ווינדוס 7 או ווינדוס 8 ובמצבעים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 7 או ווינדוס 8 ובמצבעים

Guy950

Recommended Posts

מצטער, לא יכולתי לחשוב על כותרת יותר עניינית לשאלות שלי, אני מקווה שלא חשבתם "עוד אחד שרוצה לעשות 7 הכי טובבבב".

יש לי כמה שאלות לגבי הגרסאות השונות, שאלות שחשובות עבורי.

אני צריך לפרמט את המחשב בגלל שהווינדוס לא הותקן היטב וכתוצאה מכך אי אפשר לזהות התקנים חדשים :nixweiss:

אז חשבתי לעלות על הגל ולשדרג לווינדוס 8 אחרי שראיתי שיש לי כסטודנט לווינדוס 8 פרו ב390 ש"ח.

אז ככה:

הבנתי שיש לווינדוס 8 בעיה עם משחקים ושמשחקים עד השנה האחרונה אני צריך להתקין תוסף כלשהו על מנת שהמשחקים יעבדו?

בנוסף לכך, אני פונה לסטודנטים שפה, באיזו מהגרסאות היה לכם יותר נוח לעבוד? ביררתי ומצאתי שהתוכנות שלי תומכות בווינדוס 8, אבל אני רוצה לדעת מבחינת החוויה האם היו לאנשים בעיות.

גם כן שאלה נוספת,

אם אני רוכש עכשיו 8 ומתקין על המחשב הנוכחי, אוכל להשתמש באותו הרשיון למחשב שאקנה בטווח של שנה מהיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

win8 מערכת הפעלה יותר טובה, אבל משמעותית פחות נוחה.

ממשק משתמש נוראי שדורש ממש מומחיות כדי לעבוד איתו.

אני מקווה שבקרוב יצא עדכון שיסדר את כל הבעיות (עבודה עם שני מסכים, העדר תפריט , באלגן בטיילים, תגובתיות לא ברורה ולא צפויה של "סרגל הצד " או איך שקוראים לדבר הזה....)

עד אז למשתמש ממוצע הייתי נשאר עם ה-7.

לא נתקלתי במגבלות אחרות בשימוש ב-8 (כל מה שרץ על 7 רץ על 8, למעט ישנים של חומרות ישנות שלא קבלו שידרוג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם kdani שחלונות 8 היא מערכת הפעלה יותר טובה מבחינת צריכת משאבים וביצועים וכנראה שלכל אחד יש בעיות שונות

לי למשל אישית יש עדיין את הבעיה הבאה

Win8 x64. Tcpip.sys DPC latency issue.

למי שמתכנן לרשום לי לגבי התיקון שמריצים את שורת הפקודה לביטול הdynamic tick אז זה לא יעזור כי זאת בעיה אחרת

Workaround for Windows 8 freezing issues

^ציטוט מהתגובות בעמוד(כשעוד היו קיימות שם תגובות, וציטטתי בפורום אחר עם נושא דומה בגלל זה אני יודע את התגובה)

Right, I mentioned this was a workaround for freezing, not "dpc latency peaks, sounds crackling". You obviously have a different issue.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 8 כבר הרבה זמן, המערכת הרבה יותר יציבה ממה שהיה בתקופת היציאה של 7.

אין צורך בשום תוסף למשחקים.

לפי דעתי הממשק החדש הרבה יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, האירוניה חוגגת פה.

קיבלתי הודעה מהעבודה שהמחשבים עוברים שדרוג והווינדוס זה אחד מהם :lol:

אז אוכל לקחת מהעבודה עותק לנסיון של 30 יום ולבדוק. חבל באמת שאני מתכנן להתפטר.

בכל מקרה, עכשיו כשתהיה לי גישה אמיתית לווינדוס 8 אוכל לראות ולהשוות בצורה נוחה.

תודה על התגובות. אם תרצו, אדווח בהמשך מה דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, המחשב שודרג לווינדוס 8 ואני גם שמח לבשר שכל הבעיות שהיו לי תוקנו. עכשיו המחשב סוף סוף מזהה התקנים כמו שצריך!

בכל מקרה, יש דברים שהם נחמדים, יש דברים שהם לא.

למשל הסרגל הצדדי (שכביכול מחליף את כפתור ההתחלה) לא מגיב רוב הפעמים.

אבל שאלה חשובה, איך אני מבטל את הצורך להכניס סיסמה כל פעם כשאני מדליק את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

עכשיו שאלה אחרונה ואז הכל יהיה מסודר .

יש לי שני מסכים, שמתי לב שעכשיו בשני המסכים יש את הסרגל בתחתית המסך. איך אני מעיף את הסרגל מהמסך המשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...