולריים היו "נחשבים" ואף אחד לא היה קונה ספק לא מודולרי במחיר יקר יותר בשביל נצילות.

זה בגלל שאין חיבורים, הרי ככל שיש יותר חיבורים והפרעות בדרך, ככה מתבזבז יותר חשמל, אז עדיף שהכבלים כבר יהיו מולחמים ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו למרות שאם התכנון של החיבור תקין והמגע טוב לא אמורה להיות פגיעה מורגשת בנצילות. ברור שיותר פשוט להשתמש בכבל מולחם שמתאים להספק הדרוש (רק 2 נקודות חיבור), זה גם יותר זול. בכל מקרה רוב האנשים יעדיפו ספק מודולרי אם הם קונים משהו יקר, גם אם זה אומר נצילות פחות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודולריות לא משפיעה על הנצילות, פשוט בדרך כלל ספקים עם נצילות גבוהה יקרים אז רובם מגיעים מודולריים. בכל מקרה הספק מבוסס על ה Aurum (שהוא 80PLUS GOLD). לא ספק מושלם אבל אפשרות מאוד טובה במחיר הזה :)

גם ל יש ספקים לא מודולריים עם נצילות מאוד גבוהה (וגם הם מיוצרים על ידי FSP אם אני זוכר נכון).

אני לא אמרתי שזה קשור... אמרתי רק שזה לא אופייני לראות ספק לא מודולרי עם נצילות כזאת גבוהה. בקיצור אחלה ספק למי שלא זקוק למודולריות במארז שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...