יעוץ הפיכת כבל אוזניות מבלתי ניתן לניתוק לכבל מתנתק - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ הפיכת כבל אוזניות מבלתי ניתן לניתוק לכבל מתנתק

omerbar

Recommended Posts

יש לי את האוזניות ATH-M50 של אודיו טכניקה

עכשיו למי שמכיר וגם למי שלא הכבל של האוזניות לא יכול להתנתק מהאוזניות כמו באוזניות יותר חדישות

עכשיו יש לי את האפשרות לעשות DIY לאוזניות ויחסית המוד הזה הוא פשוט אבל אני מפחד לדפוק משהו בתוך האוזניות

השאלה אם שווה לי לעשות את זה בעצמי או לפנות לחנות או מעבדה שיכולה לעשות לי את המוד הזה (ואם כן אז תפנו אותי בבקשה לאחת טובה באיזור ירושלים)

יש לי חוש טכני טוב ואת הכלים לעשות את המוד אבל זו תיהיה הפעם הראשונה שאני עושה דבר כזה ומפחיד אותי על של 500 שקל לעשות מוד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את המוד הראשון שעשיתי לאוזניות (A900 של אודיו טכניקה). גם אני הייתי לחוץ מאוד מזה בזמנו, ומה שקרה מאז כבר הסטוריה (דגימה קטנה של זה אתה יכול לראות בחתימה שלי).

כל מה שאפשר להרוס בתוך האוזניות זה:

1 - את הדרייברים - זה הכי חשוב ולכן צריך להיזהר לא לגעת בהם ללא צורך.

2 - את הפלסטיקה - פשוט להיות עדין ולא להפעיל יותר מדיי כח והכל יהיה בסדר.

אם תקרע את הכבל או משהו כזה, זה לא סוף העולם ואפשר לסדר את זה דיי בקלות לבד.

איך אתה מתכוון להפוך את הכבל לנתיק, אתה תצטרך כנראה לחתוך חור בקייס שלהן ולהוסיף סוקט כלשהו. חשוב להוסיף סוקט שמותאם לזה, משמע דורש כח בכדי לנתק את הכבל, אחרת הכבל ייפול כל הזמן. אפשר גם לעשות שימוש ב-mini-XLR אבל הוא דורש קצת יותר מקום ממה שלדוגמא משתמשים ב-RP21 של equation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות דואג מהקטע הזה כי יש לי אשכול בפורום מאוד מפורסם(שבחוקים הפורום אסור לי לפרסם פה) עם אשכול של משהו כמו 40 עמודים רק על המוד הזה ואנשים ששואלים שאלות בנושא ואנשים שעונים להם

הבעיה שאני עדיין מפחד לעשות את זה בעצמי

האם באמת שווה לעשות את זה בעצמך או לתת למישהו שבאמת מבין לעשות את זה בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה המטרה. בשביל מה כבל נתיק?

אני מודע לך שיש דגמים של עם קטע כזה, אבל לא נשמע הכי שימושי.

בתור אחד עם האוזניות האלה, לדחוף את האוזניות לנרתיק עם כל הCOILED CABLE שלה זה לא כ"כ כיף, בהחלט היה נחמד אם זה היה נתיק..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.הכבל שלהם יותר מידי ארוך לי

ב.הוא מסתבך פי 10 יותר מכבל רגיל

ג. יהיה נחמד מאוד אם אני יוכל לנתק את הכבל כשאני מסיים איתם ולקפל אותו בצורה נורמאלית ככה שלא יווצרו קשרים בכבל והוא לא יהרס זה יהיה הרבה יותר נוח לנשיאה

חוץ מזה שאולי אני יקנה כבל אחר לאוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...