חברה אני צריך עזרה דחופה לגבי האינטרנט ורשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה אני צריך עזרה דחופה לגבי האינטרנט ורשת ביתית

tisan4us

Recommended Posts

ממצב חברה?

שמעו יש לי בעיה, אני מנסה להיכנס ללינק אבל האינטרנט לא מגיב, לדוגמא, אני נכנכסתי לאיזה מודעה, וישיש לינק למדריך א' או ב' הוא לא ניכנס לי וזה גם לאחרים

עכשיו אני רוצה לעשות ביתית , אני מעוניין לדעת איך עושים

יש לי אקס פי עם 2 כ. בשביל הרשת אחד בשביל האינטרנט ושני בשביל , ככה זה גם במחשב השני, ובמחשב השני יש 98

אני רותה לדעת איך מכינים , ע"פ הנתונים שיש לי כאן, ויש לי גם כבל רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה ,

[glow=red,2,300] דבר ראשון :[/glow]בקשר לזה :

" שמעו יש לי בעיה, אני מנסה להיכנס ללינק אבל האינטרנט לא מגיב, לדוגמא, אני נכנכסתי לאיזה מודעה, וישיש לינק למדריך א' או ב' הוא לא ניכנס לי וזה גם לאחרים "

כנראה שלינק שבור, אם גם אצלך וגם אצל אחרים זה לא עובד, כנראה שהבעיה היא באתר עצמו.

תוכל לתת פה את הלינק ונבדוק ? ;)

[glow=red,2,300]דבר שני :[/glow]בקשר לזה :

" עכשיו אני רוצה לעשות ביתית , אני מעוניין לדעת איך עושים

יש לי אקס פי עם 2 כ. בשביל הרשת אחד בשביל האינטרנט ושני בשביל , ככה זה גם במחשב השני, ובמחשב השני יש 98

אני רותה לדעת איך מכינים , ע"פ הנתונים שיש לי כאן, ויש לי גם כבל רשת "

( * כבר הרשת שברשותך הוא כבל רשת מוצלב ? זה חשוב מאוד שהוא יהיה מוצלב ולא ישר ! )

טוב תראה אז ככה :

ביצוע פיזי -

חבר בין שני המחשבים עם הכבל רשת המוצלב, כאשר תדליק את המחשבים אתה תראה אורות דולקים בשני הכרטיסים, זה אומר שהחיבור הפיזי תקין.

ועכשיו ההגדרות :

מחשב ראשי - השרת - Pro / Home :

הולכים ל - Start => AllPrograms => Accesories => Communication => Network connections

או בעברית - התחל => כל התוכניות => עזרים => תקשורת => חיבורי רשת.

שם אתה תראה את הכרטיס רשת שחיברת לפני כן אל המחשב השני, ואת החיבור השני שאיתו אתה מתחבר לאינטרנט חייגן / כרטיס רשת .

אתה נכנס למאפיינים שלו ( של הכרטיס רשת / חייגן שאיתו אתה מתחבר לאינטרנט ) ובחוצץ ה - General תופיע לך רשימת פרוטוקולים, תסיר את ה - V מהשניים הראשונים שהם :

Client for Microsoft Networks ו - File and Printer Sharing for Microsoft Networks, כך שרק השניים התחתוניים ישארו לך ( אלה - Qos Packet Scheduler ו - Protocol - Tcp/ip ).

ובחוצץ ה - Advanced תחת הכותרת Connection Sharing אנחנו נסמן V.

אתה לוחץ OK וחוזר ל - Network connections , שם אתה נכנס למאפיינים של הכרטיס רשת שמחובר למחשב הלקוח, לאחר מכן אתה נכנס בתוך המאייפנים של הכרטיס רשת הזה למאפיינים של Protocol - Tcp/ip ושם אתה ממלא כך :

IP - 192.168.0.1

וכאשר אתה לוחץ על - Subnet Mask הוא אמור להתמלאות אוטומטית.

( אם הוא לא, אז אתה אמור למלא כך : Subnet Mask - 255.255.255.0 ). אתה לוחץ OK ושוב פעם OK.

וזהו, פה סיימנו עם המחשב הראשי.

מחשב משני - הלקוח - 98 :

אתה נכנס ל - Start => Settings => Control Panel או בעברית - התחל => הגדרות => לוח בקרה .

בלוח הבקרה אתה נכנס ל - Network (רשת), שם אתה נכנס למאפיינים של הכרטיס רשת שמחובר למחשב הראשי,

ואז אתה נכנס למאפיינים של - Protocol - Tcp/ip וממלא כך :

IP - 192.168.0.2

Subnet Mask - 255.255.255.0

Deafult Getway - 192.168.0.1

ראשי DNS - לפי ספקית האינטרנט שלך.

משני DNS - לפי ספקית האינטרנט שלך.

* אם אינך יודע את ה - DNS של ספקית האינטרנט שלך, אז הנה :

Netvision:

ראשי : 194.90.1.5

משני : 212.143.212.143

Internet Gold:

ראשי : 192.116.202.99

משני : 192.116.192.9

Barak ITC:

ראשי : 212.150.48.169

משני : 206.49.94.234

012.Net:

ראשי : 212.117.129.3

משני : 212.117.128.6

Actcom:

ראשי : 192.114.47.1

משני : 192.114.47.52

IsraServe:

ראשי : 192.115.0.100

משני : 192.115.3.100

Bezeqint:

ראשי : 192.115.106.31

משני : 192.115.106.35

בעיקרון זהו, פה סיימנו את העבודה.

רצוי שתעשה ריסטארט למחשבים ;)

תהנה מהשיתוף החדש .

מקווה שעזרתי ;) ואם תתקל בבעיה, אנחנו כאן בשבילך ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...