Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מ

רגע אז כל שחקן בוחר אחד מהקטגוריות האלה וזה משפיע רק עליו ? או שזה משפיע על כל הסקווד ?

ואם זה משפיע על כל הסקווד, אז מישהו יודע להגיד אם יש כמה שבחרו קטגוריה שונה אבל יש לכולם ספרינט, אם זה מוסיף 10%+10%+10%+10% למהירות ?

משפיע רק עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי זה רעיון נוראי...הסדרה הזו לא ידועה כל כך באיזון שלה, בכל המשחקים עד היום שחקנים ברמה גבוהה (LEVEL לא SKILL) נהנו מיתרון מורגש, בין אםפ זה נשקים טובים יותר, שדרוגים לכלי הרכב או תוספות לנשק. עכשיו גם מי שיתחיל לשחק ביום הראשון ידפק מהבעיה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת .. זה פשוט שמי שברמה גבוהה יותר אז נפתחו לו יותר פרטים. לא תמיד נשקים שנפתחים מאוחר יותר הם בהחלט טובים יותר. אבל כולם יוכלו לשחק בבטא. אז יהיה כמה ימים בטא סגורה. זה לא יביא כזה יתרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נפתחים דברים שנותנים יתרון, לפחות ככה זה היה עד עכשיו. תמיד הנשק ההתחלתי לא היה הנשק הכי טוב, תמיד נוספו דברים לכלי ותמיד נפתח לך תוספות לנשק שמשפרות יציבות, לייזרים ופנסים שמעוורים גם במציאות וכו'. אם אתה נכנס ברמה נמוכה זה מורגש ומפריע. אני תמיד מעדיף שאחרי BETA יאפסו הכל, גם לך תדע כמה באגים יהיו.

בקשר ל BETA, אמורה להיות רק מפה אחת, ב BF3 הייתה מפה אחת וממש בסוף הוסיפו מפה נוספת. לפי מה שהם אמרו המפה הולכת להיות המפה מההדגמה הראשונה (עם הבניין שנופל), יש סיכוי מאוד קטן שביום יומיים האחרונים נראה גם את המפה השניה שהראו עם האיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מסכים איתך במצב שהבטא היית סגורה לגמרי. אבל מימלא כולם יוכלו לשחק ,לכן זה לא מפריע שמה שכבר פתחת בבטא ימשיך למשחק המלא.

מפת הבטא הנה ' Siege of Shanghai' והיא עדיפה עליי מאשר מפת האיים . למרות שעד שנשחק -אינך באמת יודע למי יותר תתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שהבטא פתוחה לכולם, אבל יש גם את האקסלוסיבית שבה ישחקו בעלי פרמיום של BF3, רוכשי MOH, ורוכשי BF4 Deluxe Edition.

האם זה מקנה להם איזשהו יתרון? במידה מסוימת כן. אבל זו מידה מזערית מכיוון שהבטא תתחיל להיות פתוחה לכולם זמן ממש קצר אחרי (ימים ספורים אני מניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...