המלצה לעכבר אין הגבלת תקציב אבל יש הרבה דרישות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר אין הגבלת תקציב אבל יש הרבה דרישות

fp581

Recommended Posts

עזוב לרדת ב-400 DPI, אם לוקחים לי את הG700 עם כל הכפתורים אני פשוט מושבת.

מאז העכבר הזה אני בקושי משתמש במקלדת.

ודרך אגב האמת היא CPI :

The computer industry often measures mouse sensitivity in terms of counts per inch (CPI), commonly expressed as dots per inch (DPI) – the number of steps the mouse will report when it moves one inch. In early mice, this specification was called pulses per inch (ppi).[16] The Mickey originally referred to one of these counts, or one resolvable step of motion. If the default mouse-tracking condition involves moving the cursor by one screen- or dot on-screen per reported step, then the CPI does equate to DPI: dots of cursor motion per inch of mouse motion. The CPI or DPI as reported by manufacturers depends on how they make the mouse; the higher the CPI, the faster the cursor moves with mouse movement.

לא הבנתי למה שאלת אותו בכמה מסכים הוא משתמש? (אני משתמש בשלושה למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן DPI זה משהו אישי יותר, כל אחד אוהב משהוא אחר, אני רגיל להזיז את העכבר ממש קצת ועל המסך זה יזוז הרבה ויש כאלה שאוהבים להזיז את העכבר הרבה ועל המסף זה יזוז יותר לאט

בסופו של דבר זה לא באמת משנה, זה העדפות אישיות ונוחות אישית, זה כמו שיש סוגי אחיזה שונים לעכברים מסויימים.

מה שכן אני צריך גם מקלדת חדשה קניתי את zowie celeritas והיא לא נוחה למשחקים כל כך, המקשים קלים מדיי ללחיצה והם ממש צפופים אחד לשני אולי נקנה את blackwidow אומרים שהיא ממש טובה או את הטרמלטק, צריך לראות כמה כסף יש לי וכמה אני יכל להרוויח על המקלדת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה כן משנה, אם אתה משתמש ברובה צלפים ומסתכל בכוונת להנעל על אוייב, הכוונת תקפוץ לף בקפיצות גדולות.

אחרי שחקרתי קצת ושאלתי את החברה פה, המליצו לי להעלות למקסימום את הDPI ולהוריד למינימום את הרגישות במשחק.

אחרי זה הכוונת זזה חלק יותר, כשאתה משתמש בנשק רגיל לטווח קצר זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר המלצתי לך עליו:

לא פעם ראשונה שאני ממליץ עליו פה..שווה כל שקל ועלה לי כמעט חצי מחיר(הגיע כמו חדש).

הזמנתי מאיבי מחודש מהמוכר הזה:

http://www.ebay.com/itm/Logitech-Wireless-Gaming-Rechargeable-Mouse-G700-/310383668739?pt=Mice&hash=item48444eee03

העכבר אצלי כבר כמה חודשים ועובד מצויין, חיישן מעולה, DPI גבוה, המון כפתורים, נוח, אפשרות לעבודה בחוטי.

אין לך מה לחשוש מהמוכר, מוכר מוכר וידוע(תראה בצד כמה G700 הוא מכר כבר).

דרך אגב יש לו קליטה מצויינת והחיישן מספק את הסחורה(מרגיש את זה בתור צלף ב-BF3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני שנה וחצי את ה DeathAdder

בשבועיים האחרונים הכפתור השמאלי שלו נדפק. לפעמים כשאתה לוחץ לחיצה ממושכת הלחיצה נפסקת למרות שהאצבע נשארת לחוצה.

יכול להיות זה מקרה של פעם ב אבל אם אתה אומר שגם אצלך המוצרים שלהם נדפקים מהר אולי זה לא מקרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יומיים אני אקבל את העכבר החדש אני יעלה לפה כמה עם התרשמות ראשונית :) (אה הזמנתי את הG400 כי אפילו אם הוא לא יהיה לי נוח הוא תמיד יוכל להיות עכבר למקריי חרום והוא גם הרבה יותר זול אז אין מה להפסיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז העכבר אצלי בבית, מההתרשמות הראשונה הוא ממש נוח וממש זריז (כמו שאני אוהב).

מה שאהבתי זה שיש לו שטחים גדולים של משטח חלק מתחת לעכבר והוא זז ללא מאמץ, בניגוד לממבה שדרש קצת יותר כח.

