PACKET LOSS - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PACKET LOSS

Nightbeat

Recommended Posts

עברתי היום לתשתית בזק עם חיבור VDSL 30 מגה, ונתב של DLINK 6740U תקן N

http://i.imgur.com/lPdNoKp.png

צעד נכון הבעיה היתה 2.5% packetloss בתשתית . הבדיקה החדשה תקינה כי לשרתים המרוחקים היעד אתה מקבל איזה 0-1% ולשרתים הקרובים יש כמה עם 0%

אלו התוצאות.. הקפיצה השניה מראה ERR כלומר החבילה לא הגיעה ליעד ונאבדה בדרך (If a number is displayed as ERR, that means the packet was lost, i.e. a packet was sent out, but never made it back.) לפי האתר של PINGPLOTTER.

ברוב המקרים התחנות האחרונות יראו 100% איבוד נתונים וERR בפינג..

חוץ מזה, 22MS זה לא קצת גבוה ? זה לא אמור להיות באיזור ה10 בתוך הארץ?

מה בדיוק אני אמור לעשות עכשיו? כל מי שביקשתי ממנו לעשות את אותה הבדיקה לאותם השרתים קיבל תוצאות מושלמות בלי שום ERR או PACKET LOSS.. ובנוסף אני היחיד מבין כל החברים שמתלונן על לאגים בשרתי משחק אירופאים..

מה לעזאזל לא בסדר עם החיבור שלי? :s05:

הבעיה שלך מאוד פשוטה - לבדוק pathping זה אולי קל אבל לנתח את התוצאות לא קל. צריך לקחת בחשבון שיש שרתים שלא עונים לפינג או שהם עונים פעם אחת וזהו . חוץ מזה צריך גם לדעת לזהות באיזה נקודה קרה הpacketloss . הנקודה שקרה בה הpacketloss היא לרוב הנקודה הראשונה בה הרגשת packetloss ושבנקודות אחריה הpacketloss לא ירד. בתמונה הראשונה ששלחת רואים packetloss בכל המסלול. הpacketloss אומנם הולך לאיבוד קצת בסוף אבל לא לגמרי. בשביל להצביע על packetloss הוא חייב להיות קיים בכל המסלול .

בתמונה הראשונה יש עיבוד של 2 פקטים בקפיצה מספר 4 ורואים את הpacketloss הזה ב6-9 אחר כך הוא נעלם קצת וחוזר . יכול להיות שלא בדקת מספיק זמן אבל רואים שהpacketloss קיים .

יש עדיין סיכוי שזה נגרם בדרך כלשהי ע"י הספק אבל בתמונה החדשה ששלחת אין משהו חד משמעי שמצביע על packetloss ב014 - הכל נראה די תקין. אם עדיין יש packetloss עכשיו זה פחות ממה שהיה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכל נראה די תקין. אם עדיין יש packetloss עכשיו זה פחות ממה שהיה פעם.

פקט לוס לא צריך להיות קיים בחיבור כלל,אלא אם כן מדובר על הבדיקה בפינגפלוטר שמראה על שרת שדוחה את הpathping.

הייתי מציע לך (פותח הדיון) להמשיך לבדוק את העניין עם התמיכה הטכנית של הספקית והתשתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני ממליץ בכדי לבדוק בוודאות זה לעשות בדיקה של 100-200 איטרציות. חוץ מזה כדאי לבדוק במשחקים עצמם אם יש packetloss . יש משחקים שיודעים למדוד ולהציג הpacketloss . בגלל שמשחקים שולחים ומקבלים הרבה מאוד חבילות קל להם לתת נתונים אמיתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...