שיתוף אינטרנט סלולרי באמצעות נתב רגיל - אפשרי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף אינטרנט סלולרי באמצעות נתב רגיל - אפשרי ?

oferyuval

Recommended Posts

רציתי לשתף את חבילת הגלישה שיש לי בסלולרי, דרך הנתב הביתי, למספר וקבועים.

עשיתי את הניסוי הבא:

- הפעלתי במכשיר הסלולרי את ה Wifi Hotspot

- קינפגתי את הנתב הבייתי ( TP-LINK TL-WR841N ) כ bridge של ה hotspot בתקווה שכך אקבל גישה לאינטרנט בכל התחנות המחוברות לנתב.

(עשיתי בעבר בהצלחה bridge על-גבי wifi בין שני נתבים רגילים).

זה לא עבד.

האם זה אפשרי ? או שאני חייב 3G כדי לתקשר עם ה hotspot הסלולרי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שניסית אני לא יודע אם זה אפשרי.

אני יודע שיש נתבים שאפשר להגדיר להם מודם 3G, קושחות צד שלישי בדר"כ או HIGH END בייתי.

בTPLINK שלך אין את זה מובנה, אבל אם אני זוכר נכון עם DDWRT לנתב שלך זה אפשרי, תגשש באתר שלהם ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה מחזיר אותי לשאלה המקורית, האם אני מודם 3G , או שאפשר להשתמש בנתב כ bridge ל hotspot הסלולרי ?

(בכל מקרה לנתב זה אין כניסת . אם אצטרך מודם 3G אני מקווה שניתן לחברו ל WAN ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין אותך נכון אתה רוצה לעשות לעצמך כאב ראש עם טלפון סלולרי שמשדר WIFI לראוטר והראוטר מגדיל את הטווח. (אלא אם כן הטלפון יהיה מחובר 24/7 לחשמל ואף אחד לא נוגע בו).

כמו כן, תציץ בדיון הזה בשביל לקבל קצת מידע מעבר - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=556524.0

ולגבי הבעיה, הגדרת את ערוץ השידור של הטלפון בראוטר ?

הגדרת את הIP שמחוץ לתחום הכתובות של הטלפון הסלולרי ?

האם התייחסת לזה "במקרה והנתב הקיים אינו תומך ב-WDS, אופן ההגדרה של הנתב החדש כ-repeater תלויה בדגם הנתב עצמו. באופן עקרוני, יש להיכנס למסך הגדרות הרשת האלחוטית בתפריטי הנתב החדש ולהגדיר אותו כ-repeater שאינו עושה שימוש ב-WDS ולהמשיך משם על פי האמור במדריך למשתמש של הנתב." ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין אותך נכון אתה רוצה לעשות לעצמך כאב ראש עם טלפון סלולרי שמשדר WIFI לראוטר והראוטר מגדיל את הטווח.

נכון, ובנוסף הראוטר מאפשר את הרשת הביתית - קשר בין מחשבים , מדפסת וכו'

ולגבי הבעיה, הגדרת את ערוץ השידור של הטלפון בראוטר ?

כן

הגדרת את הIP שמחוץ לתחום הכתובות של הטלפון הסלולרי ?

כן

האם התייחסת לזה "במקרה והנתב הקיים אינו תומך ב-WDS, אופן ההגדרה של הנתב החדש כ-repeater תלויה בדגם הנתב עצמו. באופן עקרוני, יש להיכנס למסך הגדרות הרשת האלחוטית בתפריטי הנתב החדש ולהגדיר אותו כ-repeater שאינו עושה שימוש ב-WDS ולהמשיך משם על פי האמור במדריך למשתמש של הנתב." ?

אני לא רואה בקושחה הקיימת של הנתב אפשרות להגדרה כ repeater ללא WDS

האם אני מבין מזה כי hotspot לא תומך ב WDS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשתף את חבילת הגלישה שיש לי בסלולרי, דרך הנתב הביתי, למספר וקבועים.

עשיתי את הניסוי הבא:

- הפעלתי במכשיר הסלולרי את ה Wifi Hotspot

- קינפגתי את הנתב הבייתי ( TP-LINK TL-WR841N ) כ bridge של ה hotspot בתקווה שכך אקבל גישה לאינטרנט בכל התחנות המחוברות לנתב.

(עשיתי בעבר בהצלחה bridge על-גבי wifi בין שני נתבים רגילים).

זה לא עבד.

האם זה אפשרי ? או שאני חייב 3G כדי לתקשר עם ה hotspot הסלולרי ?

אשמח לקבל תשובות ועזרה ... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...