למה כל פעם באתר חדשות ישראלי אני חייב לסגור בTASK MANAGER את הפלאש שיפסיק לתקוע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כל פעם באתר חדשות ישראלי אני חייב לסגור בTASK MANAGER את הפלאש שיפסיק לתקוע

rikus

Recommended Posts

הבעיה היא לא בפרסומת ספציפית אלא ב-Flash עצמו.

זהו חור האבטחה הכי גדול כבר 10 שנים ברציפות.

זהו הגורם העיקרי לקריסת/תקיעת/האטת דפדפנים כבר 10 שנים ברציפות.

מעולם לא ראית גלישה חלקה ונעימה כמו לפני התקנת/לאחר חסימת ה-Flash בדפדפן.

יש סיבה שכל כך הרבה אנשים מתנגדים להמצאה העתיקה הזו.

אני מקווה שהנוזקה הזו תעבור מן העולם ותוחלף ע"י HTML5 + h.264/5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שאביאל כתב , אבל חשוב לציין שהרבה פעמים גם האתרים לא בודקים באנרים לפני שהם מפרסמים אותם אצלהם.

תוכן Flash הוא בדיוק כמ תוכן דינאמי אחר ויכול ליצור זליגות ו dead locks.

אתה יכול לפנות לאותו אתר או פשוט להתחיל להשתמש ב AdBlock Plus, אם אתה אלרגי לפרסומות כמוני. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד מאוד, במיוחד שפלאש זה אחת התוכנות הכי נוחות ווותיקות לאנימציה ולמשחקים. טיפשי להתחיל ללמוד כל פעם מקצוע חדש בתוכנה אחרת.

לדעתי זה פשוט התיכנות בפלאש שיוצר את הבעיות-יותר מדי תקלות במנוע ומעט מדי אנשים שייתמכו בפתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפריע לקריאה שוטפת באינטרנט התקיעות האלה, ובאופן אישי אני עובד בתעשייה שמייצרת מוצרים מפלאש, חבל שזה יפול בגלל אנשים שלא יודעים לתכנת(או בגלל מנוע מיושן שלא נתמך במערכות חדשות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקל בתופעה בעיקר ביוטיוב, שם הסרטונים עושים לפעמים בעיות, מקוטעים, נקטעים באמצע, נתקעים, לא נטענים כהלכה. לפעמים גם הנגן עצמו מפסיק להגיב.

אם אני מפעיל מספר סרטונים במקביל (היו מספר פעמים שזה קרה אף עם סרטון בודד), הדפדפן עצמו מפסיק להגיב, והזיכרון של המחשב שלי לפעמים גם נסתם (אם כי גם הפיירפוקס שלי (גרסה 19.0.2), צורך בין 200 ל-300 מגה בזיכרון תכופות), כך שאני צריך לסגור את הפלאש דרך מנהל המשימות, ואז לרענן את החלונות/לשוניות בהם הם מוצגים.

לצערי יש להם עדיין הרבה מאוד בעיות עם נגן ה-HTML5 שלהם: ההערות שבסירטונים לא מופיעות או מופיעות במקומות שגויים, הנגן גם לא תמיד מגיב מיידית.

באתרי החדשות אני משתמש ב-Adblock Plus + NoScript, כך שאין לי פרסומות בכלל, ולכן הבעייה לא מפריעה לי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאש מותקן רק בפיירפוקס שלי, לא במחשב עצמו (המטרה להסיר אותו מהמחשב שלי במקור היה טריק גאוני שגיליתי, שמאפשר לי לנצל את העובדה שאינני משתמש ב-IE בכלל בכדי להיפטר לחלוטין מהפרסומות של סקייפ (להפוך אותה ל-AD Free), שכולן מופעלות ע"י פלאש).

ניסיתי לנטרל גם את הפלאש בפיירפוקס בעבר, אולם חלק מהסירטונים לא עבדו, ולא התרשמתי מהתפקוד של נגן HTML5 ביוטיוב והסירטונים (אין עדיין תמיכה בהערות בסירטונים ב-HTML5, הנגן מגיב לאט, מסורבל לשימוש).

לא ניסיתי אחר, אני אנסה אולי באינטרנט אקספלורר 10 (אינני רוצה להוריד כרום רק בשביל בדיקה). בדף ה-HTML5 של , כתוב שהפיירפוקס שלי לא תומך ב-h.264 (ראה קובץ מצורף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...