תקציב 2.2K - כולל מסך - עכבר - מקלדת - משרדי וצפייה בסרטים HD - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב 2.2K - כולל מסך - עכבר - מקלדת - משרדי וצפייה בסרטים HD

ohad228

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הביצועים לא זהים. כלומר, תוכנות שמנצלות היטב HT יקבלו תוספת ביצועים יפה. יש גם הבדל זניח בתדר העבודה...

חוץ מזה, זה עניין של מיתוג. I3 ממותג גבוה יותר מ-pentium g ולכן צריך לעלות בהתאם. בביצועים פר ליבה אינטל מנצחת את ולכן

יכולה להרשות לעצמה להציב את מעבדי ה-I3 ברמת המחירים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל עוד הדרישות לא יישתנו המעבד הזה יוכל להריץ באופן חלק ונקי סרטים באיכות FULL HD, מעודכנת Windows 8 ותוכנות בסיסיות על המחשב בצורה המקסימלית במשך 3 השנים הבאות או עד יציאת מערכת ההפעלה הבאה?

תנסה להבין את הדאגה שלי, בכל זאת מדובר במעבד שהוא כמה דורות אחורה ואני לא רוצה למצוא את עצמי בעוד פחות מ-3 שנים מרגיש שהמחשב לא מהיר מספיק ולא עונה על הדרישות שלי.

לצורך השוואה יש לי ניסיון עם E8400 שמבחינתי עונה על דרישות המהירות, אז אני מאמין שכדאי ללכת על משהו קצת יותר מהיר לצורך בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש כאן מארז+ ספק ג'נריים ולא מומלצים.

הנה אופציה טובה יותר עם מארז+ספק עדיפים בהרבה, עם USB3 גם במארז וגם בלוח, מסך איכותי בהרבה וכולל מקלדת ועכבר:

מפרט זה הורכב ב - http://www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Ivy Bridge Dual-Core Pentium G2020 2.9Ghz 3MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪263

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪47

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪295

מארז:

באנדל תקציבי - SilverStone Presicion PS08 USB3 + Silverstone Strider 400W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪385

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪142

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪362

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

מקלדת:

Wired Desktop 400 Microsoft

כמות: 1 - מחיר: ₪82

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪899

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2585

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2534 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/stq9chbz

שלום חברים, בשעה טובה ומוצלחת הזמנתי את המחשב דרך TMS עם המפרט הנ"ל והמחשב הגיע וכבר הותקנה עליו מערכת הפעלה ותוכנות בסיסיות.

ממש זמן קצר לאחר התקנת מערכת ההפעלה חלה קריסה חד פעמית וקפיאה של המחשב, סמן העכבר אמנם זז אבל המחשב היה תקוע לחלוטין כך שהדרך היחידה לצאת מזה הייתה להפעיל מחדש את המחשב בכוח.

התעלמתי מזה כי חשבתי שאולי מערכת ההפעלה קרסה באופן חד פעמי אך הדבר חזר על עצמו פעם נוספת לפחות, דבר מדאיג מאוד כשמדובר במחשב חדש.

הפעלתי את תוכנת OCCT לבדיקת המחשב בזמן מאמץ, הרצתי את הבדיקה לספק הכוח והתוצאות מוזרות ביותר, אשמח לחוות דעתכם המהירה והדחופה בעניין מכיוון שנשאר לי בדיוק יום אחד לסיום שבוע אחריות מיוחדת הכוללת משלוח הלוך ושוב של המחשב לחנות.

מצ"ב קישור לתוצאות המלאות של הבדיקה לאחר 45 דקות של הרצה, שימו לב לתוצאות מסילת 12V שעובדת משום מה על 8V בלבד:

http://postimg.org/gallery/2l9mczfg/6191ae6b/

האם זה תקין או שיש כאן תקלה בספק הכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה של ה-5V מוזרה אבל זה לא מעיד על כלום.

יכול להיות שהקפיאה הייתה בגלל דרייבר.

תפעיל OCCT למשך כמה שעות ותוודא שאין קריסות. אותו דבר לגבי memtest לבדיקת הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לבדוק את המתחים דרך תוכנה בשם AIDA64 ושם כל המתחים שונים לגמרי מאלו שהופיעו בתוכנה OCCT ונראים תקינים לגמריי.

ניסיתי לעקוב אחרי המתחים בתוכנה AIDA64 בזמן שהרצתי בדיקת מאמץ לספק הכוח בתוכנת OCCT והכל נשאר יציב ובמתח המתאים.

אפשר להיות רגוע? השגיאת קריאה הזו אופיינית לתוכנה? אתם ממליצים לעשות בדיקות נוספות כדי לוודא שהכל תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי OCCT כ-3 שעות מצטבר וזאת ע"י בדיקת LINPACK ובדיקת מאמץ לספק הכוח מספר פעמים, המחשב לא קרס אפילו לא פעם אחת.

זה מספיק או שכדאי לעשות בדיקה אחת רציפה של כ-3 שעות למשל?

יש אפשרות להריץ MEMTEST86 לאחר עליית מערכת ההפעלה או שהדרך היחידה היא דרך BOOT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אחריות במשלוח כל עוד המחשב באחריות.

אני הייתי צריך לממש אחריות לפני כמה שבועות, אחרי יותר משנה שקניתי אותו (מחשב).

בנושא הזה אין לך מה לחשוש, רק תזכור לארוז אותו (באריזה המקורית) טוב במקרה הצורך.

לפי דעתי המחשב יציב, אולי היית בעיה חד פעמית במערכת ההפעלה ואחד העדכונים פתרו את זה...

אתה יכול להריץ MEMTEST למשך הלילה (8-6 שעות), בשביל להיות בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי מצטער שאני נדחף, אבל אני מעוניין לרכוש גם את המפרט הזה.

רק שיכול להיות שבעתיד הוא ישמש אותי לצורך תכנות (עומד ללמוד מדעי המחשב) - האם המעבד הזה יספק אותי?

ושאלה נוספת - האם אין צורך בעוד מאוורר? הקירור מספיק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה מספיק לכל שימוש, בעקרון. השאלה רק כמה מהר דברים יקרו. כל דבר שהוא בגדר שימוש כללי ונורמלי, אמור להיות מהיר. אם התקציב מוגבל, הוא בהחלט בחירה נבונה.

לרוב הוא נמכר בתצורת tray, כלומר צריך לקנות לו . לא הבנתי מה זה "עוד מאוורר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לאוורור של מארז. הטמפרטורות אמורות להיות תקינות? כי אני רואה שהמארז בא עם מאוורר אחד (אם אני לא טועה)...

השאלה אם הפרש הביצועים ל-I3 יהיה משמעותי או שאני יכול להשאר עם G2020 ולחסוך ב-200 שקל האלו בלי להפסיד ביצועים יותר מדי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתכנות אתה יכול להישאר עם מפרט מאוד בסיסי. זאת בהנחה ואתה לא הולך לקמפל עליו פרוייקטים גדולים.

למחשב כזה מאוורר אחד במארז, אחד בספק ואחד על המעבד יספיקו בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...