battlefield 4 רכישה בתנאים מועדפים --> בזול - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

battlefield 4 רכישה בתנאים מועדפים --> בזול

olpakcom

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קטן לגבי מחירים וכו'.

לא יודע אם אתם מודעים לזה אבל המשחק בכללי זמין בהרבה חנויות דיגיטליות אחרות במחירים הגיוניים, הבעיה היא ש EA מגבילים את החנויות האלה רק לאיזורים שבהם המשחק בכל מקרה נמכר במחירים האלה. למשל ב GMG אפשר לקנות את המשחק ב 45$ או המקביל בפאונד אבל זה מוגבל לאנגליה, צפון אמריקה ועוד כמה מדינות (ישראל לא יכולה לקנות משחקים של EA מ GMG).

מה שקורה כרגע זה שיש מספר מדינות שמשלמות מחיר מאוד נמול, מספר מדינות שמשלמות מחיר רגיל ושאר המדינות מסבסדות את זה :screwy: עוד סיבה למה EA היא החברה הגרועה ביותר בארה"ב (ובעולם כולו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ניסיתי וזה עובד אבל אני מפחד לקנות ככה כי לא ניסיתי את זה עם BF3..

כרגע המחיר בתאילנד זה 170 שקל שזה חסכון של כמעט 110 שקל מהמחיר המקורי שזה ממש שווה, מישהו אחר כבר עשה את זה וקנה ויכול לאשר שזה אמור לעבוד בארץ כרגיל ללא שום בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את SIMCITY הרבה קנו מהודו, לפי מה שאמרו פה זה הגירסה הרגילה באנגלית אז אין סיבה שזה לא יעבוד. בכל מקרה אני קניתי והמשחק מופיע לי ברשימת משחקים בלי איזה סימון מיוחד של איזור אז כנראה שלא תהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המשחק לא זמין בהודי, המחירים במדינות האלה בדרך כלל דומים, הפרש של כמה שקלים בהתאם לשערי המרה.

בכללי ברוב העולם המחירים קבועים, רק בארץ המחירים משתנים כל שנה ובדרך כלל לרעה. באיחוד באירופי גם יש בעיות בשנים האחרונות עם משחקים, מחירים יוצאים מפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידעתכם קניתי דרך התאילנדי במחירים הנ"ל:

BF3 PREMIUM : 205 שקל מחיר חיוב סופי.

BF4 DELUXE:204 שקל מחיר חיוב סופי.

לא ניתן לרכוש דרך paypal היות והוא מזהה רכישה ממדינה זרה. חייבים כרטיס אשראי.

שני המשחקים מופעים כתקינים ב את bf3 התקנתי ושיחקתי כולל כל התוספים הכל עובד פרפקט.

קחו בחשבון שערי המרה גבוהים לשקלים ככה שכפל פשוט בשער המטבע לא אומר מחיר אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של isracard יש עמלה של 1.75%, לא כזה נוראי. במקרה הכי גרוע זה תוספות של 5-10 שקלים (צריך לבודק לפי איזה יחס הם עושים את ההמרה, בדרך כלל זה טיפה יותר ממה שיוצג ב hamara.co.il ואתרים דומים). בכל מקרה זה יוצא מחיר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...