שאלה בקשר ל-Pre-Order (הזמנה מוקדמת) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל-Pre-Order (הזמנה מוקדמת)

Born2Kill

Recommended Posts

שלום לכולם,

שאלה... אם אני עושה Pre-Order למשחק בסטים או באוריג'ן האם מחייבים אותי מיידית? כמו כל קנייה של משחק שכבר יצא?

או מחייבים אותי בסמוך או ביום השקת המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאני חייל עדיין (אך בקרוב משתחרר) זה קצת בעייתי בשבילי לקנות עכשיו, חשבתי אולי בהזמנה מוקדמת מחייבים רק כאשר המשחק יוצא.

לגבי המשחק - שבוע הבא יוצא גרסאת הבטא הסגורה של COH2 (אחת ממשחקי האסטרטגיה הטובים בכל הזמנים):

http://blogs.sega.com/2013/03/28/company-of-heroes-2-closed-beta-begins-next-week/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

תודה על התשובה המהירה! ;)

ועוד משהו, אם אני רוצה לבטל את העסקה תוך כמה זמן אני מבטל?

(עד כמה זה אפשרי לעשות פה תרגיל - כלומר לעשות הזמנה מוקדמת, לשחק בבטא ואז לבטל עסקה?)

ותוך כמה זמן מחייבים אותי בחשבון?

למשל באוריג'ן מחייבים אותי תוך מס' ימים בודדים וזה יורד מיידית בעו"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לביטול אתה צריך לבדור עם כל חנות בנפרד, אם אני זוכר נכון בסטים יש לך שבוע מרגע שהתחלת לשחק במשחק (אם זה הזמנה מוקדמת אין בעיה לבטל אז עד שבוע אחרי יציאת המשחק).

בקשר ללעשות תרגילים מגעילים אני לא יודע, לא ניסיתי :P בכללי אם ניסית את ה BETA ולא אהבת אני דיי בטוח שהם יאפשרו לך לבטל את הקניה.

חיוב חשבון דומה בכל החנויות, מועד החיוב בקניות מחו"ל הוא לרוב מיידי (אם אני זוכר נכון צריך גולד ומעלה בשביל לבחור תאריך חיוב לקניות מחו"ל). לרוב החיוב יופיע ברגע שהוא עבר את כל האישורים בדרך (אשראי/PAYPAL וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

בסוף רכשתי את COH2 בסטים, ב-60$, שזה מחיר יותר טוב ממה שיש באוריג'ן (בסכום זניח ייחסית) אבל אתה מקבל גישה לבטא בסטים (לא כתוב בקישור אם באוריג'ן אתה מקבל גישה). :)

סורי, זה פשוט היה בלתי נמנע, אני חולה על המשחק הזה. ;)

וסתם שתדעו... אין צורך לרכוש עם ויזה בינלאומי משחק, אפשר גם עם מקומי... גם באוריג'ן וגם בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...