הוחלף הכרטיס ב695OC במקום 6850 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוחלף הכרטיס ב695OC במקום 6850

GMTK

Recommended Posts

למעשה המאמר ב-pcper מתייחס לסדרה 7xxx. אנחנו יכולים רק להניח כי תקף לסדרות קודמות, או לנתח תוצאות frametimes של fraps שיכולים "להצביע" על בעיה.

דיווחים על microstutter זה לא דבר חדש. שמענו גם במשך השנים בסיקורים מסויימים מאוד, ש"למרות התוצאות המשחק הרגיש חלק יותר על nvidia", אבל את הנתונים החותכים אין. אולם בקרוב יהיו תוצאות - Ryan מ-pcper מתכוון לבדוק כרטיסים ישנים, כך אמר באחת התגובות:

אגב, המאמר ב- pcper (העונג וזכות הראשונים כמדומני מגיעים לך על ההפניה אליו מלפני שבועיים) מפנה כמראה מקום לכותב

האחר (שכחתי את שמו) זה שהעלה את כל הסוגיה הזו לראשונה לפני כשנה וחצי, והתחיל אז בשיטת מדידה רלוונטית יותר.

גם במקור ההוא מלפני שנה וחצי ואת זה זוכר אני היטב, בדקו את סדרת ה- 6000, כבר אז עלו הבעייתיות שיש בה.

ידוע לנו שאלגורתמית לא שינתה דבר מאז בנושא CF - לפחות על סמך הצהרתם מחודש אחרון,

ואם כן היתה משנה אזי לטובה ולא לרעה אם כבר. לכן מן ההגיון הטבעי הוא, שהבעייתיות בסדרת ה- 7000 היא אם כבר

המינורית ביותר מכל הסדרות שקודמות לה. כך שבכל האמור לסדרות ישנות יותר, הציפיה שלנו תהייה להרעה נוספת בביצועי CF,

אם כי לא שיש כל כך לאן לרדת מגרף שקופץ בין 1 מילשינה ל- 40 בכל פריים עוקב.

מה שחשוב יתר ומעניין אותנו באמת, שעד יולי עושה מאמץ גדול לתת מענה של לסוגיה.

אם לשפוט לאור הפצ'ים שהכניסו בבטא 13.3 למגוון מצומצם של כמענה ביניים, עושה הרושם שהמענה יהיה ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה אני מוכר? חחח

ומחר אני יראה עם אני יקבל 2 כאלה(695OC)

או שיחזור לי המערך של ה2 6850.

ברור שזה נשמע טיפשי שאני בוכה לו אבל זה לא משנה לי אולי יצא לי משהוא טוב מיזה.

גם ככה אני שמה מחר הוא יבדוק תכרטיס השני אולי הוא יחליף אותו ב695OC.

אני לי בעייה עם ה2 6850 מריצים לי את כל המשחקים על 1080.

וכנראה רק בעוד שנתים לקנות כרטיסים חזזקים אבל עם הוא משפר לי את ה2 כרטיסים האלו אז מה אכפת לי יותר טוב(:.

ולגבי השיחה שלכם אני יודע כבר שCF לא עובד בכל המשחקים אבל אתם מדברים על ליפני שנתים שמשחקים לא התאימו את עצמם לCF רק משחקים חדשים תמכו בו מה שכן אנחנו לא חוזרים אחורה בזמן...

וכרטיס 1 שיש לי שמחובר בCF יכול להריץ כל משחק ישן אז זה לא כזה משנה.

ויש עכשיו הגדרה שאמרו לי שAMD הוציאה בשביל הCF שאמורה לעבוד פיקס ומעבידה תכרטיס כ1.

שווה לנסות להפסיד ברור שאנחנו לא כי יש אחריות ועם תרשום להם שאתה עשית תעידכון ומשהוא השתבש יחליפו לך תכרטיס אז זה לא כזה בעייה.

וכרטיס 1 חזק עדייף בנתיים על 2 כרטיסים שעובדים באותה רמה כי הוא 1 ולא מתחבר עם כבלים ומעמיס על המערכת.

