ביקורת על מספר תוכנות חדשות שהומלצו לי בחום - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על מספר תוכנות חדשות שהומלצו לי בחום

1

Recommended Posts

אוקיי, אז הנה כמה תוכנות שחבר המליץ לי, ואני ממליץ לכם אך מצפה לשמוע ביקורת ממכם:

התוכנה הראשונה:

Crystal Player - נגן מולטימדיה יעודי לסרטים, Crystal Player עובדת ישירות עם משאבי החומרה של , מה שמבטיח מהירות ניגון/פריימים גבוהה ביותר ולכן גם חלקה ואיכותית יותר.

תומכת ב-4 מהירויות, מלווה בממשק קל ונוח ואפשרות לכיוון בהירות התמונה והחדות בנוסף הוא הנגן היחיד שמאפשר הגדלת כל הסרט על המסך והעלמת פסים שחורים ובנוסף תומך תמיכה מלאה בכתוביות בעברית (יש לבחור בפונט David).

יש גם אפשרות להעלים את הפסים השחורים, וזאת ע"י כך שכאשר מפעילים את הסרט לאחר שהוא עלה לוחצים לחצן ימיני ובוחרים PROPERTIES ובמסך שנפתח לנו אתם לוחצים על החץ בשורה הלבנה הראשונה ובוחרים 4:3?TV (מומלץ לנסות על מסכי , כי במחשב התמונה עלולה להיראות מעוותת).

*התיאור נלקח מהאתר של LIONETWORK.

התוכנה השנייה:

Spy Sweeper - מוצא ומשמיד ספייוורים, קבצי ריגול ועוד...

התוכנה נראית מקצועית עם מגוון אפשרויות, היא מוצאת המון קבצים כאלו שאפילו שתי התוכנות מספר אחת SPYBOT ו שADAWARE לא מצאו לעולם. על התוכנה הזאת לא שמעתי ביקורות ואשמח לשמוע ביקורת ממכם, האם היא אמינה, האם אפשר לתת לה בבטחה למחוק את כל מה שהיא מוצאת (700 בערך ששאר התוכנות לא מצאו), והאם היא טובה...

;) קדימה לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי לגבי Crystal Player :

לא אסטטית , לא יציבה בכלל , הרבה באגים וממשק מסורבל .

יש תוכנות יותר טובות - MV2Player לדוג' .

אכן תוכנה מאוד טובה ! , והממשק שלה פשוט ונוח אהבתי מאוד את האפשרויות של הקפצה של 5 שניות קדימה או אחורה עם החצים

וה"פריז" ברווח מאוד שימושי בצפייה עם חברים כשכל שניה צריך לעצור או להקפיץ אחורה אם מישהו הפריע או סתם כדי לראות שוב איזה קטע יפה

עוד תוכנה מאוד טובה היא SpeedUpMyPC למרות שיש לה שם של "ערוץ הקניות" היא תוכנה מאוד טובה שמפנה עם עוד כל

מיני פיצ'רים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...