עזרה בבחירת לוח אם למעבד פנטיום - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת לוח אם למעבד פנטיום

yirmi_opp

Recommended Posts

אני הולך לקנות מחשב לצורך עבודה משרדית בלבד, הכוללת שימוש מסיבי ביישומי אופיס, סריקה של המון תמונות ומסמכים, אימיילים וכו'.

לצורך ניהול ארכיון היסטורי מסויים.

קיבלתי שתי הצעות למערכות מחשב מבוססות מעבד Pentium 4 2.8 Ghz HT 800 Fsb.

שאלתי היא - האם כדאי ללכת על כונן קשיח בתקן s-ata?

בהצעות שקיבלתי יש שני סוגי לוחות אם, הנה שני הדגמים:

1. MSI 6728 865

2. ABIT IC7 (875PE), DDR128b, HT

3. MSI 865PE - הבנתי שזה הלוח - http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=433

אני מדגיש שהמחשב לא מיועד למשחקים, ככה שלא אכפת לי כרטיס קול על הלוח, רק חשוב שהמחשב יהיה יציב בצורה רצחנית!

לא ולא כלום.

על מה עוד כדאי לשים לב כדי לבנות מערכת יציבה כמה שיותר?

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתבקש מהם את ה- IS7-E של . או אם אתה רוצה יותר פיצ'רים אז IS7.

ה- IC7 בא ללא כרטיס-רשת ואת הלוחות של אני לא מעריך.

עוד דבר, אתה לא צריך מעבד כזה מהיר לתחנה משרדית, 2.4C יספיק לך.

ורגע, כשחושבים על זה - אולי עדיף לך לשנות למפרט מבוסס מעבד מתוצרת AMD! (הכוונה ל- Athlon)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי בנושא היא שאין לך ורך בכלל בכל מה שטענת שאתה הולך לעשות עם המחשב שלך ,אם זאת הולכת להיות עבודה משרדית ויישומי אופיס אז אין לי מושג למה אתה צריך מחשב כזה.

אצלי במשרד יש 12 מחשבים שעובדים 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע בלי מנוחה תאמין חצי מהם 2200 עם של 256 וחלק מהם זה פנטיום 4 מעבד 2.0 גיגה עם 256 כולם עם הארד דיסק 40 גיגה ....

תאמין לי עובדים כמו חמורים ואם היה צורך לשדרג אותם בכדי לספק לי עבודה טובה יותר הייתי עושה את זה תאמין לי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מערכת יציבה צריך לדאוג לספק איכותי (לא ג'נרי) כדוגמת: HEC, , וכו'....מספיק 300W.

אם יהיה לך ספק ג'נרי (זה מה שיש ברוב המארזים שעולים פחות מ300 ש"ח) אז הספק יכול סתם ככה לקרוס לך, ובאותו זמן להרוס לך רכיבים מהמחשב (זה קרה לי עם שנשרף.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...