gb ram (3.5 usalble ) 4, מה יכולה להיות הבעיה שהמחשב משתמש רק ב3.5? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gb ram (3.5 usalble ) 4, מה יכולה להיות הבעיה שהמחשב משתמש רק ב3.5?

dorbarneaa

Recommended Posts

אהלן, יש לי מחשב עם 4 GB ראם, אבל בתנתונים של המחשב במאפיינים הוא מראה לי (GB4 (usable 3.5 , אחרי בדיקה קטנה

קפצה האפשרות שזה שהולך לכרטיס מסך - 512 ראם (הכרטיס מסך הוא homeboard( .

האם מישהו יוכל להגיד לי בוודאות שזה באמת זה..

תודה גדולה לעוזרים :)

נ.ב , גם כשהמחשב עולה הוא מראה לי 388 ... משהו + 512 shared memmory

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הנתונים שציינת, נראה שהזיכרון אכן בשימוש של כרטיס המסך המובנה. אם הכמות מטרידה אותך, ייתכן שאפשר לשנות אותה בביוס (אבל אין סיבה).

איזה יש לך - 32 או 64?

לא רלוונטי. הנושא של 32 או 64 ביט משנה למקרה של כרטיס מסך נפרד, או כשיש יותר מ4GB . במקרה של כרטיס מסך מובנה, הוא משתמש בזיכרון עצמו ולא רק במרחב הכתובות, ולכן הוא יתפוס אותה כמות בלי קשר לגרסת מערכת ההפעלה..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הנתונים שציינת, נראה שהזיכרון אכן בשימוש של כרטיס המסך המובנה. אם הכמות מטרידה אותך, ייתכן שאפשר לשנות אותה בביוס (אבל אין סיבה).

לא רלוונטי. הנושא של 32 או 64 ביט משנה למקרה של כרטיס מסך נפרד, או כשיש יותר מ4GB . במקרה של כרטיס מסך מובנה, הוא משתמש בזיכרון עצמו ולא רק במרחב הכתובות, ולכן הוא יתפוס אותה כמות בלי קשר לגרסת מערכת ההפעלה..

טוב לדעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל, המערכת הפעלה היא 64ביט, וניסיתי להתקין 3 פעמים את מערכת ההפעלה מהתקנות שונות (למקרה שזה בעיה במערכת ההפעלה) , עד שנפל האסימון , והתחלתי לחשוב לכיוון הכרטיס מסך.

לפי מה שהבנתי מהדברים של יוני באמת הכרטיס מסך משתמש בזכרון של המחשב.. ואין בעיה של חוסר ניצול משאבים או משהו כזה.

תודה למי שעזר .. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...