מחפש את המסך המושלם בשבילי עד 1K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המסך המושלם בשבילי עד 1K

Guy950

Recommended Posts

טוב, קראתי כמה וכמה נושאים בקטגוריה הזאתי אבל לא מצאתי משהו שממש עונה על השאלות שלי.

אני רוצה להיפטר מאחד המסכים שלי שבגודל 19" ולהוסיף עוד מסך בגודל של 23-24".

כמובן שאני שם לב שהמתחרה הבולט פה הוא הDell LED U2312HM, ואני מבין שבמחיר שלו (900 ש"ח) הוא המסך הכי משתלם בשוק, אני צודק?

אז יש לי כמה שאלות לגביו ולגבי מסכים באופן כללי:

1)

יש לי מסך 2333HD שידוע בפאנל נחות יותר, אבל הוא גם משמש לי כטלוויזיה ואני מרוצה מהצבעים שלו. למרות שבטלוויזיה יש לו צבעים פחות נוחים וטבעים מאשר כשהוא עובד על המחשב.

השאלה שלי היא מאוד פשוטה, עד כמה ההבדלים יהיו בולטים אם אוסיף פה את המסך של דל? שניהם יראו אותו הדבר או שלדל יש צבעים הרבה יותר חדים וברורים?

ובנוסף, אם אני מסלק את ה19" ומציב פה את הדל ביחד עם הסמסונג ושניהם יהיו מחוברים למחשב, ההבדל ביניהם יהיה כ"כ בולט שזה יכול להפריע לי?

2)

קראתי דיון שהעלו שלא משתלם להוסיף כסף בשביל מסכים עם זמן תגובה מהיר של 120 מגה הרץ, והשתכנעתי אבל אני רוצה להיפרד מהדיון ההוא ולשאול כאן - האם יש משחקים שתומכים במהירות כזאת גבוהה והם שווה להוסיף עוד כסף בשביל זה?

שבוע שעבר הוספתי לבית 50" עם קצב ריענון של 120Mhz (לא בטוח איזה פאנל זה) והתגובה פשוט מדהימה, זה כאילו לא ראיתי מעולם .

אבל עושים הפרדה, הטלוויזיה תהיה עם משלה ופה בחדר אני רק עם המסכים שלי. אז ישתלם להוסיף עוד כסף או שזה פשוט גימיק מיותר שאפשר לוותר עליו במשחקים? :nixweiss:

אם יש מסך מחשב מומלץ עם קצב רענון של 120Mhz מתחת ל1000 ש"ח אשמח אם יציעו לי כאן.

באופן כללי אם יש המלצות למסכים מתחת ל1000ש"ח שמהווים תחרות בולטת לדל, אשמח לשמוע לשם השוואה.

אגב, למקרה שיהיו מתעניינים,

אני לא הולך ליצור רזולוציה משותפת בין המסכים ולשחק עם שני מסכים, זה טיפשי.

אני עובד בתור מתכנת וגם כן סטודנט, לכן נורא נוח לי לפרוס במסך אחד את המאמרים הדרושים ובמסך שני לעבוד\לשחק\לראות .

לכן חשוב לי שהמסך החדש יהיה איכותי בצבעים ובזווית הראיה שלו, כי הוא יהיה בשביל המשחקים והסרטים מעכשיו.

תודה לעוזרים,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני שם לב שהמתחרה הבולט פה הוא הDell LED U2312HM, ואני מבין שבמחיר שלו (900 ש"ח) הוא המסך הכי משתלם בשוק, אני צודק?

לרוב הדעות, כן. אלא אם יש דרישות מיוחדות מהמסך שהוא לא מספק אותן.

השאלה שלי היא מאוד פשוטה, עד כמה ההבדלים יהיו בולטים אם אוסיף פה את המסך של דל? שניהם יראו אותו הדבר או שלדל יש צבעים הרבה יותר חדים וברורים?

השאלה פשוטה, התשובה קצת פחות. ההבדל הוא בזוויות צפייה וכפועל יוצא מכך באחידות הצבעים על פני המסך בזוויות שונות. זה לא אומר דבר על דיוק הצבעים או "חיוּת" הצבעים כאשר מסתכלים בדיוק במרכז המסך בזווית של 90 מעלות. יש פה כרגע לפחות בחור אחד שדווקא הביע אכזבה מהצבעים במסך הDELL הנ"ל (למרות שייתכן שמדובר בבעיה שנובעת מפרופיל הצבעים המוגדר אצלו).
ובנוסף, אם אני מסלק את ה19" ומציב פה את הדל ביחד עם הסמסונג ושניהם יהיו מחוברים למחשב, ההבדל ביניהם יהיה כ"כ בולט שזה יכול להפריע לי?
סביר להניח שההבדל לא יהיה יותר גדול מאשר בין ה"23 הנוכחי ל"19.
אם יש מסך מחשב מומלץ עם קצב רענון של 120Mhz מתחת ל1000 ש"ח אשמח אם יציעו לי כאן.
אני לא חושב שקיים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאח שלי יש את המסך הזה.

בלי "לחפור" יותר מדי - הוא פשוט מסך מעולה. הצבעים נראים טוב, זוויות הצפיה מעולות, הארגונומיה טובה והעיצוב יפה. אין לי כל כך למה להשוות, אבל באופן מוחלט, הוא פשוט מסך טוב. אני לא רואה שום סיבה שבן אדם לא יהנה מהמסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP:

כן ראיתי את הנושא של עידן, הייתה לי אותה הבעיה כשקניתי את ה2333HD, אבל אח"כ פתרתי את הנושא.

באופן אירוני בלימודים שלי שדרגו את כל המסכים במעבדות מחשבים למסכים של אז יש לי אחלה דרך להשוות.

אקנה את הדל :xyxthumbs:

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...