הוא מאוד קל ניתן לתכנת כל כפתור מחדש והתוכנה מזהה ישר את כל המשחקים במחשב ונותנת לך לבנות פרופילים ספציפיים לכל אחד מהם, שזה מעולה.

הבעייה היחידה שלו זה המקש האמצעי, הוא דורש להרים את האצבע בצורה מאוד ספציפית וללחוץ דיי חזק.

אני מנחש שעם הזמן מתרגלים לזה אבל כרגע זה מאוד מציק (ודיי משגע אותי חחח)

ושוב תודה רבה על כל העזרה שלכם, עזרתם לי למצוא עכבר עם 90% מהדרישות ובמחיר מגוכח (170 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שאין לי בריירה לחזור שוב לrazer, ראיתי שיש להם עכבר אופטי עם 6400 DPI (שזה ממש מוגזם כן אבל זה מגיע ל4000)

הdeathadder הוא עכבר טוב? יש לו הרבה חסרונות שאני רואה כמו:

- אין מספיק מקשים בצד (אבל גם במאמבה שלי אין אז אני דיי רגיל לכך)

- אני לא יכל לשנות DPI בזמן משחק (או שיש תוכנה חיצונית שיכולה לעשות את זה עם מקש במקלדת? אם אתם מכירים אני יהיה שמח לשמוע עליה)

- אני לא בטוח אם הוא חוטי או לא (נראה לי שכן)

מצאתי סקריפט נחמד שעושה את זה

למי שמעוניין זה הסקריפט:

בשביל להשתמש בו צריך תוכנה בשם auto hot key וממש קל להתמודד איתה עכשיו נשאר רק העניין עם העכבר והאם הוא טוב

אתה צריך בשביל זה AHK ועוד תוכנה ששולטת על האצת העכבר

הסקריפט הזה לא משהו בכלל, הוא לא משנה מהירות אלא האצה שזה דבר נורא לא מומלץ למשחקים...

בכל אופן עדיף שתלמד מה זה DPI ולא תקנה עכבר מעפן סתם כי אתה חושב שיותר DPI יותר טוב,

DPI=DOTS PER INCH , נגיד 1800DPI זה אומר שיש 1800 נקודות שונות שהעכבר יקלוט לאורך 2.54 ס"מ , דיוק שהיד שלך בחיים לא תתקרב אליו כמובן, ובכל אופן גם אם היה לך מכונה שתשלוט בעכבר, גם על רזולוציה FULL HD + רגישות עכבר סופית סופר גבוהה (בהגדרות של המשחק) ברמה שמישהו עדיין יכול לשחק ככה, 1800 DPI לא יאפשר דילוג על פיקסלים במסך . זאת אומרת שלא תראה שיפור בין 1800 למיליון גם. (סתם נפלתי על המספר 1800 כן ?)

בכל אופן גם אם תקנה את העכבר של גיגהבייט עם 8000DPI או איזה חרבוש אחר בסגנון ... רוב הסיכויים שהDPI האופטימלי שמספק לך מינימום האצה שלילית יהיה גם ככה פחות מה4000DPI שאתה רוצה. ובנוסף להכל אפילו אני שאני משתמש ב1800DPI כי זה הקצב האופטימלי של העכבר שלי, ברוב המשחקים אני צריך לשחק על רגישות משהו כמו 0-3 מההכי נמוכות שהמשחק מציע ככה שממש אין לי אפשרות להגיע לרגישות שאני באמת רוצה בלי להכנס לקבצי CFG ולראות אם יש אפשרות לרגישות יותר מדוייקת.

קיצור לא יודע מי דחף לך לראש שטויות, בתכלס אם אתה שחקן טוב אתה משחק על רגישות נמוכה (נניח 30 ס"מ ל360) ושם גם 400DPI על FULL HD זה מספיק. יש מחשבון לחשב כמה DPI צריך מינימום כדי למנוע קפיצת פיקסלים (אי דיוק) ובמילא היד שלך לא יכולה לזוז כזה בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה כן? קח נשק צלפים ב-bf3 ותרגיש את הקפיצות, לא נכון בדיוק מה שאמרת.

אצלי אני משחק על 5700dpi עם רגישות נמוכה, אחרת הכוונת זזה בקפיצות קטנות ולא חלק.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=550311.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...