Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם יודעים, היום יש את היום השני של הסטרימינג של BF4, והיום הבחנתי לכמות העצומה של הבאגים. אני יודע שזה אלפה, אבל איזה באגים! איך הם יכולים להראות משחק ככה?

אתן דוגמאות ששמתי לב אליהם:

1) הדיוק מת. ראיתי כמה פעמים ששחקנים ריססו שחקנים אחרים בדיוק מושלם והופיעו מלא איקסים והאויב היה עדיין חי לחלוטין. בBF3 אפשר אפילו לצלוף עם מכונת יריה. מה קרה לזה?!

2) מישהו זרק רימון, שעף במקרה הרבה רחוק ממה שהיה צריך. הרבה רחוק.

3) הם הציגו מישהו מטיס את המסוק, ואז האנימציה השתגעה והידיים של הטייס התחיל לרחף ולהיות עקומים. מיד הם העבירו את התצוגה לגוף שלישי כדי שלא נראה את זה.

4) חלק מהאנימציות נחתכו וזה נראה כאילן הכרטיס מסך שלך נאנס על ידי .

לסיכום, אני יודע שזה אלפה, אבל זה בזיון להציג משחק שבור לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, היום יש את היום השני של הסטרימינג של BF4, והיום הבחנתי לכמות העצומה של הבאגים. אני יודע שזה אלפה, אבל איזה באגים! איך הם יכולים להראות משחק ככה?

זה אפילו לא alpha מלאה, זה pre-alpha. דווקא אני הייתי מופתע מאוד שזה לא היה גרוע יותר.

בכל מקרה, גם אני מעוניין ברכישה קבוצתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? ל CRYSIS היה באגים הרבה יותר גרועים חודש לפני יציאת המשחק וכשהוא יצא רובם סודרו. גם ל BF3 לא היה חסר באגים כאלה ב ALPHA (או ב BETA). ראיתי משחקי AAA שיצאו עם יותר באגים ובאגים רציניים יותר :nixweiss:

אנימציות ובעיות בפיסיקה יסודרו 100%, גם הירי יעבור הרבה מאוד שינויים בחודשים שנשארו עד ליציאת המשחק (למרות שלא מפריע לי אם הנשקים יהיו פחות מדוייקים, ב BF3 חלק מה- AR היו מדוייקים מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...