שידרוג מחשב בשביל שיוכל להריץ PremiereCS5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מחשב בשביל שיוכל להריץ PremiereCS5

yellow acid

Recommended Posts

טוב אז ככה, עקב מיקרה מצער שמישהו אמר לי שהוא רוצה מחשב זול בשביל להקליד בוורד ולעשות מצגות שלחתי אותו למבצע של איבורי של מחשב ב900 שקל.

מסתבר שכשהוא אמר מצגות הוא התכוון לעריכת ווידיאו עם התוכנה בכותרת, ואני חשבתי שהוא מתכוון למצגות פווארפוינט.

אז זה המחשב שהוא קנה...

לוח אם:

atomd2700 + D2700MUD intel

2GB DDR3

כרטיס מסך מובנה:

intel graphics media accelarator 3600 series

יש אפשרות לשדרג אותו בשביל שיוכל להריץ את זה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היתי מבקש מההתחלה זה לא היה עוזר כי חשבתי שהוא רוצה פווארפוינט והוא בכלל רצה עריכת ווידאו.

ממש אין מה לעשות? אי אפשר אפילו להציל רק את הלוח אם ולשים עליו מעבד חדש וכרטיס גרפי? או לקנות עוד שתי ג'יגה ראם במקום לזרוק את זה ולקנות אחד של 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אני אגיד לו ואשאל אותו מה הוא רוצה לעשות. כמה אתם מעריכים יעלה מחשב שיוכל להריץ פריימיר בצורה סבירה?

וכן גם אותי זה הפליא אבל העריכת זה משהו שהבת שלו עושה ולא הוא, והוא עצמו קצת מופקע מטכנולוגיה אז כנראה שהם לא הבינו טוב אחד את השני או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות מה :s05:

:lol:

אחלה בדיחה .

לנסות ולראות מה קורה.(בהנחה שמי שקורא לוידאו מצגת לא באמת צריך משהו רציני וסביר להניח שגם תוכנות "פשוטות" יספיקו לו)

נראה שאתה מזלזל במעבדים "חלשים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם קקאדו.

atom זו בדיחה. מצחיקה או לא, תלוי של מי המחשב...

;D

(אני לא מאמין שאנשים עוד קונים את זה. לאופיס זה מקרטע...)

לגבי מפרט, ביל להיכנס יותר מידי לפרטים, כדאי שיהיו לפחות 8GB RAM, אם כי זה יכול לרוץ על פחות, אבל כדאי כמה שיותר, בשביל הPreview.

מעבד? תלוי בתקציב, כדי לרנדר ולקודד יותר מהר, צריך מעבד יותר מהיר.

כרטיס מסך? GTX650 עושה אחלה עבודה, ולא יקר. (יחסית)

בשביל לעבוד על קבצי HD בכיף - Raid 0 או .

ספק כמובן בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הקהילה,

ראשית לשאלה שעל הפרק, לא סביר שמערכת מבוססת תסתדר עם עריכה גרפית ולו הבסיסית ביותר. עם זאת, חשוב לנו שכל לקוח יהיה מרוצה מהמוצר שרכש אצלנו, ואני אצור קשר בפרטי כדי למצוא פתרונות יצירתיים לבעיה.

שמח לעזור

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך בפרטי, אני באמת מתרשם לטובה ומקווה שנצליח למצוא פיתרון למרות שהמחשב כבר בשימוש...

שאר האנשים:

אני מבין מה שאתם אומרים בקשר למחיר. אני אנסה לברר כמה היא רצינית בעסק של העריכה הגראפית וכמה כסף מוכנים להשקיע. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...