קניית קירור מים למעבד ולכרטיס מסך 1000+ ש"ח - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית קירור מים למעבד ולכרטיס מסך 1000+ ש"ח

TomerPerez

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צורת ההתבטאות שלו אומרת הכל..

על הקיטים האלה אין אחריות, הם לא אמינים, טכנית אפשר לקחת משאבה של אקווריום, צנרת של גינה וחתיכת נחושת עם רדיאטור של מקרר וזה יעבוד, אבל שזה ייתקלקל ויהרוס לך את הכרטיס היקר והמעבד שהמשאבה תמות למי תבוא בטענות?

עדיף להוסיף עוד כמה דולרים לקיטים אמינים שיש חברה מאחוריהם וביקורות טובות ברשת ולא איזה סט שאיזה סיני הרכיב.

בקושי יכולתי להבין מה שהוא אמר, בליל מילים, קללות ושטויות ללא ביסוס.

אני את שלי אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שלא הרבה עונים לך בגלל כל החג האינסופי הזה, או שפשוט Ymac טוב מדי שכולם מתביישים לידו ;)

אני למשל לא מבין בזה, יש לי סגור כמו של Ymac (בדיוק אותו דגם של CooliT).

אני פשוט מתערב כי אני נורא מסוקרן, בלי קטע של לשפוט או משהו, אני סתם מסוקרן :smile1:

יש לך שמיועד למעבדי OC, למה אתה רוצה לשדרג אותו?

בנוסף לזה, לגבי הכרטיס מסך, אני חושב שהוא התעקם לך דווקא בגלל שהקירור הענקי הזה כנראה יוצר איתו מגע. אני בספק שהוא התעקם ככה בגלל משיכת חוטים או בגלל משקל הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאני רוצה לשדרג את הקירור היא בגלל שהnoctua הוא מאוד מאוד מסורבל ולא משאיר מרווח נשימה במארז לאף חלק אחד, כרטיס המסך, הזיכרונות או לוח האם. אני לא יכול לעשות כמעט שום דבר במארז בלי לפרק את הקירור. לעומת זאת יכולות הקירור שהוא מספק מעולות ורמת השקט סבירה מינוס.

בנוסף אני חשוב על שדרוג כי יש לי חולשה לדברים כאלה.

אני לא חושב שהבעיה בכרטי המסך, העובדה שהוא נטוי נובעת מה מכיוון שלמרות שזה נראה שהקירורים נוגעים אחד בשני, יש מרווח קטן מאוד ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורת ההתבטאות שלו אומרת הכל..

על הקיטים האלה אין אחריות, הם לא אמינים, טכנית אפשר לקחת משאבה של אקווריום, צנרת של גינה וחתיכת נחושת עם רדיאטור של מקרר וזה יעבוד, אבל שזה ייתקלקל ויהרוס לך את הכרטיס היקר והמעבד שהמשאבה תמות למי תבוא בטענות?

עדיף להוסיף עוד כמה דולרים לקיטים אמינים שיש חברה מאחוריהם וביקורות טובות ברשת ולא איזה סט שאיזה סיני הרכיב.

בקושי יכולתי להבין מה שהוא אמר, בליל מילים, קללות ושטויות ללא ביסוס.

אני את שלי אמרתי.

כתבתי את זה על 2 צ'ייסרים וסטלה לאוזניים אז סורי אם לא הייתי עדין

ואתה לא קונה אם אין פידבקים טובים על המוצר במקרה הזה אנשים מי כול העולם שניסו ובדקו

בסך הכול נתתי לכם עוד אופציה הרבההה יותר זולה

כשאתה ניכנס לתחביב הזה אין סוף להוצאות כי הוא תחביב יקר אבל אם יש דרך להוזיל אז למה לא?

ואם היה לך חור בצינור תשלח ל

performance- נו באמת

וכמה דולרים? משאבה נורמלית ושקטה ב5-6 דולר אז מה אתה רציני

בלוק GPU אולי אני יקנה של חברה טובה אבל צינור למשל קנה בחנות מוצרי בניה באיזה גודל שאתה רוצה

ברבע מחיר לא ישר לרוץ

performance- זה הכוונה שלי

לקנות הכי יקר והכי איכותי לא אומר אוטומטי הורדה דרסטית של טפרטורות ממש לא

אם יוריד לך מעלה תדליק זיקוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר שאתה רוצה להחליף את

noctua שהוא מכוער מסורבל אבל עושה את העובדה

אתה רק צריך להיות סגור על עצמך למה אתה ניכנס לזה כי זה לא זול והאם יופי ואסתטיקה

שווים את זה

אם זה בגלל טמפרטורות זה משהוא אחר

אני באחד המחשבים שלי החלפתי

thermaltake FrioOCK לקרור מים

רק בגלל הרעש אבל הוא היה סוס בטמפרטורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מה אני מחפש מקירור המים הזה הוא שהביצועים שלו לא ייפלו מאלו של הnoctua לפחות, שהוא יהיה חרישי ואלגנטי ויפה לטעמי.

אני לא מחפש לקנות את החלקים הכי יקרים ואם שי אלטרנטיבות יותר משתלמות אני אשמח לשמוע. אני לא חייב לקנות את הבלוק מהסדרה הכי חדשה שייתן לי את הביצועים הכי טובים, בלוק זול יותר שיכולות הקירור שלו קצת פחות טובות והמעלות של הרכיב יהיו גבוהות בכמה מעולות יהיה בסדר גמור.

כנ"ל לגבי שאר הרכיבים. אני אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת קיט של EK או XSPC (ראיתי שחיבבת את המראה של EK) שתי חברות מעולות ואמינות. מה שנחמד עם EK זה שאפשר להזמין יש מהחברה באירופה והמשלוח לא נורא, לעומת מ-PPCS שהמשלוח באמת שערורייתי.

הקיטים של EK *לפעמים* יותר מושקעים (ויקרים) בגלל שהם כוללים מאגר ומשאבה נפרדים, מחברי לחץ ורדיאטורים עבים.

מה שמתאים לך בכיס ובמראה, זו בחירה שלך (אני מוציא קרוב ל-800$ על החרא הזה עכשיו :smile1: ) הביצועים יהיו דומים שכן אלו שתי חברות מעולות וחוקי הפיזיקה לא השתנו ;)

Guy950 אף אחד פה לא מתבייש ליידי, למען האמת הטובים פה אוכלים אותי בלי מלח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שתתחיל עם קיט מאובזר ואז תשנה תוסיף תשחק איך שאתה רוצה

גם מה לא נראה לי שיש לך מקום שם לרדיאטור גדול אלא אם הוא חיצוני

XSPC הקיט שלה מאובזר רק מה המחיר לא ממש שווה

ההייתי אומר לך על הסיני 400 500 שקל ייתן לך אותו אפקט ותמיד תוכל לשדרג

וזה כול העניין אתה עוד תשדרג

אני חושב שהם התחלה טובה באפס כסף

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...