איזה מברגה חשמלית מומלצת לפירוק/הרכבת מחשבים ולפטופים? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מברגה חשמלית מומלצת לפירוק/הרכבת מחשבים ולפטופים?

radioactive

Recommended Posts

אני מעריך שזה המקום הכי מתאים בפורום לשאלה הזאת:

אני מחפש מברגה נטענת איכותית קומפקטית ונוחה, עם דיוק ורגישות גבוהה לברגים קטנים, ללא הגבלת תקציב.

על איזה חברות ודגמים הייתם ממליצים, ולאיזה מאפיינים טכניים יש להתייחס בבחירת מברגה שתתאים לצרכים שציינתי?

בינתיים מצאתי בחיפושיי באינטרנט את PS10-2 I-Driver של Bosch ואת TD021D של Makita, מה אתם אומרים אליהם?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנתת טוב למחשבים נייחים. לי למשל יש http://www.google.co.il/search?q=BOSCH+GSR+ProDrive&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest שסבבה לנייחים.

בניידים לא הייתי נוגע בשום דבר חשמלי. הם כל כך עדינים ודורישים רגישות בהברגה. קנה לך סט טוב של מברגים מחברה טובה (לא הסט של ה5₪) ותעבוד איתם. מברגון מסורבל מדי לניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מברגות כאלו עולות מאות דולרים ובדרך כלל כוללות ספק כוח שלא תמיד קטן. לדוגמא:

http://www.gotopac.com/Electric_Screwdrivers_s/2359.htm

כמובן שיש גם מברגות קטנות וזולות בהרבה. אך הן לא מתכוננות ועדינות כמו היקרות ולכן כמו ש ZiggyMan כתב - עדיף להשתמש במברג ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה מברגה תעשייתית תהיה קצת overkill לצרכים שלי, אבל כשאני מתלבט בין Bosch ל Makita אני לא בטוח לאיזה מאפיינים יש להתייחס כמו קלאץ' או אימפקט...

ובמחשבה שנייה לגבי , אני שוקל עכשיו ללכת על סט מברגים איכותי. יש משהו טוב שהיית היית ממליץ? (כי אין לי שמץ של מושג ביצרנים ודגמים בתחום הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

את צריך מברגה עם קלאצ' על מנת לפתור את בעיית הרגישות.

חפש מברגה של National Panasonic אתה יכול להשיג במגוון חנויות בארץ. היא נטענת ומאד נוחה, אני משתמש בה שנים לפרוק והרכבה. הקלאצ' מונע פגיעה בברגים בעת ההברגה.

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המברגון שאתה מדבר עליו (של מצושיטה. הדגם המתקדם יותר שלא רצו לכתוב עליו פנסוניק) הוא מאוד נחמד וזה, אבל מאוד מסורבל לפתיחת לפטופים. מעבר לזה, בלפטופ ברגים צריכים רגישות שונה. יש הבדל אם סוגרים בורג של צירי מסך שהתברוגת שלו בתוך מתכת, לבין סגירה של ברגים בתוך תושבת פלסטיק. טוב לדעת איזו רמה יש למעבדה שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט. לעבודות רציניות המעבדה משתמשת במברגות מומנט מכויילות, אבל הללו יקרות בסדרי גודל, וחבל על הכסף לחובבים.

המברגה שיש לך מעולה, למרות שהמומנט נקבע על ידי "סתם" מספרים ולא באמת לפי מפרט ייצרן.

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...