ולגבי הכרטיס של ה695OC אתם יודעים מה זה ליראות אותו לידכם ולא לחבר אותו למחשב? יפה ביותר חבל שהכרטיס מסך לא יושב בחוץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה דיברתי עם החנות היום המחשב שלי גם ככה שמה בגלל החלונות הכחולים אז התקשרתי היום ליראות מה המצב אז שאלתי על הדרך מה עם הכרטיס ואמרתי לו זה או 2 כאלו או כאלו הוא אמר לי סבבבה קיצור היה כרטיס תקול 1 והבן אדם שהביא תאחריות לא מוכן להחליף כי הוא מבחינתו לא מעניין אותו הקרוס פייר והוא רק נותן אחריות עכשיו הם מדברים איתו ומבקשים מימנו לתקן תכרטיס או להביא עוד כרטיס כמו ה6950 יעדכן בהמשך.

נשלח מהאייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה עדיין אין תשובה דיברתי אישית עם הבן אדם של האחריות אני והבעלים של המקום ושמעתי דבר כזה שלא נשמע לי הגיוני והבעל מקום עושה לי תשמע הוא צודק ככה כולם עובדים.

עכשיו הדבר הוא כזה דיברתי איתו על ההחלפת כרטיס שני ונאמר לי דבר כזה אותי לא מעניין הקרוס פייר שלך הבאתה לי כרטיס שהוא תקול קיבלתה אחד יותר טוב, ורק שתידע במדד האחריות זה או שאתה מקבל אותו כרטיס או כרטיס חלש ב10% ממה שהיה לך או כרטיס חזק בדרך כלל עם נגמר המלאי מביאים כרטיס חזק יותר אבל חוקי להביא חלש יותר.

אני ההיתי בשוק האם זה נכון ואיך הם עושים דבר כזה? והאם מותר להם כי אני לא יודע תחוקים?

הבעל חנות עושה לי גם אני מופתע ויום רביעי תיהיה תשובה סופית.

עכשיו ככה הוא אמר לי תרוצה לשדרג תכרטיסים וזהוא? אמרתי לו מה הכוונה הוא אמר לי תקבל מחיר מלא על הכרטיס ותשדרג אותם למה שבא לך ותאמת לא בא לי להוציא כסף כמה שזה נשמע טוב.

אז לגבי אחריות האם החברה עצמה שנותנת את האחריות יכולה לעשות את זה?

שנידע להבא למה זה מעניין מאוד כי תחשבו על זה יש מצב שגם ההיתי מקבל חלש ב10%, הם משדרגים שלא באמת יהיה להם בלאגן ויחזרו אלהם.

בנתיים נחכה עד יום רביעי ניראה מה קורה מוזר לי כל הסיפור ותאמת שלאט לאט זה מתחיל להשמע לי הגיוני.

יום רביעי אני ידע מה הולך בדיוק ויוכל לעדכן בברור מה שכן הבעלים צעק על הבן אדם שהוא עובד איתו אמר לו מה אתה ממציא לי סיפורים הוא אמר לו תסיים תסיפור ותעזור לי פה עם לא נפרד כידידים הלקוחות שלי לא יסבלו בגלל השטיות האלה.

גבר אחושרמוטה!!!!!

קיצור אשמח להצעות בנושא והאם גם לכם זה קרה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי החוק הוא בהחלט יכול לספק לך כרטיס שחלש ב-5% (ולא ב-10%).

הוא גם לא מחויב להחליף לך את שני הכרטיסים (אין שום עניין בחוק הנוגע לכך, מדובר במצב יחסית ייחודי).

יש לך את מה שהצעתי בעמוד הקודם. אתה יכול למכור את שני הכרטיסים או למכור רק את ה-6850 ולהסתדר עם ה-6950 - תתחיל לחסוך

לכרטיס הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כרטיס יותר טוב מהכרטיס הקודם ואתה בא לחנות בטענות? זה לא הוגן ולא הגון. ולצורך העניין, גם לא משרת את האינטרסים שלך. החנות לא אחראית על תצורת המחשב שלך. האחריות היא על הרכיב.

תמכור את ה 6850 ותחיה בשקט עם ה 6950. זה כרטיס מאוד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנאני אחי תודה רבה על התשובה הזריזה.

כן הבעייה שהכרטיס הבא יהיה כבר סידרת ה8XXX או ה7XX אחד מהם זה בטוח.

מה שחיפשתי בשביל לעשות השוואות את האתר שאתם כל הזמן מביאים בשביל להראת שהכרטיס הזה יותר חזק מזה ולא מצאתי.

