התלבטות קשה בין 2 מסכי DELL בגדלי 24 ו27 אינץ' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בין 2 מסכי DELL בגדלי 24 ו27 אינץ'

amit1987

Recommended Posts

שלום רב חברים יקרים!

אני סטודנט למדעי המחשב בעל מחשב נייד בגודל מסך סטנדרטי של 15 אינץ' כאשר אני מעוניין לחבר לו מסך חיצוני בDVI/HDMI

לטובת שטח עבודה גדול יותר

במסגרת החיפושים שמתי עין על 2 מסכים מעולים מבית

1.u2713h - ההתלבטות לגביו נובעת מאחר ואני נמצא במרחק צפייה של 60 ס"מ ואני חושש שמא שזה יהיה גדול מדי ולא פרקטי

2.u2410 - רב מכר קלאסי

לרגע לא מתעלם מעצם העבודה שקיים פער משמעותי מבחינת תמחור המסכים

מתקשה להחליט וזקוק לעזרתכם האדיבה...

בנוסף אני מעוניין להרכיב את המסך הנרכש על קיר גבס כיצד והאם ניתן לעשות זאת?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לעזור לך עם עניין קיר הגבס.

לדעתי "24 זה טוב למרחק 60ס"מ, ו"27 זה גבולי (אולי גדול מידי). אבל זה מאוד סובייקטיבי ויש אנשים שיאמרו לך שאני לא יודע מה שאני מדבר וזה ממש נוח. :) יש גם כאלה שיושבים 30 ו40 ס"מ מהמסך שלהם. אני לא תמיד יכול להבין אותם.

השאלה המרכזית היא כמה שטח עבודה אתה צריך וכמה אתה מוכן לשלם על זה. יש הבדל רב בין 1920X1200 לבין 2560X1440. אבל לכולנו הרגלי עבודה שונים. יש כאלה שמנצלים כל פיקסל שיש במסך ותמיד צפוף להם, ויש כאלה שמעבר אפילו ל1280X1024 לא ירגישו שום הבדל וסתם יהיה להם המון שטח מבוזבז.

משום שאתה כנראה היחיד בפורום שמכיר את הרגלי העבודה האישיים שלך, ההתלבטות וההחלטה הן שלך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה U27HM בקניה הקבוצתית כאן.

אני יושב מול המסך במרחק 40 עד 60 סנטימטר.

כיוונתי דרך לוח הבקרה את ה DPI ל 150%.

איזה תענוג...

כל האפליציות והמסמכים שנראו קטנים ב 2407 גם עם DPI 125%

או ענקיים ב DPI 150% נראים עכשיו נפלא.

שטח המסך ענק, העיניים אינן מתאמצות כלל וכלל

אפילו כשהחוטם דבוק למסך. :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP תודה רבה על המענה המקיף, עקרונית אני צריך שטח עבודה גדול לטובת יכולת מולטי טאסקינג טובה

יחד עם זאת אני מוכן להשקיע כד לקבל מקסימום תמורה, כפי שציינת גם להערכתי 27 הוא מאוד גבולי למרות שיש מספר לא מועט עם אנשים

שעובדים עם מסך בסדר גודל הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gil28 ידוע לי בנוגע למכירה, האמת שגם התרשמות טלפונית בתור התחלה מאחד מחברי הפורום שמוכן לחוות דעה עשוי לסייע לי מאוד בקבלת ההחלטה

(לכל המעוניינים את מוזמנים להשאיר את הנייד בפרטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שבוע טוב חברים!

היות והתקנת המסך הנבחר על קיר גבס מהווה בעייה פרקטית הוחלט על אלטנטיבה של הצמדת זרוע יעודית לשולחן

לאחר מספר התעייצויות אני עדיין מתקשה לגבש החלטה, מאחר ומדובר במרחק צפייה קטן למדי איני יודע אם ניתן לשקול מסך בגודל 27"

בעיקר בהיבט של נוחות עבודה ארגונומית ויכולת לקלוט את שטח העבודה במלואו במרחק הצפייה הנתון.

לעזרתכם האדיבה אודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...