ניסויים בבזק? כנראה שכן... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסויים בבזק? כנראה שכן...

Pr0Xy

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בגלל זה הם לא מוכנים לשים יותר על RATE ADAPTIVE.

אין שום קשר. לקוח שמוגדר כ RA לא יכול להעלות ולהוריד על המקסימום של הקו (רק בחיבור @2, למטרות דיאגנוסטיקה).

כל לקוח, בלי יוצא מן הכלל, עובר דרך שרת ה Infranet בבזק שהוא האחראי על ההגבלה בהתאם לחבילה עליה מוגדר הלקוח. הראוטר/מודם שלך יכול להסתנכרן על כמה שבא לו, בסופו של דבר הוא כפוף להגבלה שמוגדרת במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהי השיטה ? להתלונן על פינגים גבוהים ?

ליפול על הנציגים הנכונים.. ;D כאלה שמדברים איתך כמו בנאדם ולא עוד לקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר. לקוח שמוגדר כ RA לא יכול להעלות ולהוריד על המקסימום של הקו (רק בחיבור @2, למטרות דיאגנוסטיקה).

כל לקוח, בלי יוצא מן הכלל, עובר דרך שרת ה Infranet בבזק שהוא האחראי על ההגבלה בהתאם לחבילה עליה מוגדר הלקוח. הראוטר/מודם שלך יכול להסתנכרן על כמה שבא לו, בסופו של דבר הוא כפוף להגבלה שמוגדרת במערכת.

אתה צודק אך ישנם הרבה לקוחות שנתקלתי בהם שלא מוגדרת להם נכון ההגדרה באינפראנט או לא מוגדרת הגבלה בכלל(בין אם בגלל טעות אנוש או בגלל שהמערכת לא הגדירה את עצמה באופן מלא).

בזמנו כשעבדתי כנציג שם(הייתי תומך בין היתר בלקוחות VDSL עוד שזה היה פחות נפוץ) ההנחיה הייתה לא לשים לקוח על RA בדיוק בגלל הסיבה הזאת(וגם בגלל שהלקוחות היו סובלים מנפילות סנכרון לפעמים) היו מקרים בהם לקוחות היו מקבלים מהירויות העלאה גבוהות מאוד, נהנים מכך עד שהגדרת החבילה הייתה חוזרת לחבילה שאמורה להיות להם ואז היו מתקשרים למוקד אינספור פעמים במטרה לקבל בחזרה את המהירות העלאה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שזה קורה לאלה שיש להם upload של 3מגה עם rate adaptive, כנראה המערכת שבה מוגדר היוזר לא מצליחה לאכוף את ההגבלה ולכן מתקבלת המהירות המקסימלית שהמודם מסונכרן עליה.

אני רואה יותר ויותר אנשים שזה קורה אצלם..

יש אפשרות להעלות את המהירות המקסימלית שהמודם מסונכרן עליה? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני חושב לעבור לשם כבר כמה זמן...

או שמדובר בתקלה.

אני מציע לך להיות בשקט ולא לדבר עם על כך, וכמובן לא לעשות שום שינוי במנוי שעלול לאפס הגדרות.

יש לי לא מעט איבודי מידע בחודש האחרון... מה כדאי לי לעשות עכשיו?

*המנע מפוסט כפול שלא לצורך*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...