יצא עדכון קושחה לכונני C400 ו-M4, גרסה 070H - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא עדכון קושחה לכונני C400 ו-M4, גרסה 070H

OR2OOO

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סגרתי לגמרי אנטיוירוס, שמתי את הקובץ במחיצה הראשית C וזה.. היה איתחול (מצב AHCI נשאר) היה עידכון, היה איתחול שוב וזהו ::)

סגרתי לגמרי אנטיוירוס, שמתי את הקובץ במחיצה הראשית C וזה.. היה איתחול (מצב IDE נשאר) היה עידכון, היה איתחול שוב וכלום :bash: .

יש לי 2 SSD-ים הראשון ב C הוא 330 128GB והשני D הוא M4.

איך שהוא הם אינם מזוהים, אפילו כשאני מכבה את ה USB-ים החיצוניים ומעיף בהגדרות ה את כל כונני ה SATA,

עדיין העדכון אינו מזהה את ה - פשוט מופרע :pissed: - אני לא מאמין שאצל זה היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגרתי לגמרי אנטיוירוס, שמתי את הקובץ במחיצה הראשית C וזה.. היה איתחול (מצב IDE נשאר) היה עידכון, היה איתחול שוב וכלום :bash: .

יש לי 2 SSD-ים הראשון ב C הוא 330 128GB והשני D הוא M4.

איך שהוא הם אינם מזוהים, אפילו כשאני מכבה את ה USB-ים החיצוניים ומעיף בהגדרות ה את כל כונני ה SATA,

עדיין העדכון אינו מזהה את ה - פשוט מופרע :pissed: - אני לא מאמין שאצל זה היה קורה.

גם אצלי אותו דבר, כבר התרגלתי שכל התופעות המוזרות קורות אצלי.

אור מה לעשות דרך הboot?

מקסימום אעשה עדכון כמו בפעמים הקודמות במחשב אחר, לא ביג דיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון האחרון שאעשה הוא דרך ה BOOT עם DOK (הכולל מעה"פ).

פיזית, אנתק את הדיסקים החיצוניים USB.

ב POST אנטרל את 2 כונני ה SATA ואת ה INTEL 330 (מעה"פ WIN7)

ואז אולי העדכון יעבוד.

אם לא, אנתק פיזית את כונני ה SATA ואת ה INTEL 330 כך שבפועל יהיה רק M4 במחשב.

אם העדכון/שדרוג לא יתבצע, אני שורף את מועדון מעריצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למי שיש בעיות להתקין את העדכון, כנראה שזה עניין של UEFI או משהו כזה שקשור לגרסא של הביוס ולכן הדרך היחידה להתקין היא דרך boot image, לא משנה דיסק או , בנוסף להעביר את הSATA mode ל IDE ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה..

עדכון: עבדתי לפי ההוראות ועשיתי בוט מ- אך הוא לא מצליח להעלות אותו משם באיתחול המערכת.

התרגלתי כבר שאצלי הכל תמיד הולך בדרך הקשה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...