אני צריך תאתר הזה שאתה שם תשמות של הכרטיסים והוא מביא לך תוצאות מה יותר חזק ויש אפשרות להשים גם נגיד 6XX VS7XXX CF

ואז ליראות אם תביא לי אותו זה יעזור מאוד.

יהיה טוב גם עם תשימו בלמעלה של פורום את אפשריות האחריות שאנשים ידעו ולא יהיו כמוני המומים מהדבר הזה כי לא ניראה לי הרבה אנשים יודעים את זה והקטע פה שיצא לי מזל שמכירים אותי ומנסים לעזור לי.

ותגיד לי עם זה נכון גרסת ה 8XXX תיהיה בערך זהה ל7XXX רק עם שיפורים מזערים זה נכון כי לדעת עם לקנות עכשיו כבר 7XXX או שעדיף לחכות ל8XXX ולהסתפק במה שיש?

שוב תודה ענקית על העזרה יעדכן ביום רביעי האם הוחלף או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בוכה מנסה לא להפסיד כסף על המערך שהשקעתי בו.

גיל הכרטיס הוא 1G מה שאומר שלא מראים אותו שמה רק תדגם של ה2G יש אתר שיש לך כמו דבר כזה להעמיד 2 כרטיסים למבחן ולעשות השוואה ולדעת מה מבין ה2 חזק יותר אני פשוט לא זוכר איך קוראים לו.

ברור שלמכור את ה6850 עם לא תיהיה לי ברירה ופשוט לחכות עד שיצאו דגמים חדשים.

הקטע שחיפשתי פה בארץ על הכרטיס לא מצאתי כימעט כלום כאילו זה כרטיס מונפץ אבל שבדקתי אתרים מחול בחלקם מצאתי

שדגם ה1G של ג'יגבייט גם נפתח ל6970 שיש לזה מדריך והוא רשם את אותו דגם של הכרטיס עם תמונה.

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=148806

כמו פה.

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-6950-1gb-benchmark,3041-2.html

זה נכון או שאני לא מבין כלכך אנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח התכוונת לאתר הזה:

http://www.hwcompare.com/

אני לא כל-כך אוהב אותו, פעם הייתי משתמש בו לא מעט להשוות נתונים, אבל מאז שמצאתי אותו אני מעדיף את האתר הזה:

http://gpuboss.com/

שהוא הרבה יותר מפורט.

אתה בכל מקרה תפסיד כסף על כל חומרה שתקנה, שערכה הרי יורד עם הזמן, אבל החנות עזרה לך כך שתאבד פחות על החומרה, ע"י החלפת אחד הכרטיסים במשתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנאני אבל הכרטיס הזה באמת ניפתח ל6970 כמו שרשום באתר שאיזה אחד כאילו רושם איך פשוט לא הבנתי כלכך מה הוא רשם שמה.

הוא אמר לי מחר שהוא יסדר את זה ניראה מה יהיה יום גורלי.

בלוטו לא זכיתי אולי אני יזכה בעוד כרטיס(:.

יכול להיות שזה 1 מהאתרים יכול להיות שינו אותו אבל סבבה גם אלה עוזרים.

ולגבי אחריות המוצר הבנתי שגם על הלוח אם ועוד דברים יש משהוא כזה האם זה נכון?

ומוזר שהחניות לא מזכירות את זה ואומר את זה בדף של האחריות.

אני בכל מקרה מחכה לסידרה 8XXX בשביל הBF4 מקבלים סידיקי לאינטרנט נכון?

ואז שיצא סידרה 8XXX אני ימכור תכרטיסים שלי(:.

תודה לכם על העזרה אני יעדכן פה קשה לי בלי המחשב שלי!!

לעבוד עם מחשב ישן זה כמו מאיפון לעבוד לצביקה פיק המצב רע מאוד תאמינו לי!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים הרגע הוא התקשר אליי והוא שלח מייל לATI ככה הוא אמר והוא אמר שהכרטיס 6850 תומך ב6950.

האם זה נכון?

הוא אמר לי שהכרטיס החזק יותר יהיה למעלה ויעבוד כמו ה6850.

הוא אמר לי תריץ DMARKS ותיראה שזה עובד.

בבקשה עזרה טיפה דחוף.

תודה לעוזרים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...