מחפש המלצות לקנית FANBUS - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לקנית FANBUS

love-its-my-name

Recommended Posts

שלום .

אני מעונין לקנות פאן באס :

צריך שהוא יהיה בעל צג טמפרטורה ושיהיו בו לפחות 4 פאן באסים... אני רוצה את הכי טוב במחיר הכי טוב.. כאילו זה ששוה את הכסף שלו אבל לא חשוב כמה הוא יעלה... העקר שיהיה שווה את הכסף.

וסורק :

אני רוצה לקנות סורק ידני . זה שמתחבר ליואסבי ואז אני מעביר מעל הדף והוא סורק[שיהיה צבעוני] אם יש דבר כזה כמובן^_^

ואם אין אז את הסורק הכי קטן [בגודל דף פוליו] והכי דק שאפשר להשיג ב 350 שקל

עריכה :

טוב הקשר לסורק החלטתי כבר לקנות את ה http://www.pch.co.il/docs/pd64258309.htm או את הגרסה - 30 מאותו מוצר.. שזה בדיוק אותו דבר רק הבדל קטן בפיסקלים... אני אקנה את ה 50 או את ה 30 טלוי במחיר בלונדון [דודה שלי מגיעה עוד כשבועיים] .

אבל[תמיד יש אבל אה?!] בקשר לfanbus עוד לא החלטתי... אני כמעט בטוח שאני קונה את הקולר מאסטאר אבל האם לקנות את FANBUS עם הקירור לארדדיסק [אני בטוח שאני לא אשים את הארד דיסק אבל בכל זאת אפשר להביא שם דברים או אולי עוד כמה זמן אני ארצה לקרר את הארד דיסק מסיבה כלשהי, או לקנות את הFANBUS בלי הקירור... הינה הקישורים אליהם [הבדלי המחירים לא משמעותיים... ] :

http://www.pch.co.il/docs/pd-291033436.htm

http://www.pch.co.il/docs/pd-1070482929.htm

עכשיו, מה שרציתי לשאול אם הוא חזק.. זאת אומרת שהוא יתן כוח מירבי לכול המאוררים [מעבד ועוד 2 מאוררים של המארז אולי עוד כמה נראה כבר] , אם הטמפרטורות שלו מדויקות וכמו כן אם הוא באמת שווה את הכסף שלו [ואם הוא הכי טוב! ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפאן-באס תלוי איזה מאווררים יש לך כי כל פאן-באס יש לו מתחים ןיכולות שונים ::)

אז תן יותר פרוט על המאווררים ;)

ובקשר לסורק אין שמץ של מושג לגבי סורקים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אני מחבר של ארבעת המאוררים שיש לי במארז שהם : 2 שהגיעו עם המארז שלי [ראה במפרט] ועוד 2 של TT SMART 2 או איך שקוראים להם... הם בצבע כתום ^_^ ואני מחבר את המאורר של המעבד [אנטק] וזהו... את כול ה4 אני מחבר בחיבור אחד ואת המארז בחיבור אחר... או שאני אפריד בין ה 4 ל 2 ו 2 כי כול זוג מרעיש ברעש אחר...

ואני צריך צד טמפרטורה ל : כרטיס מסך ומעבד... ושתיהיה תאורה אחורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל פאן-באס יש לו מתחים ןיכולות שונים

הספקים*

המתחים משתנים כתוצאה מהפוטנציומטר.

ההספקים שהמאווררים צורכים, יוכלים להיות (אם המאוורר חזק, כגון " סאמרט פאן 2) גבוהים יותר

מההספקים של הפאן באס מוכן לספק.

ויכול לגרום לשרפת הפאן-באס / לנזק כלשהו.

לכן, פותח התארד, כמו שביקשו ממך - תן את פרטי המאווררים, או איזה מאווררים אלה.

על-מנת שנוכל לעזור לך בבחירת הפאן-באס. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 מאוררים של סמארט פאן אבל אין לי ממש בעיה לחבר אותם לפוטינציומטר שלהם.. [ככה קוראים לזה נכון?] אז אלה לא ממש מפריעים לי... ד"א כדאי שהם יכניסו אוויר והמאוררים של אנטק יוציאו נכון? ואני תמיד שם אותם על הבינוני שבכלל לא שומעים אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אני מחבר של ארבעת המאוררים שיש לי במארז שהם : 2 שהגיעו עם המארז שלי [ראה במפרט] ועוד 2 של TT SMART 2 או איך שקוראים להם... הם בצבע כתום ^_^ ואני מחבר את המאורר של המעבד [אנטק] וזהו... את כול ה4 אני מחבר בחיבור אחד ואת המארז בחיבור אחר... או שאני אפריד בין ה 4 ל 2 ו 2 כי כול זוג מרעיש ברעש אחר...

ואני צריך צד טמפרטורה ל : כרטיס מסך ומעבד... ושתיהיה תאורה אחורית...

יש לי בעיה בהעלת מפרטים ( משום מה לא עובדים)

אז אתה יכול בבקשה לתת את המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים שמקבלים איתו אם אני לא טועה בנוניים, תקן אותי אם אני טועה.

ויש את הפאן באס של sunbeam הוא מאוד טוב הוא יחזיק הכל (חוץ מהסמארט פאן 2 )

אני לא יכול לתת לינק כי pch לא עולה לי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...