פיתרון קירור שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתרון קירור שלי

AVI17AVI

Recommended Posts

חח לא אני ערבי מהשטחים לא מסוריה :P (סתם צוחק) אבל וואלק נתתם לי אחלה רעיון לשיפצור חדש- צינור מזגן שבתחילה שלו יהיה מאוורר (שמחובר לסוללה 9V ) וואלק יקח לי כמה ימים אבל אני יעלה כשזה יהיה מוכן! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חראם על הסוללות, תעשה מוד על מטען של סלולארי ישן (גם כן מוד, לחתוך את הקצה עם תקע הטעינה ולהלחים את הקצוות החשופים לחוטי המאוורר- לא לשכוח לבודד.)

תודה על הרעיון אני ינסה!

יש הבדלים משמעותיים בטמפ'?

בהתמונה של המחשב זה נראה כאילו הוא פתוח...

הוא אכן פתוח אבל מכוון שהמחשב נימצא מתחת לשולחן שנימצא ממש מתחת למזגן אז האוויר של המזגן לא מגיע אלוי ככה שמחניק שם מאוד ורעיון היה להעביר אויר קר כדי לפתור את זה... בגדול כמו שאמרתי אני ישפצר את זה יותר... אבל רעיון גדול לא? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחות וקורוזיה זה באמת בעיה...

תנסה אולי לשים את הצינור בשיפוע כך שיש לו חלק נמוך, כמו סיפון, ובו תמלא כדורי סיליקה מהשקיות נגד לחות שבקופסאות נעליים.

איור של הצינור:

| | כניסת אוויר

| |

| |

| |

/ / \ \ יציאת אוויר

/ /___\ \

/______\

פה למטה יהיו

כדורי סיליקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

איזה שטויות למה נראה לכם שהאוויר הקר יזרום דרך הצינור הדק הזה עד סופו כשהלחץ בתחילת הצינור/הגביע לא גדול?

קח צינור שרשורי כמו של מייבש כביסה תחבר אותו איך שהוא למאוורר 80MM ושהחיבור יהיה אטום, צד זה ישב בתוך המחשב

כאשר המאוורר שואב מהצינור, את קצהו האחר של הצינור תדחף לפתחו של המזגן, למרות שאני הייתי עושה איזו קומבינה ומרחיב

את קצהו השני של הצינור לצורת משפך מוארך שבסופו של דבר יודבק למחצית מפתח המזגן, כך הוא יאסוף יותר אוויר קר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...