כמה שאלות בנוגע ל-PES13 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע ל-PES13

oz25

Recommended Posts

כמה שאלות בנוגע לפרו(באקס בוקס 360):

1. כל פעם שאני משחק נגד "המחשב" או נגד חבר ומגיע לעימות פיזי על הכדור כשהכדור ברגליים שלי היריב מעיף אותי בשנייה וזוכה בכדור(איך אני שומר על הכדור?) וכשאני מנסה להגיע אתו לעימות פיזי כדי לחטוף לו את הכדור אני לא מצליח לעשות זאת במהירות, מה שגורם לי לחשוב שבטוח יש כפתור מיוחד שמפעיל את הפעולה הזאת, מישו יודע מהו?

2. תמיד בהרמת כדור של שוער כשאני משחק נגד חבר איכשהו תמיד יוצא שהשחקן שלו נמצא לפני השחקן שלי כדי לקבל את הכדור וגם זה לפי דעתי בלחיצת כפתור מישהו יודע איך עושים זאת?

3. שאלה בקשר לבעיטה, מישו יודע איך בועטים בעיטה שטוחה על הקרקע(או כל סוג אחר של בעיטה חוץ מהבעיטה הרגילה) ?

4. איך אני מעדכן את המשחק מבחינת קבוצות, שחקנים בקבוצות מתאימות, קבוצות עם שמות אמתיים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pes לעומת פיפא , הוא משחק הרבה פחות מציאותי , הפיזיקה שם שווה לת** , ובעיקרון זה משחק ארקייד מעפן , אין להם רישיונות למלא קבוצות , וזה לא ממש כדורגל , אז...

בשביל לחטוף כדור אתה פשוט צריך להצמד לשחקן או לעשות עליו תקלים קטנים או גליץ.

בשביל להיות לפני שחקן יריב אתה פשוט צריך להתמקם טוב יותר לזוז לכיון הכדור , לחסום את השחקן השני .

תראה למשל את הסרטון הזה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pes לעומת פיפא , הוא משחק הרבה פחות מציאותי , הפיזיקה שם שווה לת** , ובעיקרון זה משחק ארקייד מעפן , אין להם רישיונות למלא קבוצות , וזה לא ממש כדורגל , אז...

בשביל לחטוף כדור אתה פשוט צריך להצמד לשחקן או לעשות עליו תקלים קטנים או גליץ.

בשביל להיות לפני שחקן יריב אתה פשוט צריך להתמקם טוב יותר לזוז לכיון הכדור , לחסום את השחקן השני .

תראה למשל את הסרטון הזה:

ברגע שאני עושה תאקלים קטנים(כפתור A) אני לא מעיף את השחקן אני פשוט עושה עליו פאול שלפעמים גורר אפילו כרטיס צהוב.

ברגע שיש בעיטת שוער השחקן שלי אוטומטית נעמד מאחורי השחקן היריב מבלי האפשרות להפעיל אותו ולעמוד לפניו, בגלל זה אני חושב שיש כפתור שמפעיל את זה כי חבר שהייתי משחק נגדו היה עושה לי את הדברים הללו כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...